Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

LAZUR i trochę ogródkowo


Recommended Posts

Anetko...hiacynty są super, ale za silny zapach dla mojego m:) Chodzę za nim i cały czas przestawiam bo mi......wynosi:):)

 

Widzisz Dropku...niektórzy mają ciągle pod górkę:):)

 

Tolu....wiem, że u was śniegu pod dostatkiem.....ale mam nadzieję, że już niedługo. Tej wiosny wszyscy wyczekujemy, ale obiecuję, że będę krzyczała głośno:):) Ale i Ty krzycz....nigdy nie wiadomo do kogo wiosna zapuka najpierw:)

 

Martusiu, za piesiem jest wierzba. Po przeciwnej stronie jest taka sama....tnę je zawsze w "parasolki":):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Beatko, witam i uściski zostawiam:hug::hug::hug: z życzeniami zdrówka:hug:

Co do zimy u nas też niestety tak to wygląda, ale od poniedziałku już ma wrócić wiosna:yes:, a może od razu przyjdzie lato???

Z jednej strony dobrze, że ten śnieg spadł, bo u nas rano to -10stopni było (najniższa temperatura w ciągu całej zimy zapisana na moim termometrze to -14,5:eek:) Pod śniegiem przynajmniej roślinki mają ciepło, a zaczęły już wychylać noski, mam nadzieję, ze nic im nie będzie:stirthepot:

Buziaki zostawiam i pozytywne fluidy w Twoim kierunku ślę:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yuczko kochana....dziękuję za życzenia zdrówka:):) Jest coraz lepiej....jeszcze żeby choć cieplej było! To człowiekowi humor by się poprawił:( Całuję mocno:)

 

I u nas dzisiaj -15 rano było....może i dobrze, że ten śnieg...to roślinki nie zmarzną!

 

Anetko, byłam u ciebie....widoki jak u mnie:) Szkoda tylko kwiatów......oby nie zmarzły!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Beatko:D

Zima u Was na całego- podobnie jak u nas:bash: Przez ostatnie dni napadało całkiem sporo:eek:

Czy to się nigdy nie skończy:sick:

 

Mrozy w nocy podobnie jak U Ciebie- faktycznie dobrze, ze leży śnieg, bo inaczej cebulowe by zmarzły na kość.

Jak się czujesz? Buziaki:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Aga...mam nadzieję, że już niedługo będziemy się cieszyć kwiatami i ogrodem......:)

Masz privka:)

 

Ilusjonku....powiem ci, że za każdym razem nie mogę się napatrzeć na twój awatarek...i nie wiem, czy w długich włosach ci lepiej czy w krótkich......w obydwu fryzurkach wyglądasz ekstra:) Co do brata, to już kiedyś pisałaś, że mieszka w Policach:) kiedy odwiedzinki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa to imieninki miałaś :eek: faktycznie było Beaty parę dni temu:bash:

W takim razie dużo zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka Beatko oraz morza miłości:hug:Spóźnione, ale szczere:)

 

http://www.sendmyflower.com/wp-content/uploads/2011/01/Beautiful-Tulip-Flowers-Pictures-And-Wallpapers21.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admetko kochana....ślicznie ci dziękuję...jest coraz lepiej....MUSI być:) Jestem u ciebie codziennie , jak zresztą u każdej z was, ale nie zawsze się odzywam ....ale odwiedzam:) Model z zasłonką najlepszy:):):)

 

Agusiu i Ilusjonku.....imieninki były 8 marca......dziękuję za życzonka....wiem że szczere i mocno was całuję:) Dziękuję za piękne tulipanki:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...