Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

LAZUR i trochę ogródkowo


Recommended Posts

Anetko....dziękuję....nie przejmuj się, te moje imieniny są w taki dzień, że każda babeczka ma swoje święto.....chciałam przenieść kiedyś imieniny na wrzesień, ale rodzina się zbuntowała i obchodzi 8 marca....oczywiście zażyczam sobie dwa prezenty....a co??/!!!!

 

A widzisz...już miało być tak pięknie, a ta zima nie odpuszcza. Ale faktycznie wam współczuję...u nas trochę spokojniej z tym śniegiem niż u was!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kochana narendilko....nie mam wyboru....a raczej nie dają mi moi wyboru:):):) Mam ogromne wsparcie, a jak jeszcze wchodzę na forum i widzę takie wpisy jak twój....to już w ogóle:) Kochane jesteście i już:)

I buziaki posyłam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko....dziękuję....nie przejmuj się, te moje imieniny są w taki dzień, że każda babeczka ma swoje święto.....chciałam przenieść kiedyś imieniny na wrzesień, ale rodzina się zbuntowała i obchodzi 8 marca....oczywiście zażyczam sobie dwa prezenty....a co??/!!!!

 

s!

 

Beatko kochana,,, nie bylo mnie troche na fm więc przesyłam spóznione całuski imieninowe.:hug::hug::hug:..nie wiedziałam ,że też miałaś imieniny....

Jak widać mamy ten sam problem :)dwa święta w jeden dzień ,ale ja dostałam tylko po jednym prezencie:(:(:(

Jak się czujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helllooołł Karolku i Amtelko:):) Daje radę....jest ok:) Dzięki:)

Witam was dziewczynki w niedzielny wieczór:) Pogoda dzisiaj była słoneczna ale i wietrzna!!!

Może już któraś z was wie kiedy WIOSNA?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie nie, dementuję!!! Latem będzie lato a wiosna... już idzie:yes:

Jeszcze troszkę i ta zima MUSI odpuścić!!! ZObaczycie:yes:

Przecież jak slonko świeci to już ją widać:yes:

 

Beatko, jeszcze przyjmujesz życzenia imieninowe? To wszystkiego najlepszego kochana:hug::hug:

Zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka:hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas też piękne słonko (to pocieszające), ale też śniegu dobre 15cm (to już nie jest miłe) :/ ja też czekam na wiosnę i wiem, że z dnia na dzień do niej bliżej... :) oby Wielkanoc była już bezśnieżna :)

Wstawiłam dziś brzózki do wazonów i zaklinam wiosnę tańcząc na mopie :) miłego tygodnia koleżanki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusiu....to wytańcz tę wiosnę i dla mnie:)

U mnie w ogrodzie zalega tyle śniegu, że boję się zaglądać.......oby Wielkanoc była bezśnieżna......może i ja potańczę trochę na mopie .....razem damy radę:) Jak to się mówi: w kupie siła!!!!:):):)

 

I dla ciebie miłego i słonecznego tygodnia !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lady kochana....ślicznie dziękuję:):)

 

A swoją drogą.......świetnie jest obchodzić imieniny cały miesiąc!!!! Uwielbiam:):):)

 

 

Dziewczyny....melduję, że nas ......zasypało!!!!!!!!!!!! Strasznie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...