Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

LAZUR i trochę ogródkowo


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Aaaaaaaaa...i zapomniałam dodać, że znalazłam siostrę bliźniaczkę:):):)

 

http://img18.imageshack.us/img18/7730/p180513110002.jpg

 

 

Beatko ale chyba to jest blizniaczka dwujajowa:D:Dbo podobieństwa jakos nie widać ...:yes:W pieknym miejscu byłaś ,,kompozycje przy stawie mi sie strasznie podobaja :yes:

U ciebie w ogrodzie jest jednak piekniej Muszę sie pochwalic ,bo u mnie kaliny tez obficie kwitną Cieszę sie bardzo ,bo u mnie to jest ich pierwszy sezon.:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny....wszystkim bardzo , bardzo dziękuję za miłe wpisy i odnośnie ogrodu i mojej skromnej osoby!!

 

maydeyku...na trawniku znowu rozkokosiła się koniczyna i znowu "trza" oprysk robić! nie wiem kiedy bo sił brak! A tamaryszek zakwitnie...zobaczysz. U mnie tam gdzie zacisznie to ten jest piękny, a tu gdzie drugi .... wieje i przeciąg ciągły....to taki sobie!

 

Beaciu...fakt...jak tak się przyjrzałam to masz rację....mało podobne jesteśmy:) ona bardziej urodziwa:):):)

Cieszę się, że twoje kaliny kwitną, bo to piękny widok...a jaka radość:)

 

Arniczko...dzięki:) No już wiem ...z tą siostrą to pomyłka....bardziej z Beauty...nie Beaciu???:);):)

 

Martuś....aleś poleciała teraz....:) pięknie dziękuję!!!, aż nie wiem co pisać!:)

 

Dzisiaj spierniczył mi się jeden komp z którego zgrywałam zdjęcia....mam nadzieję, że da się naprawić....

...................do tego wczoraj i dzisiaj mieliśmy ciężki dzień!!! Wczoraj mąż z córką wracając ze Stargardu ledwo uniknęli wypadku.....przez jakichś debili!!!!!!!!!! Dzięki bogu było pobocze na które ich wyrzuciło z drogi i z 500 m tak jechali...jeśli tak to można nazwać ....nawet nie chcę myśleć co by było gdyby........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Beatko,

 

ale miło Cię ponownie zobaczyć:hug: Wyglądasz super- laska nie z tej ziemi:D

Piękne miejsce odwiedziliście- cudna przyroda:eek::eek:

Twój ogród zachwyca jak zwykle -CUDNIE:yes:

Mam dwa pytanka- ile lat ma Twój tamaryszek i jak jest duży?

I drugie- co to są za śliczne czerwone kwiatki?:eek:

 

pozdrawiam:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko współczuję Wam drogowych przeżyć:hug::hug::hug:najważniejsze, że nic się nie stało ...

Tamaryszek...ja byłam przekonana, że w naszym klimacie on nie da rady...i podobnie jak Aga strasznie jestem ciekawa co to za kwiatuchy te czerwone z żółtym srodkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...