Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

LAZUR i trochę ogródkowo


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć wszystkim:)

 

marimag....dzięki za orła cień i pelikana....jesteś niesamowita!!!:):):D

 

yuczko, piwonie są piękne, ale krótko kwitną a szkoda!!! Nie wiem czemu nie chce ci się otworzyć ten link....mi się otwiera:(

 

martusiu....dzięki...dzisiaj trochę mniej tego słońca już , zapowiadali u nas deszcze dzisiaj, ciekawe czy się sprawdzi. Deszczu przydałoby się trochę bo suuucho jak nie wiem.

 

mugatko, dziękuję......a na wiatry już Ania receptę ci dała, hahahaha....a tak na poważnie to u mnie są podwiązane. Albo paliki i do palików albo do płotu:) A Tarcia ma najlepszy sposób:)

 

 

buziaki wszystkim:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne.......U mnie tak zrobione, że w ogóle tych podwiązań nie widać, i ładnie się piwonie rozkładają. A te podpory fajne... do róż by mi się przydały...tych niskich bo czasami takie ciężkie , że się kładą, albo do dalii. W zeszłym roku nie dawałam rady, takie ciężkie były i wielkie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marimag nooo wzięłam się i uchachałam cała :lol2:

Ja jakoś nie mam farta do tych obręczy ... w moich okolicznych marketach nie widziałam... na allegro jak widzę to wydaje mi się że się rozsypią po roku... a jak mi się coś naprawdę podoba to kosztuje dużo za dużo ...

Te z Jula tanie i chyba wygodne - muszę poszukać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu mmajeczka się pokazała!!!! Co tam słychać u ciebie, gdzie ty się podziewasz Maju???

 

mugatko...Anka jest niesamowita......:)

Co do obręczy to i u nas takich nie ma....są jakieś takie liche......m robił mi stojaki do lampionów i solidnie to wygląda, więc może da radę i takie coś zrobić, wtedy wiem , że będzie trwałe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...