Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

LAZUR i trochę ogródkowo


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jak bony dyny.....skóra i kości....bałam się jak szłam z nim na bilans....że powiedzą że głodzę:rotfl:

A teraz.....facet jak trzeba:) Zresztą zaczął jeść, jak przestałam prosić i się starać:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko zobaczymy ile zgadłam?

Boże jak to dobrze że ja nie mam niejadka, fakt wybredne od małego ale w dobrą stronę np. nigdy w życiu moje dziecko nie zjadło parówki ani wędliny ze sklepu jak mama upiekła jakieś mięsko do chlebka to i owszem, z wędlin kupowanych do dziś jada jedynie polędwicę lososiową i szynkę szwardzwaldzką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bony dyny.....skóra i kości....bałam się jak szłam z nim na bilans....że powiedzą że głodzę:rotfl:

A teraz.....facet jak trzeba:) Zresztą zaczął jeść, jak przestałam prosić i się starać:rotfl:

Bo to chyba właśnie w tym problem. Jak Olka miała około 1-1,5 była u nas moja mama dziecko nie zjadło całej zupki i babcia w rozpacz i co pół godziny coś chciała jej podsuwać do jedzenia, ale ja ostro że nie ma mowy będzie następna pora posiłku to zje. My obie z siostrą byłyśmy koszmarnymi niejadkami ale to na prośbę naszej mamy, która z psa przybłędy potrafiła zrobić wybrednego niejadka:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

oooo,znajoma droga:D:yes:

pięknie jesienne barwy-masz czym oko nacieszyć Beatko......no polub w końcu już tę jesień:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeszcze taką suchą to "zniesę" :D Boję się takiej jesiennej mokrej pogody....jakaś chandra mnie dopada wtedy.....al e się nie dam w tym roku.....

 

A wiesz co ja wtedy robię,kiedy tak pada i pada?

tłumaczę sobie ,że ten deszcze jest ,,strasznie" potrzebny naszej matulce ziemii....i od razu mi lepiej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...