Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

LAZUR i trochę ogródkowo


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nie Romowie, tylko zakładasz komunę:lol2: A ja nie potrafię gotować bigosu może być coś innego np. pieczone mięsko :D

 

Na 60 osób z czego niektórzy lubią dokładki to musisz.....słonia przerobić!

Proponuję zacząć, już teraz ;)

 

To ja kocioł bigosu Haniu :lol2:

 

Nie kocioł tylko wannę!

 

Ja pierdziu....

Na tyle osób to Ja jeszcze nie gotowałam.

Ale będe miała pole do popisu !

Już myslę o menu...

Poważnie.

Chcę żeby było elegancko i smacznie a jednocześnie dla każdego coś ulubionego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednorazówki.........na trawie...na kocykach i przy ognisku!!!!

 

 

 

 

Haniu.....nie przeforsuj się!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No żesz nie mogę się zabrać za robotę....coś za leniwa dzisiaj jestem!!!!! a samo się nie zrobi.....a szkoooda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko ale czym? przecież nic nie robię,

A ja już w naszym ogrodzie robiłam imprezę na 40 osób. Moje dziecko na 6 urodziny zaprosiło całą grupę z przedszkola łącznie z rodzicami. Mąż robił 5 metrowy stół i ławki do niego. Ale jaka była impreza, do tej pory wspominamy. A sąsiedzi myśleli że robimy wesele:rotfl::rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to macie wprawę.....na tyle to ja nie robiłam ale na ciut mniej też....tylko ty masz ogród wieeeelki....to u ciebie bez problemu z miejscem:D

No a Twoja Ola świetna koleżanka:lol2::lol2::lol2: Taka impreza ....musi być co wspominać:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, a wiesz co dzieciakom sprawiło największą radość?

Było bardzo gorąco więc żeby napoje były chłodne wstawiliśmy je do wanienki do kąpania małych dzieci i z węża ogrodowego cały czas lała się zimna woda. Woda zrobiła bajorko i błotko dzieciaki zaczęły budować tamy, fosy na to porozbieraliśmy je do majtek i pod koniec imprezy trudno było je rozróżnić bo całe w błocie. Opłukaliśmy wodą z węża ogrodowego i dobrze że akurat miałem duży zapas nowych majteczek dla Olki bo jej goście do domu udali się w jej majtkach. Nawet chłopcy nie protestowali że są z kwiatuszkami:rotfl::rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No taką imprezę to rozumiem....najlepsza frajda dla dzieciaczków:lol2: Oj...będą wspominać....będą :D

Ale i wy jesteście super rodzicami, bo rzadko się zdarza, że rodzice dzieci godzą się na takie imprezy....najczęściej wynajmują sale zabaw i ludzi do zabawiania dzieci a sami piją kawkę w osobnym pomieszczeniu! I najważniejsze, żeby dzieci się nie spociły i nie wybrudziły:bash:

Wiem co mówię....obserwcje z kilku dobrych lat.......

Podziwiam i gratuluję Oli takich rodziców....szczęśliwe dziecko:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...