Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

LAZUR i trochę ogródkowo


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam:)

oj zazdraszczam tych widoków i klimatu.......

przyszłam ze swoja kawką Beatko do ciebie......:D

teraz już tylko odpoczywajmy kobietki.....w końcu mamy weekend;)

 

z tym klimatem to nie jest tak... zdjecie z wakacji... u mnie zimno grrrrr juz jest tak ze szyby skrobie rano w samochodzie:rolleyes:

 

weekend :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop:

 

 

corka, piekna kobieta.... pewnie urode ma po mamusi :yes:

normalnie to mialam pochwalic podziwiane przez was widoki, ale nie da sie po zobaczeniu dwoch przedostatnich zdjec :D

 

hej

jeśli mogę dołożyc swoje pięć groszy;)

....to ci powiem,że synów tez Beatka ma bardzo przystojnych....dwa ciacha:rolleyes:

ale nie ma się co dziwić: mamusia ładniutka,tatuś przystojny-także dzieciaki do schrupania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop:

 

 

corka, piekna kobieta.... pewnie urode ma po mamusi :yes:

normalnie to mialam pochwalic podziwiane przez was widoki, ale nie da sie po zobaczeniu dwoch przedostatnich zdjec :D

 

Mamy ciasteczka kokosowe i orzeszki w karmelu :D Mogą być???:lol2:

 

no jasne-pychota

dawaj je:lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne widoki....faktycznie, żal zostawiać....ale u nas też są piękne miejsca....zresztą zależy gdzie człowiek się osiedli....wokół nas są np piękne jeziora i lasy. Mamy gdzie spacerować i odpoczywać:D

 

tak jak widac pod moim awatarkiem...Slupsk... czyli polnoc..niedaleko morza ...lasy tez blisko ;)

 

ja jestem taka rozerwana, rozdwojona... no nie wiem jak to okreslic... bo chce byc i tutaj i tam...

 

ehhhh w takim razie poprosze o te orzeszki.... to moja buzie ucisze i nie bede marudzic.... lepiej cieszyc sie ze jest weekend :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

jeśli mogę dołożyc swoje pięć groszy;)

....to ci powiem,że synów tez Beatka ma bardzo przystojnych....dwa ciacha:rolleyes:

ale nie ma się co dziwić: mamusia ładniutka,tatuś przystojny-także dzieciaki do schrupania:)

 

tego to ja nie wiem, bo dziennik dopiero co zaczynam nadrabiac w przegladaniu.... :D

aleee jak nadrobie to pewnie kopara mi opadnie do dolu :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak widac pod moim awatarkiem...Slupsk... czyli polnoc..niedaleko morza ...lasy tez blisko ;)

 

ja jestem taka rozerwana, rozdwojona... no nie wiem jak to okreslic... bo chce byc i tutaj i tam...

 

ehhhh w takim razie poprosze o te orzeszki.... to moja buzie ucisze i nie bede marudzic.... lepiej cieszyc sie ze jest weekend :D

 

Słupsk....hmmm-przejeżdżamy przez niego jak do Ustki jedziemy....też piękne tereny,blisko morza....tylko pozazdrościć:)

Edytowane przez Moje Chmielniki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmelisko...Słupsk i okolice też piękne miejsce na ziemi!!!

Proszę się częstować i nie marudzić.....weekend:lol2::lol2:

 

a do tych orzeszkow to bedzie cos z procentem?

 

skoro weekend i ma byc bez marudzenia :rolleyes: to tylko w ten sposob mozna mnie uciszyc...albo i odwrotnie... bardziej sie rozkrece w gadaniu :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Ula, Ula....ty bieri te orzeszki lepiej:lol2::lol2::lol2:

 

http://img163.imageshack.us/img163/8868/uqsu.jpg

 

Już biorę,biorę

ale i ja z gołą ręką nie przyszłam:)

Beatko-Ty polewaj a ja moje ciacho przynoszę:rolleyes:

co prawda,to na jutro-ale po kawałku można wziąć,prawda?:lol2::lol2::lol2:

 

http://img819.imageshack.us/img819/8804/fbas.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...