Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

LAZUR i trochę ogródkowo


Recommended Posts

dziewczyny nie uwierzycie co mam za oknem... podjechalo autko mini cooper.... do niego przyczepiony bialy wielki balon i napis na tylnej szybie okreslajacy ze wielka impreza slubna... oczywiscie napis po norwesku...wiec tak troche ciezko mi to okreslic dokladnie w tego slowa znaczeniu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

dziewczyny nie uwierzycie co mam za oknem... podjechalo autko mini cooper.... do niego przyczepiony bialy wielki balon i napis na tylnej szybie okreslajacy ze wielka impreza slubna... oczywiscie napis po norwesku...wiec tak troche ciezko mi to okreslic dokladnie w tego slowa znaczeniu ;)

 

to w tej chwili gdzie ty?

bo już się gubię:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, że niby z zaproszeniem? To wal Mmelisa po połówkę....bramę rób....coś wymyśl...ale bez flaszki nie wracaj:rotfl::rotfl::rotfl:

 

ooo,no to impreza się niezła szykuje-jeszcze flaszka oprócz naleweczki będzie-to ja sie na dobre tu rozsiadam:rotfl::rotfl:

Edytowane przez Moje Chmielniki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na waszych watkach to można się utuczyć gdzie nie zajrzeć to ciacho, na szczęście ja nieciachowa, jem od wielkiego dzwonu. a na razie zmykam grzanca sobie przyrzadzic, bo mnie po spacerku zmrozilo. a taki grzaniec z miodkiem, pomarancza, gozdziczkiem i rodzynkami będzie mocno rozgrzewający :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja caly czas od kilku lat w Norwegii jestem Ula :)

 

Kurcze nie wiem czy to z zaproszeniem.... szyba wyrysowana bialym pisakiem jest :lol2:

a u nich to sie czlowiek nie napije.... lepiej wyjme moje zapasy zza szafy :lol2:

 

Poznałam latem pewnego pana ,co od lat mieszka w Norwegii-pokazywał mi mnóstwo fotek -tam jest tak pięknie....................choć długo trwa zima-on w tych rejonach-ale te fiordy....no cudne widoki.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psa przyczepic do ogrodzenia albo mezulka wyslac..niech sie tez dotleni :wiggle:

 

i jakie tam cienkie bolki.... kobiety tez potrafia, tylko sobie nie zdaja z tego sprawy :cool:

 

no to jak? http://emotikona.pl/emotikony/pic/35pijacy.gifhttp://emotikona.pl/emotikony/pic/zabawa.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na waszych watkach to można się utuczyć gdzie nie zajrzeć to ciacho, na szczęście ja nieciachowa, jem od wielkiego dzwonu. a na razie zmykam grzanca sobie przyrzadzic, bo mnie po spacerku zmrozilo. a taki grzaniec z miodkiem, pomarancza, gozdziczkiem i rodzynkami będzie mocno rozgrzewający :D

 

witaj Tarciu:)

to i ja poproszę;) -a co......jak się rozgrzewać,to rozgrzewać:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...