Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

LAZUR i trochę ogródkowo


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ohoho...

 

no dobra..bo u mnie to tak wyszlo ze ...rety stara historia... ze moj byly zdradzil mnie(bylismy po zareczynach) z mojego meza baba... jego baba byla moja kolezanka (ale jego nie znalam) a moj byly chodzil z nia na wieczorowke do klasy...wiec kawka ciasteczka, odwiedziny... i oni sie skumali razem...

moj maz zabiegal o mnie 2 lata....ale ja nie chcialam z nim byc... nie moj typ faceta i tyle...ja mialam swoje zycie jak wyjechalam do Niemiec... on byl w NOrwegii, wiec w PL spotykalismy sie jako znajomi, bo to ja go ostrzeglam przed ta jego luba... bo ona ciagnela go na kase...on jej slal a ona rozp.... i sie gzdzila z moim bylym...a numer meza mojego mialam od niej, bo kiedys chciala zebym dla sprawdzenia sygnal jemu puscila...on nie odpuscil. :jawdrop:

 

i tak zabiegal zabiegal i zabiegal o mnie... wiec kumpela z Niemiec mi powiedziala, Magda,ale co jest nie tak... a jak spotka inna, ktora go zeche?

no to dala do myslenia...

 

zaprosilam go na sylwestra.... tak sie upilam ze kumpli naslalam na niego (do dzis dnia nie wie, ze to ja) ale nie zeby go pobili...nie nie nie... tylko zeby powiedzieli mu aby ode mnie sie odczepil:rolleyes:

 

po sylwku kac puscil, pogonilam go do domu... 3 dni milczal jak do niego pisalam :jawdrop:

 

bo mi glupio bylo:rolleyes: i tak jakos wtedy sie to urodzilo... nooo to uczucie, ze to ten:)

 

ot taka mala bajka na dobranoc...

 

a na zakonczenie dodam, ze zaraz 5stycznia sie zareczylismy i tego samego roku slub wzielismy...on 5tego stycznie wieczorem wyjechal do NO a ja 6tego do Niemiec :lol2: spotkalismy sie dopiero na koniec marca :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uraziłaś.

No co Ty.

Ja się nie wstydzę naszej biedy, choc nie ukrywam, ze serce boli, ze nie mogę dać im więcej.

Może dlatego tak walcze o pewne sprawy...

Rozumiesz.....

 

No nic babki.

Teraz to Ja naprawdę uciekam.

Cięzko się z Wami rozstać...cholercia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajka na dobranoc ????

Toż to Moda na sukces w wersji Hardcore !

Kurna, to tak można ????

I on Cię wziął ?

 

Szaleniec ! :lol2:

 

 

a nei mowialam... i to takie duuuze streszczenie mojej milosci :lol2:

 

toc to pisze ze on nie wie do dzis dnia ze to ja bylam przyczyna tych glupich nagonek na niego :rotfl:

 

 

moze kiedys film nakrece o sobie albo ksiazke napisze ooootak :lol2:

 

teraz to na pewno zasniesz :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmelisa to Ci historia, ale jak widać na dobre Wam wyszła i dzieciaczki takie ładne z tego wyszły:yes::yes::yes:

 

 

 

tjaaa bo gdybym ja go nie dosiadla to by na pewno takie nie wyszly :lol2:

 

albo inaczej, tak szybko .... :rolleyes:

 

ale mial mine jak mu drugi test pokazalam :lol2::lol2::lol2::lol2:

 

a z pierwsza to sie dowiedzialam ze jestem w ciazy jak pracowalam w Monachium.... masakra...spozniala mi sie.. wiec kupilam test...ale za cholere nie kapnelam sie czemu...ot tak kupilam... ja tylko spalabym calymi dniami... ale nie dalo rady...praca.

a jak zrobilam test to dzwonie i mowie : w ciazy jestem..

on: ooo to fajnie

ja: no, ale ja i tak nie wierze... zrobie drugi test..

on: no to zrob

ja: ale on jest tutaj drogi...11euro

on: kup oddam ci

ja:o ok :D

 

po czasie dzwonie

ja: cholera wyszly dwie kreski, jestem w ciazy

on: no to swietnie

ja: ale ja nadal nie wierze...moze cos nie tak, moze lepiej zrobic go z rana a nie w poludnie

on:no to zrob

ja: taaaa, zrob, a kto kupi?

on: kup oddam ci

ja : ok :D

 

okazalo sie nasteonego dnia ze jestem i wtedy siuuup do kibelka..wiadomo z jakiego powodu...zaczelo sie tak mocno, ze do PL musialam po 2tyg zjechac :rolleyes:

Edytowane przez Mmelisa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rotfl::rotfl:

Miłego baraszkowania Melisko:wiggle:

 

 

Napaplałyście tyle, że ja tylko pomacham Beatce, bo padam:bye:

 

Milego? eeeee... to byl hardkorowy odjazd a nie tam jakies baraszkowanie :lol2:

 

Dzien dobry moje kobietki, wysciskam was wszystkie i zmykam....

dzisiaj taki maly wyjazd do sklepow...ot takie babskie lazikowanie sobie zaplanowalam, a co :p

 

:hug::hug::hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam dziewuszki, że wczoraj nawet nie pomachałam....sorki...tak wyszło!

Ależ historia Magdziu....faktycznie film nakręcić można:D Ale dobrze wszystko się skończyło....szkoda tylko, że nie załapałam się na twoją foteczkę:( MOże na priva byś mi wysłała???:yes: Odwdzięczę się tym samym....:D

 

Aga...odmachuję i dzięki za wizytę:D

 

Dziewczynki...miłego dnia życzę:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...