Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

LAZUR i trochę ogródkowo


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Już mówię i się spowiadam:D

Dzisiaj latałam po mieście...czyli poszłam w miacho:D A szukałam sobie jakiejś kurtki, ale...nic nie ma.....no nie ma nic co by mi wpadło w oko....ja jestem straszna do zakupów....jak nie baba:bash: A teraz przyszłam z psem ze spacerku i będę robiła kawkę....bo coś ciśnienie leci w dół....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze tak samo mam....bede lazila 2 godziny, 3 godziny przez miesiac dziennie i nic sobie nie znajde , wtedy kiedy chce :bash:

 

dzisiaj szukalam prezentu ma urodzinki dla kolezanki mojej corki... godzina po sklepie i nic nie wybralam :bash:

bede musiala znowu jechac i szukac...nozzesz cholera jak ja to kocham :mad:

 

 

no dobra mykam po moja starsza...dzisiaj miala dodatkowe zajecia (nauke po polsku) i za 15minut konczy... moja bidulka, caly dzien w szkole.... tzn z jednej do drugiej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny i wyobrazcie sobie ze bylam na tym koncercie sama..nikt nie chcial ze mna isc... moj maz nie lubi jego muzyki... a i tak ktos musial w domu byc z dziecmi... a moim znajomym szkoda bylo kasy na bilet :mad: Edytowane przez Mmelisa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje :hug:

wiecej fotek na fb :lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

ale szczerze nie lubie moich zdjec... wogole jak ktos mi je robi...a pozniej zaluje,ze nie dalam zrobic :rolleyes::p

 

nic nie szkodzi ze nie lubisz robbiego.... w ubieglym roku bylismy razem na Haddaway, Scooter, Captain Jack, Culture Beat, Daze, Dr Bombay... wszystko na jednym koncercie z lat 90:wiggle: oczywiscie Scooter byl jako ten glowny wyczekiwany...bylo zaj@biscie :D pod sama scena stalismy :D no i za dwa bilety dalismy tyle samo co ja ostatnio za jeden ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...