Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

LAZUR i trochę ogródkowo


Recommended Posts

Hania za duza kwote wpisalas :D w szczegolnosci o to jedno 0 :lol2:

 

Agawi licze na wiecej, ciut wiecej na temat gotowania;) czy merdajac np lyzka metalowa, mozna porysowac powloke w srodku? pytam bo ja sie niekiedy zapominam :mad: i czy odcedzanie np ziemniaczkow jest ciezkie? bo wiem ze te garnki sa ciezkie na pusto a co dopiero z ugotowanymi ziemnioorkami :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hania za duza kwote wpisalas :D w szczegolnosci o to jedno 0 :lol2:

:rotfl::rotfl:

licze na wiecej, ciut wiecej na temat gotowania;) czy merdajac np lyzka metalowa, mozna porysowac powloke w srodku? pytam bo ja sie niekiedy zapominam :mad: i czy odcedzanie np ziemniaczkow jest ciezkie? bo wiem ze te garnki sa ciezkie na pusto a co dopiero z ugotowanymi ziemnioorkami :rolleyes:

Producent zapewnia, ze się nie rysują, powłoka nie schodzi, natomiast są dość ciężkie- fakt. Chociaż moja mam kupiła sobie zwykłego Berghoffa i tez są ciężkie. Kup sobie wkładkę z sitkiem do odcedzania i po problemie:D

Od jutra doktoryzuję się w temacie garnków:yes:

Ja już doktorat z tego mam:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo...widzę, że dyskusja na temat garnków była :D

 

Hania...ty zaobserwuj Męża, co on tam knuje z tymi garnkami....zagroź, że będzie się stołował w barze:D gdzie obsłuży go babeczka , którą wcześniej wklejałam....w czepeczku z "ciulu":rotfl:

 

 

Miłej i słonecznej soboty dziewczyny :D :D:D:D:

Edytowane przez bogumil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo...widzę, że dyskusja na temat garnków była :D

 

Hania...ty zaobserwuj Męża, co on tam knuje z tymi garnkami....zagroź, że będzie się stołował w barze:D gdzie obsłuży go babeczka , którą wcześniej wklejałam....w czepeczku z "ciulu":rotfl:

 

 

Miłej i słonecznej soboty dziewczyny :D :D:D:D:

 

Myślę że nic nie knują może faktycznie jakieś inne też dobre wypatrzył wspólnik:wiggle: Pożyjemy zobaczymy. Najważniejsze że wie że gary nowe trzeba kupić i nie będą one tanie. Pozycja uwzględniona w wydatkach:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdziu, ale trafiłaś z tym ciachem, akurat kawkę pijemy.....tortu zostało sporo! A karpatka jedno z ciast które lubi mój synek:D

Widać, ze ja jestem też zakręcona....ale zwalam to na okropny ból głowy:mad:

 

 

Haniu....to już coś, że budżet przewiduje zakup garnków:D To możesz być spokojna:lol2:

 

U nas rano deszczyk padał a teraz jest przepięknie, przyszliśmy ze spacerku z piesem moim i kawkujemy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...