Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

LAZUR i trochę ogródkowo


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja pierdziu...pomalowałam sobie powieki cieniem....rzadko to robię...no bardzo rzadko, no ale pomalowałam rzęsy, przyszłam , usiadłam i mrugam pięknie do mojego B.....a on : co ci jest? no to mówię, że oko zrobiłam....a on: myślałem, że się gdzieś uderzyłaś, takie fioletowe oko masz:mad:

No kurna....facet!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2:

po co przez lufcik...klucz bym ci dala zapasowy :lol2:

 

 

dziewczyny, czy u was tez tak jest w rodzinie, ze wam nikt nie sklada zyczen,ale jak oni maja to od was tego wymagaja?

normalnie nie moge..jestem wsciekla ma rodzine mojego M.... w mojej rodzinie wszyscy o sobie pamietamy i te Wszystkiego Najlepszego sobie powiemy, napiszemy...Zeby wlasna matka synowi zyczen nie zlozyla? moim dzieciom i mi tez nie sklada...ale corci swojej cireczkom to z prezentami jedzie a co!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie tez sobie skladamy, wiec nie moge sobie wyobrazic, zeby przez te lata co jestesmy po slubie, matka nie zlozyla synowi zyczen, nie wspominajac o siostrze, ktora robila nam ostatnio awanture ze o jej dzieci urodzinach nie pamietamy... tak sie upominala... ja prosto z mostu odp ze ja mam pierwsza ur w kwietniu i imieniny w maju i nikt mi nie sklada , wiec ja tez tego nie bede robic...

oni wiedza, kiedy sie odezwac.. jak potrzebuja $$:mad: powiedzialam juz tez ze NIE :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melisko, mam kilka przemysleń w kwestii takiego stanu rzeczy, ale nie wiem czy sie nie obrazisz...

Nie chciałabym się wtrącać w Wasze sprawy rodzinne.

To nie grzeczne, ale pewne skojarzenia i wnioski same się nasuwają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...