Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

LAZUR i trochę ogródkowo


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ano ona....ostatni rok w liceum i gdzieś nam wybędzie:( i zostaniemy sami:bash: Za szybko, za szybko......

 

 

No pewnie że wiemy ale Ewa najmłodsza i jedyna córa:lol2: I chyba tylko ona wam w domu została?

 

no coz...sama po cobie moge tylko nadmienic... ja tez z corek ta jedyna..braciaki zostali z rodzinkami swoimi w tej samej miejscowosci co rodzice a ja wybylam w swiat... i jesli do PL powroce (JESLI) to rowniez do mnie beda rodzice mieli okolo 50km ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Beatko starszy lubi się wystroić w modny ciuchy, jest poważny, dobrze się uczy i ma pełno dziewczyn za którymi szaleje co mamę o palpitacje serca przyprawia :lol2:. Dodatkowo jest sportowcem za co się nie weźmie tam ma wyniki . Młody jest za to naszą maskotką, kochany, śmieszny i mięciutki :D dlatego mówimy na niego Kluseczka. Lubi jeszcze bardzo się z mamusią przytulać, z mamą zasypiać i............... mówi mi że jestem najpiękniejsza na świecie :D, taki słodki wiek :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wypada mi mówić...ale jak każda mamunia...wiem swoje:D

 

A chłopcy faktycznie idealnie dla twoich córeczek:D

 

no wiesz... ja mam dwie cory wiec znacznie gorzej jest u mnie niz u mam z synami.... tutaj to trzeba pilnowac :eek:

oj zaczne je szybko szkolila w tych sprawach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz Beciu oko masz, chyba duże doświadczenie hahahaaa pedagogiczne

 

no chyba każdy synuś tak mówi mamusi :D

 

Melisa a ty szkol dziewczyny od najmłodszych lat hahhaaa

mój młody sam już robił kanapkę, bo chciał a sznurówek nie umie zawiązać ;) za to jeszcze kielnię i waserwagę umie obsługiwać

Edytowane przez Bastki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu...miłe to jest i takie chwilę się pamięta.....mówię ci, dopiero moje były takie małe....pamiętam jak by to było wczoraj, a im człowiek starszy tym szybciej czas ucieka....szkoda....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda, same się wyszkolą...nie musisz Ty...teraz inne czasy:lol2:

 

ehh moja niedlugo skonczy 6lat i juz pyta o to jak powstaja dzieci.. jak sie je rodzi... :rolleyes:

 

wiec edukacja w tym temacie powinna byc juz rozpoczeta... tym bardziej ze tutaj gdzie mieszkamy dzieci juz wiedza i w ksiazkach widza co ma chlopak a co dziewczyna...itd itp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja córa chciała wyjść za tatusia:bye:

 

a moja ogladajac bajke Simba.... (byla tam taka pewna scenka) i moja corcia mowi tak: mamusiu ja to mojego tatusia NIGDY nie opuszcze:rolleyes:

 

a wiecie co.. ja do dzisiaj taka corunia tatunia...moze dlatego ze nigdy na mnie nie podniosl glosu, nawet klapsa w pupe nie otrzymalam od niego... gorzej bylo z mamusia ;) ktora i tak kocham nad zycie :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś pokazywałam, ale pokażę jeszcze raz:D na chwilkę.....:D

 

tacy byli niedawno...ehhhh....

 

 

 

 

 

a teraz....

Edytowane przez bogumil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...