Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

LAZUR i trochę ogródkowo


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

waryjatki:lol2: bujają się:rotfl:

 

no szynowania i takie inne mam ja.. zanczy , że zrobił mi się stan zapalny dziąsła, kieszonki itd nastąpił częściowy zanik kości i ząbki się z lekka rozchwiały - bo nie mają kości w ktorej mogą siedzieć,.. więc trzeba je zszynować czyli polączyć dwa taką szyna usztywniającą od tylnej ściany , coby je wzmocnić.. cos jak gips na rękę.. akiretaż to takie chirurgiczne czyszczenie zęba pod dziąsłem..tyle wiem na ten temat :(

 

a teraz pozdrawiam Was serdecznie, lęce pytać moją corę z dat bo jutro ma spr z historii,:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matuniu Fra...jak ja ci współczuję:hug: Ja w swoim życiu też nachodziłam się dużo do dentysty....niekiedy co dwa dni, na wymianę sączków...więc bardzo ci współczuję:hug:

 

dzieki Beatko:hug: ale juz ktoras z dziewczyn napisała starość nie radość - przecież ja nigdy przenigdy nie mialam kłopotów z zębami, a tu masz :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ula...nie mam pojęcia! Ale powiem ci, że jak z nim ostatnio rozmawialiśmy to widziałam w jego oczach takie coś jak mówił nam o tym ostatnim biegu, że chyba bym mu nie zabraniała:lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dzizessss Fra :bash: wspolczuje i to strasznie :(

 

Melisko dzieki:hug: najbardziej wkurza mnie to, że w tym miejscu zanik kości jest tak duży .. że niewiele da się zrobić.. te wszystkie zabiegi plus obsesyjna wręcz higiena jamy ustnej mogą tylko powstrzymać wyrok na te 3-5,6 lat .. tak szacuje lekarz.. a potem coz wstawię sobie implant:yes:y.. dobrze , że to tylne zęby bo inaczej to nie wiem sama:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...