Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

LAZUR i trochę ogródkowo


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam mk11 :D

 

Przepisik na makowiec podam , ale jak będę miała troszkę więcej czasu, ok?:D

 

Teraz was poczęstuję jabłecznikiem świeżutkim:D

 

http://img34.imageshack.us/img34/2843/i4qi.jpg

 

 

i zanabyłam dzisiaj świąteczne poszewki na podusie:D

 

 

http://img196.imageshack.us/img196/220/mvg7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze...jak ja wam "zazdraszczam" tych sklepów......ja muszę jechać na zakupy do Szczecina!

Chociaż, mamy jeden sklep gdzie babeczki mają świetne rzeczy do dekoracji wnętrz....muszę podejść w przyszłym tygodniu. W zeszłym roku u nich trochę kupiłam świątecznych rzeczy, m.in. kryształowe ptaszki:D Śliczne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Szczecina z 80 ale ikeły tam i tak nie ma! Ma być w 2014 roku....ciekawe???!!!!!

Ja nic niekrzyczę, bo nawet nie wiem co tam teraz można chcieć, jak nie widzisz, to nie wiesz.....Przejrzę katalog...zapoznam się z ofertą:D Dzięks:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Szczecina z 80 ale ikeły tam i tak nie ma! Ma być w 2014 roku....ciekawe???!!!!!

Ja nic niekrzyczę, bo nawet nie wiem co tam teraz można chcieć, jak nie widzisz, to nie wiesz.....Przejrzę katalog...zapoznam się z ofertą:D Dzięks:D

 

Beatko jak już coś wypatrzysz to wiesz gdzie dzwonić, a ja będę miała pretekst żeby tam jechać:lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie.

Ty juz raz się wyżyłaś !

Teraz, moja kolej.

Beciu, Ja mam bliżej niż Hania.

Jakby co to dawaj.

Pojadę ze stonką.

Niech maja dzieci, kulturalne wyjście do cywilizacji :lol2::lol2::lol2:

 

A Ja, zeby się wyłamać z tej zbiorowej histerii świątecznej, maluję z dziećmi jajka.

Zapał wielki to na święta jak znalazł.

Musze tylko wyczaić jakąś farmę z dostawa jaj 24 h ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie.

Ty juz raz się wyżyłaś !

Teraz, moja kolej.

Beciu, Ja mam bliżej niż Hania.

Jakby co to dawaj.

Pojadę ze stonką.

Niech maja dzieci, kulturalne wyjście do cywilizacji :lol2::lol2::lol2:

 

A Ja, zeby się wyłamać z tej zbiorowej histerii świątecznej, maluję z dziećmi jajka.

Zapał wielki to na święta jak znalazł.

Musze tylko wyczaić jakąś farmę z dostawa jaj 24 h ;)

 

Na aledrogo można kupić styropianowe do świąt się nie zepsują:lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewuszki, dziękuję:D Ja nie umiem oglądać gazetek...jak nie zobaczę na własne oczy , nie dotknę , to....a zresztą nic nie widzę w tej gazetce na grudzień....może nie umiem szukać:(

 

 

Ania....święta ci się pomyliły..:p

Ale przypomniałaś mi jedną historię....zawsze na święta z moją koleżanką wysyłamy sobie kartki....ale własnej roboty...każda się przykłada, robi najpiękniejszą jaką tylko potrafi....i na święta wielkanocne raz dostałam....kartkę bożonarodzeniową z bombkami:D Nie miała czasu, myślała, że się uda oszukać:D, znalazła ze swojego zbioru jaki mamy od lat jakąś kartkę nie spojrzawszy dokładnie na przód.....odkleiła ze środka życzenia i wkleiła nowe:D Na moje telefoniczne wniesienie skargi, zarzekała się, że nieprawda....aż musiała do mnie podjechać, bo nie chciała wierzyć........ubaw miałyśmy po pachy...no przyznała się, że myślała, że się uda:D

No i udałoby się, gdyby nie te ...bombki:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...