Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

LAZUR i trochę ogródkowo


Recommended Posts

Przesłodka śnieżynka!!!

Tarciu a powiedz, dlaczego niektóre te psiaki mają takie czerwone "zacieki" przy oczkach....pytam bo moja kuzynka ma takiego psiaczka i nieraz widziałam takie coś...czy to z zaniedbania, czy coś innego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Tarcia pieeekny.. ja przyznam sie , ze u Ciebie widzialam juz caaaaale mnostwo ich zdjec :D nawet jak sie buziaczkuja :lol2:

 

ten gryfonik to nie to.. ;) juz lepszy west :D

 

wlasnie mojemu pokazywalam zdjecia Twojego maluszka i tez mu sie spodobal :D

 

tylko on mi wyznal ze nie lubi wlosa u psa, a siersc :o uuuuuu mamy inne spojrzenie na ta sprawe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłodka śnieżynka!!!

Tarciu a powiedz, dlaczego niektóre te psiaki mają takie czerwone "zacieki" przy oczkach....pytam bo moja kuzynka ma takiego psiaczka i nieraz widziałam takie coś...czy to z zaniedbania, czy coś innego???

 

 

od lez, cos prawdopodobnie ma z oczkami, najczęściej sa to niedrożne kanaliki lzowe lub stan zapalny, grudki bakteryjne na 3 powiece. nasz maluch tez ma niedrożne kanaliki i jak go wzielismy to miał stan zapalny. już jest calkiem dobrze a kanaliki będzie miał udrażniane 27 grudnia. ale ważne jest czeste czyszczenie oczek. starszy tez miał udrażniane i od tamtej pory jest bez zaciekow, myte oczy ma codziennie i wkraplane sztuczne lzy (przy wypukłych slepkach często sa wysuszone i mogą być podraznine)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcia pieeekny.. ja przyznam sie , ze u Ciebie widzialam juz caaaaale mnostwo ich zdjec :D nawet jak sie buziaczkuja :lol2:

 

ten gryfonik to nie to.. ;) juz lepszy west :D

 

wlasnie mojemu pokazywalam zdjecia Twojego maluszka i tez mu sie spodobal :D

 

tylko on mi wyznal ze nie lubi wlosa u psa, a siersc :o uuuuuu mamy inne spojrzenie na ta sprawe ;)

 

 

my myśleliśmy o gryfoniku one sa urocze, takie brzydactwa, ze az piękne :D niestety mnie sierść uczula bardzo mocno i stad pies z włosem nie alergizujący

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa widzisz....no to jest trochę roboty przy takich psiakach...trzeba dbać o to.

Twoje maluszki jak pluszaczki wyglądają:D

 

no wlasnie pluszaczki, często mylące. widziałam już takie 6 miesięczne pluszaczki, których ludzie chcą się pozbyć, bo nie spodziewali się ze z takimi jest sporo roboty a przecież tak slicznie wygladaly jak je brali:evil: ostatnio widziałam takiego psiaka, prawie się rozplakalam w jakim tragicznym był stanie, skrajne zaniedbanie szaty, oczu, ech brak slow:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAR, ale piękna psinka :jawdrop: Co to za rasa ? To chyba jeszcze szczeniaczek?

 

dziekujemy ja i psinka :D to maltanczyk, tento 5-cio miesięczny szczeniaczek, starszy tez maltanczyk ma 3 lata, roznica pomiędzy nimi to 3 lata, 4 dni :D

Edytowane przez TAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dlatego mówię, że to straszna odpowiedzialność jest...trzeba się najpierw dobrze zastanowić nad rasą i czy w ogóle brać psa!!!! Niestety....mam za płotem ludzi, którzy brali małego , ślicznego pieska...a jak urósł, zrobił się za duży i nie wyglądał jak zabaweczka.....do tego jeszcze zachorował i trzeba było leczyć....ehhhhh, szkoda gadać!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okazji, chciałabym złożyć wszystkim świąteczne życzenia.....

 

Niech ten świąteczny czas wypełni Wasze serca spokojem, miłością i nadzieją. Abyśmy w tych dniach odkryli to, co jest w życiu najważniejsze. Wesołych Świąt!!!

 

 

http://img560.imageshack.us/img560/3750/r4zn.jpg

Edytowane przez bogumil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...