Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

LAZUR i trochę ogródkowo


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gosiu, nie przesadzaj...pięknie już masz...poczekaj trochę i będzie jeszcze piękniej:D:D:D Cierpliwości kobietko:D

Iryski te które są na zdjęciach rozsadzałam na jesień, bo strasznie mi się rozrosły a te które na wiosnę sadziłam (cebulki) już powychodziły:D

 

Asiu, jeszcze masz miejsce, u mnie już gorzej :lol2:

 

Melisko....już ci mówiłam....ODDAWAJ trochę pola!!!!!!!!!!! Kurde....jak ja bym tyle jeszcze chciała :D

 

Haneczko :hug:

i nie przesadzaj z tym dopieszczonym i wypielęgnowanym!!!! Jak będzie chwilka to go "dopieszczę" :lol2:

 

Melisko, tym razem ci nie daruję i tę wodę na kawę wstawię:D:D:D

 

Asiu...super było się spotkać....wspaniali ludzie ci Hankowi :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko, pięknie to za mało powiedziane!!! Jest idealnie:) Twój ogród to bajka!!!

 

A, a' propos berberysów: ja mam jedną odmianę, ale wiecie jak mi się rozsiewa:eek:? Obdarowałam już wszystkich sąsiadów, krewnych i znajomych króliczka, a gdzie się ruszę to widzę te maleństwa:) Nawet ostatnio u sąsiadki mówię: o berberys ci rośnie, a ona mi, ze przecież nie ma berberysów, to w takim razie ode mnie:D

Edytowane przez yuka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Beato, fajnie tak nacieszyć oczy siedząc w centrum miasta w wielkim biurowcu ... :)

Piękne i zdrowe te Twoje roślinki.... moje krzewuszki w tym roku przemarzły i startują niestety od nowa ...

Ale za to sympatia, którą mam dzięki Twoim zdjęciom :) ma mnóstwo pąków i czekam z niecierpliwością aż zakwitnie :)

Pozdrówka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że dopiero dzisiaj odpisuję dziewczynki, ale tak jakoś wyszło......:(

 

yuczko, bardzo dziękuję, ale u ciebie piękniej:hug:

Co do berberysów, to muszę powiedzieć, ze też mi się jakoś rozsiewają, właśnie w niedzielę dałam mojej przyjaciółce, bo mam takich samosiejek mnogo:D

 

mugatko...moje krzewuszki jakoś się uchowały, rosną w zacisznym , osłoniętym przed wiatrem miejscu....kwitną sobie ślicznie...

A róże? cieszę się bardzo, że zaraz będą ci kwitły, zobaczysz jakie piękne!!!!

 

u mnie są już takie......mają mnóstwo pąków!

 

 

http://images65.fotosik.pl/1037/9020a30350c3bcf8med.jpg

 

http://images65.fotosik.pl/1037/e2d52d8bda7b3eefmed.jpg

 

http://images63.fotosik.pl/1035/e559ec50612816fbmed.jpg

 

 

Fra...dziękuję :hug:

Odpisałam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dropku:D dzięki, ale jaki tam raj...pogody chce mi się pięknej żeby w pełni móc cieszyć się tymi kwiatuchami...maj był okropny a tak dużo kwiatów i roślin kwitło akurat wtedy, nie zdążyłam się nimi nacieszyć. Dobrze że teraz kwitną następne roślinki:D Zapraszam , usiądź na ławeczkę i odpoczywaj....potem usiądziemy u ciebie w ogrodzie:D jak pokażesz :hug: Buźka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...