Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

LAZUR i trochę ogródkowo


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Beata to zdjęcie z pierwszego kwitnienia - teraz już nie jest tak pięknie ... (może usunę już to zdjęcie żeby Ci nie zaśmiecać?)

U mnie np szałwia omszona nie chce rosnąć niestety - próbowałam w różnych miejscach i jakoś nie idzie... może faktycznie kup to i to i sprawdź sama co Ci się bardziej podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tar nie znam odmiany - po prostu opisali szałwia omszona :( ja mam glebę lekko kwaśną i raczej ciężką, gliniastą... róże mi cudnie rosną, pod różami nasadziłam właśnie szałwię ale niestety marnieje w oczach, natomiast kocimiętka szaleje... stąd moja miłość do kocimiętki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusia&Kssawery witam Cię u mnie i dziękuję za miłe słowa :D

 

http://images70.fotosik.pl/1205/9e9aec1d817a3516med.jpg

 

 

Tarciu....WSZYSTKO MI SIĘ PODOBA ...:lol: chcę wszystko....tylko brakuje mi już miejsca :lol2: Hyzop, pierwszy raz słyszę taką nazwę (tak się znam na roślinach ;) ) A Mikołajki jakie cudne!!!!!!!!!!!! Wątpię czy u nas w ogrodniczych coś takiego dostanę...byłyby pięknym wypełnieniem u mnie w niektórych miejscach. Wpisuję je na moją listę :D

 

mugatko, moja rabata którą chcę obsadzić jest właśnie piaszczysta i na słońcu całe dnie, mam nadzieję, że będzie rosło.

 

Tylko powiedzcie mi czy teraz mogę sadzić? Jeśli dostanę jutro oczywiście. Tarciu, jaką odmianę masz tej szałwi???

 

 

i proszę, nie usuwajcie swoich zdjęć, są cudne :D Będę oglądać jak za oknami będzie już plucha!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Tarciu, a takie wiechcie zostawić?????? Kwiatostany takie długawe? ale jak tak mówisz to zostawiam.......

A ogród swój piękny w czyje ręce oddałaś? nie jestem na bieżąco, więc domyślam się, że nowy domek i ogród będzie!!!!????

Buziaki i dzięki za odpowiedź:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatka mam nadzieje ze sie nie pogniewasz ze wtryniam sie z buciorkami :D

 

 

 

 

Głosuj na Magdę (szocik)

Część z Was zna Magdę jako szocik. Swojego czasu bardzo dużo bezinteresownie pomagała w wątkach projektowych zarywając noce. Czynnie uczestniczy w aukcjach charytatywnych FM. Pomaga też dzieciom z ubogich rodzin i ten głos, który możecie oddać jest właśnie w tej sprawie.

 

Liczę na wasze głosy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarciu, dzięks :D Tak właśnie zrobię, zostawię takie i wiosną je ciachnę:D

I trzymam kciuki za nowy domek, mam nadzieję, że wąteczek będzie?! :hug:

 

 

Madziu...cała przyjemność po mojej stronie, wklejaj, wklejaj....

 

GŁOSUJEMY NA MAGDĘ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super :D

Dziekuje za pozwolenie po fakcie :D

 

 

TARcia!!! Super wiesci :D skad Ty czerpiesz sily na te cholerne pierwsze etapy?

bo ja tez bym z checia zmienila dom..ale jak pomysle o tym przez co do tej pory przechodzimy to wzdrygam sie na sama mysl wrrrr...

Uwielbiam Twoje zdjecia i czesto zagladam by je podziwac.. :rolleyes::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luuzik, jakos damy rade :) na razie szukamy domu do wynajecia, bo nasz musimy opuscic za chwile. potencjalnego wykonawce tez mamy - tym razem zdecydowalismy sie na opcje "z materialem" i jednego wykonawce. nie mam ani czasu ani checi koordynowac branz, dostaw itp. telefonow, ze ktos cos potrzebuje i mam natychmiast to dostarczyc a potem lezy przez 2 tygodnie. firme znam, wspolpracuje zawodowo, wiec licze ze pojdzie latwiej. pnb mam juz od stycznia.

dziennik bedzie ale nie mam jakos w tej chwili natchnienia no i te nazwe trzeba wymyslic, bleee nie chce mi sie. moze w niedziele jak bedziemy po spotkniu z wykonawca, bedzie albo smiech albo placz - bo kalendarz Pan ma mocno zapelniony niestety dla mnie:bash:

 

Meliska dzieki za zachwyty nad zdjeciami :) to moje nowe hobby :D

 

i w ogole co ty masz za wątpy ws. swojego domu, jest fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...