Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

LAZUR i trochę ogródkowo


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A u mnie dzisiaj kulinarnie:)

Jako, że mało czasu dzisiaj było na zrobienie obiadku...coś na szybko:)

 

http://img830.imageshack.us/img830/9979/sam7545.jpg

 

http://img542.imageshack.us/img542/9684/sam7546.jpg

 

http://img854.imageshack.us/img854/7146/sam7549.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anbamo...wcale się nie dziwię, że w szybkim tempie robiłaś te pierogi...ja chyba wcale bym ich nie robiła, gdybym miała do roboty konsolkę:)

Ale z pewnością i tak były pyszne, a że duże? To podwójne niebo w gębie:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Jak mi miło, że ktoś tu zajrzał :):)

 

Powiem Ci Asiulku, że też nie za bardzo mam czas, aby tutaj pisać, ale czasami czytam co tam u dziewczyn się dzieje nowego. Bo jak tu żyć bez forum?:):)

 

Toluniu...polecam to danie, bo jest szybkie i pyszne...choć ja za parówkami nie przepadam. Ale sosik czosnkowy, do tego i suróweczka i jest ok:)

 

Aga...ze zdrówkiem nie najlepiej...ale co tu będę się rozpisywać...trzeba sobie jakoś radzić:)

 

Wczoraj miałam bal w przedszkolu, z moimi pociechami...muszę wam napisać, że dzieciaki zachwycały strojami....no i nauczycielki również:) Temat przewodni balu to " Bal u Śnieżki". Dzień wykończył mnie totalnie, ale warto, bo widzieć radość na buźkach dzieci...bezcenne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję sara_78...już tej wiosny wyczekuję jak każdy chyba:) Ciekawa jestem tylko, ile roślin przetrzyma te mrozy...mam nadzieję, że dużo strat nie będzie:)

 

Krysiu, dziękuję za kciuki:) bardzo się przydadzą:)

A co do balu to... u nas bale dla dzieci to frajda i dla nas. Zawsze się brzebieramy, więc dzieciaki mają radochę jak nie wiem. Ja już byłam ... Hiszpanką i Kowbojką , cyganką i krasnalem, tygryskiem i nawet diablicą:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym złożyć wszystkim którzy tu zaglądają w ten DZIEŃ WALENTEGO wszystkiego najlepszego:)

Dużo uśmiechu każdego dnia, radości z każdej najmniejszej rzeczy, i kochanych osób w swoim otoczeniu aby móc dzielić z nimi radości i smutki:)

 

Pięknego dnia życzę Wszystkim i mnóstwa miłości....:)

 

Buziaki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Aga i Aniu:):) BUZIOLE!!!!

 

No tak pysznie te ciacha wyglądają, że się nie oprę....a 3 kilo nad... jak było tak jest!!! Dziewczyny na dietach zrzucają nie takie kg a tych nie mogę się pozbyć:) No jeszcze brakuje żebym w walentynki sobie żałowała!!!!!:) Tiaaa...walentynki, zaraz tłusty czwartek...imprezka w sobote i .....ło matko:) aż się boję!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...