Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

LAZUR i trochę ogródkowo


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Alu u mnie:):) Ogród swój uwielbiam i dużo serca w niego wkładam:) Powtórzę się chyba już setny raz...nigdy siebie o to nie podejrzewałam , że będę tak lubiła w ziemi grzebać:)

 

No Aga masz rację....szlajam się po innych wątkach...podziwiam...a swój zaniedbuję...ale dzisiaj zapraszam na pyszne ciacho i kawusię bo oprócz Dnia Kobiet mam dzisiaj "umieniny"

 

http://img21.imageshack.us/img21/7933/zaproszenienakaweiciast.jpg

 

Miłego wieczoru wszystkim życzę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Alu u mnie:):) Ogród swój uwielbiam i dużo serca w niego wkładam:) Powtórzę się chyba już setny raz...nigdy siebie o to nie podejrzewałam , że będę tak lubiła w ziemi grzebać:)

 

No Aga masz rację....szlajam się po innych wątkach...podziwiam...a swój zaniedbuję...ale dzisiaj zapraszam na pyszne ciacho i kawusię bo oprócz Dnia Kobiet mam dzisiaj imieniny

 

Miłego wieczoru wszystkim życzę:)

 

Beatko wszystkiego najlepszego z okazji IMIENIN, duzo zdrówka i sił, abys w tym swoim cudownym ogrodku mogła pracować. :)

 

No coż moja Babcia miala ogród wielki, moja Mama mniejszy uwielbiały tam grzebać, a ja nie, widocznie w Tatę się wrodziłam. Chciałabym mieć piekny ogrod, ale kto będzie w nim robił, na szczęsćie my taką troche leśną działke mamy.

 

Moja siostra właścicielka pięknego ogrodu też uwielbia grzebac w ziemi, ale jak przyjechała do nas i zobaczyła te brzozy, deby i sosny koło nas to oniemiała, była zachwycona. A tu pod tymi drzewami niestety duzo cienia jest i nie za bardzo chce nawet trawa rosnąć. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alu, dziękuję pięknie za życzonka:)

A ogród i teren wokół domu masz faktycznie przepiękny:) Tylko tak jak mówisz..pod drzewami cień, ale i tak ci tych drzew zazdroszczę!!! (pozytywnie oczywiście:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu kochana....to nie moje zdjęcie...z internetu:):) Nawet nie miałam czasu na pstrykanie fot. Bo ledwo przyszłam z pracy i za chwilę goście się zjawili:) No niestety , zwykły dzień tygodnia. Wczoraj wieczorem piekłam rogaliki i serniczek . Serniczek już znacie a rogaliki będę piekła znowu we wtorek bo moje dziecię zjedzie...więc może obcykam:)

 

 

Dziękuję za życzenia i Tobie wszystkiego najlepszego kobieto:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się u Ciebie po raz pierwszy :welcome: Ale jestem cichym podglądaczem już od pierwszej strony...przyciągnął mnie do Ciebie Twój forumowy nick:wiggle:

 

Z okazji Dnia Kobiet i Twoich imienin dużo zdrówka życzę i samych słonecznych dni:wiggle:

 

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTmyDwqZN_N0EDSZjfZrxJjKv3VqRm4IjgYkVu7h22sCG6CYwKnRg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię u mnie...jest mi niezwykle miło gościć Cię mmajeczko w moich skromnych progach:):)

 

I Tobie również życzę wszystkiego naj...i WIOSNY życzę wszystkim w końcu:):)

 

 

aaa...i dziękuję za cudne róże:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mamuniu- kolejna Beatka:wiggle::wiggle:

Kochana całe morze zdrówka, uśmiechu i samych słonecznych dni:hug:

 

http://s7d2.scene7.com/is/image/Teleflora/TEV04-3A?&wid=280&fmt=jpeg&qlt=80,0&op_sharpen=0&resMode=bilin&op_usm=3.0,0.5,1.0,0&iccEmbed=0&layer=1&opac=0&layer=2&opac=55&layer=5&opac=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepiękna wiosna Tolu:):) Dziękuję za życzenia i również wszystkiego najlepszego życzę:)

 

I Tobie Aga bardzo dziękuję...no jakże mi miło:):) I buziaki posyłam:)

 

I dla was wszystkich na koniec dnia posyłam moje zeszłoroczne róże:)

 

http://img210.imageshack.us/img210/9100/dsc09826l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu kochana....to nie moje zdjęcie...z internetu:):) Nawet nie miałam czasu na pstrykanie fot. Bo ledwo przyszłam z pracy i za chwilę goście się zjawili:) No niestety , zwykły dzień tygodnia. Wczoraj wieczorem piekłam rogaliki i serniczek . Serniczek już znacie a rogaliki będę piekła znowu we wtorek bo moje dziecię zjedzie...więc może obcykam:)

 

 

Dziękuję za życzenia i Tobie wszystkiego najlepszego kobieto:)

 

Ale mnie w konia zrobiłaś:rotfl::rotfl::rotfl: byłam przekonana, że to Twoje :lol2: :hug:.

 

Róże :jawdrop: przepiękne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś, a pamiętasz jak pytałaś o te róże na pniu sczepione,

 

http://img69.imageshack.us/img69/8486/dsc09799p.jpg

 

i"... kiedy będą takie moje? - pytałaś:) ..."A Twoje na koniec jak wyrosły!!!!!!!!!!!

 

Zobaczymy już nie długo będziesz pokazywać piękne...jeszcze nam oczy z orbit powychodzą:):) Czego oczywiście życzę ci z całego serducha:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...