Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

LAZUR i trochę ogródkowo


Recommended Posts

Aguś, a pamiętasz jak pytałaś o te róże na pniu sczepione,

 

 

i"... kiedy będą takie moje? - pytałaś:) ..."A Twoje na koniec jak wyrosły!!!!!!!!!!!

 

Zobaczymy już nie długo będziesz pokazywać piękne...jeszcze nam oczy z orbit powychodzą:):) Czego oczywiście życzę ci z całego serducha:)

Pamiętam, pamiętam Beatko:lol2::lol2: Ale tak gęsta jak Twoja jeszcze nie była:no::no:

Pryskałam ją co 3 dni środkiem na mszyce:sick: Ciekawe jak przezimowała, bo na razie nadal jest okryta:rolleyes:

Dzięki za wiarę:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A ja dzisiaj mam trochę wiosny...w domu:) Leżę z anginą...gorączką i nie wiem czym jeszcze....chociaż oko pocieszę:)

 

http://img52.imageshack.us/img52/2527/sam7758.jpg

 

http://img6.imageshack.us/img6/8746/sam7749.jpg

 

http://img842.imageshack.us/img842/7567/sam7770.jpg

Edytowane przez bogumil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, dzięki Amtla....marne pocieszenie, chociaż jakby spojrzeć na to z drugiej strony...?????:):)

A wiesz....przemyślałam i bardzo się cieszę jednak:):):)

Ale jeśli Ty....współczuję!! Trzymaj się:)

 

Yokasiu, dzięki...patrząc na to jak ty szykujesz się do sezonu...i twój zapał...to już pisałam u Ciebie kiedyś...szczeny nam opadną:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No toś mnie ucieszyła:):):) Już myślałam, że pożegnałaś się na amen!

 

A ja nawet nie wiem, czy u mnie tulipany wyszły, bo od dwóch dni nie wyściubiłam nosa z domu:) Jutro sprawdzę:)

W zeszłym roku miałam mnóstwo, ciekawe czy w tym też będą?

 

A co do pomidorków....to we wrześniu wrzuciłam nasiona pomidorków koktajlowych do ziemi....ciekawe czy coś z nich będzie?:)

Edytowane przez bogumil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadulko...ślicznie dziękuję za wizytę:) Chociaż w domu namiastka tego, co by się już chciało w ogrodzie:) Chyba każda z nas już nie może się doczekać:)

 

Pysiaczku...od razu weselej i przytulniej w domu się zrobiło:) Ale jak odwiedzam wątki na forum, to chyba wszędzie już tak wiosennie:)

 

Aguś...zdrówko o tyle dobrze, (dałam radę:), że dzisiaj (właśnie wróciliśmy) byliśmy na spektaklu pt. "Wszystko o mężczyznach". Bajera...uśmiałam się do łez:) Aktorzy,których uwielbiam ...ze szczecińskiego Teatru Polskiego. Mąż mnie zaprosił z okazji Dnia Kobiet:):):)

 

Pozdrawiam was dziewczyny i dzięki , że zaglądacie do mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konto usunięte na żądanie
Właśnie przebrnęłam przez Twój wątek, dżizas ale masz piękny ogród, no po prostu napatrzeć się nie mogę na te Twoje róże, cuuuudne ! No i te talenty kulinarne, ech...Będę wpadać regularnie. :yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś...zdrówko o tyle dobrze, (dałam radę:), że dzisiaj (właśnie wróciliśmy) byliśmy na spektaklu pt. "Wszystko o mężczyznach". Bajera...uśmiałam się do łez:) Aktorzy,których uwielbiam ...ze szczecińskiego Teatru Polskiego. Mąż mnie zaprosił z okazji Dnia Kobiet:):):)

To super Beatko:D Oby tak dalej:yes: Zaraz wysyłam Ci namiar na tacę.:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu...dzięki ci bardzo, jakoś daje radę, taki okres , że ludzie chorują.

Kasiu, a jeśli chodzi o awatarek...to gdzie mi tam do was !!!!! Ale dzięki:) Na tym forum same piękne dziewczyny:)

A wiosny to chyba wszyscy już wyczekują i wypatrują:)

 

Witam Cię sim14 w moim wątku:) A do ogrodu zapraszam jak najczęściej , na kawkę :) oczywiście jak zacznie wszystko kwitnąć to dopiero żyć się chce:)

Co do talentów kulinarnych....wszystkiego się człowiek przez lata nauczy...:):) Dziękuję za dobre słowa i strasznie mi miło, że mnie odwiedziłaś:) Wpadaj jak najczęściej:)

 

 

Aguś...no jak pisałam tacki przecudne...już Ci odpisałam:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...