Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

LAZUR i trochę ogródkowo


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

yokasiu i Aguniu...śliczne dzięki, też mi się bardzo podobają:)

 

A dzisiaj u nas jesienio - zima!!!!! I deszcz pada i śnieg...i wieje jak....!!!!

Ciekawe jakie święta nam GÓRA zaserwuje?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko, u nas taka sama kijowa pogoda. Raz trochę słońca, potem śnieg, potem deszcz, potem znów śnieg, teraz cisza....pewnie przed burzą :).

 

Kitka jest już u nas. Najsłodsza na świecie, jeszcze czuje się niepewnie i nieswojo. Po zwiedzeniu dołu domu i obwąchaniu wszystkiego trochę pomiauczała, pobawiła się ze mną i znalazła sobie kryjówkę za witrynami w kartonie z tkaninami gdzie odsypia stres. Mam nadzieję, że szybko dojdzie do siebie i będzie z nami całym serduchem. Raz wskoczyła na łóżko (wbijając pazurki w narzutę :D) usiadła na kolanach i zamruczała piękną kocią melodię. A ja się wzruszyłam z tego szczęścia :). Jak tylko będzie się pewniej czuła prześlę zdjęcie :hug: buziaki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No yokasiu...ja tu wyczekuję cichutko na fotki:) Ale nie stresuj kiciulki aparatem...jak się zadomowi wtedy sesyjkę zrób:)

Ja pamiętam jak prawie siedem lat temu przywiozłam do domu kulkę malutką...wszyscy się śmiali , że zamiast psa przywiozłam borsuka...też właził wszędzie, obwąchiwał, musiał się ze wszystkim zapoznać....a teraz to moje piesie ma miejsce w moim sercu i za nic w świecie nie wyobrażam sobie, jak by mogło go nie być! I ty yokasiu zobaczysz, jak to stworzenie pokochasz:):):) Pomiziaj kociaczka za uszkiem od cioci Beatki:)

 

ane3ko...dzięki:) Już nie mogę się doczekać waszych ozdób świątecznych...zawsze trochę inspiracji więcej:)

 

Miłego popołudnia wam życzę:) Ja piekę rogaliczki na szybko bo słodkiego się chce do kawusi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko, ja nie mam ozdób. Pewnie zaś będzie coś na ostatnią chwilę. A zdjęć nie będzie sensu wklejać, bo wtedy to już wszyscy będą, za przeproszeniem, rzygać ozdobami świątecznymi.

Mam kupione bratki do cebrzyków na zewnątrz przed drzwi, ale stoją w garażu, bo strach wychodzić coś robić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmajeczko...ślicznie dziękuję:)

 

ane3ko, ja szukam inspiracji bo będę z dziećmi w przedszkolu robiła pisanki:) przez tyle lat to już pomysły mi się wyczerpały, a chciałabym coś nowego zrobić. W zeszłym roku robiłam z moimi pociechami pisanki w kaszy mannie.

Może komuś się przyda pomysł. Najpierw jajko ugotowane malujemy farbami potem do miseczki z kaszą ....i malujemy na nich potem jak przeschną kwiatki , takimi kropeczkami. Nie wiem czy się dobrze i zrozumiale wypowiadam . Jak macie małe dzieci to to jest świetna zabawa dla nich i dla mamuś też ma się rozumieć:):)

 

A co do kwiatków, to ja jeszcze nie kupiłam bratków na moją rabatę...ale tak jak piszesz jest cholernie zimno, Więc sie jeszcze wstrzymam:)

Edytowane przez bogumil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pociecha jeszcze za mała na robienie ozdób świątecznych, ale na przyszłość się przyda.

Ja natomiast od dwóch dni trzymam w folii masę solną, bo chciałam wycinakami do ciastek ozdóbki porobić. Ale brak mi weny. Trochę o ogrodzie myślę a tymczasem u mnie śnieg spadł :( To chyba niezbyt dobrze, bo części roślinek już listki powychodziły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ta sama pogoda...aż się boję myśleć co z roślinami będzie! Parę dni temu posadziłam dwie róże:( I nie wiem czy nic im nie będzie. Mam nadzieję, że się przyjmą.

A w taką pogodę tylko z masą ze Stasiem :) działać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kochaniutka istotka:) Śliczne maleństwo:) słodziaczek:)...no mogłabym tak w nieskończoność...ale ja mam fioła na punkcie zwierzaków:)

yokasiu...życzę ci, żeby się dobrze chowała twoja kicia i niech przyniesie dużo radości wam obojgu:) a w chwilach smutku niech mruczy ci do uszka swoje kocie mruczanki:):):)

 

Dzięki za fotki:) Buźka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...