Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

LAZUR i trochę ogródkowo


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Andżeliko...dzięki...ja też nie należę do osób cierpliwych, ale się zaparłam i już! Ja nie umiem?? A udowodnię sobie...że umiem:):):)

 

yokasiu...no koty są nie wymagające...głaskać, miziać, i cieszyć się nimi:):)

 

A ja właśnie skończyłam drugą! Już palców nie czuję..ale jak się cieszę,.... że koniec:)

 

 

http://img535.imageshack.us/img535/5757/dsc00443lh.jpg

 

http://img571.imageshack.us/img571/8106/dsc00444br.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, rusza nasza forumowa akcja : "Zajączek dla Frania"

 

Franio,

http://images40.fotosik.pl/1473/b25f65fdfc715948m.jpg

 

 

 

to wspaniały i dzielny Chłopiec, który zmaga się z Potworzastym- nieuleczalną dziś chorobą genetyczną- SMARD1. Jest bohaterem bloga pisanego przez swoją Mamę:

 

mojsynfranek.pl.

 

Nasza akcja, na początku miała polegac na zbiórce pieniążków na remont łazienki dla naszego niebieskookiego Dzielniaka, ale ponieważ Franio jest podopiecznym fundacji, możemy zrobić to tylko poprzez wpłate na subkonto fundacji, co wbrew naszym obawom, nie jest złą wiadomoscią. Forumowicze-to jest, my w tytule wpłaty wpisujemy:

 

 

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

Bank BPH

 

15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

 

tytułem: 13984 Trzęsowski Franciszek – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia/murator/nick np: emiranda

 

i wówczas nasze pieniązki zostaną zliczone przez fundacje, a kwota podana na Blogu

Mama Frania zobowiązuje sie do podania konkretnej kwoty przypisanej danemu nick'owi. Wiec, jak widzicie nasza wspólna akcja ma bardzo duży sens.

Mama Frania, dziękowała nam jeszcze przed rozpoczęciem akcji:

"Forumowiczom z Muratora już dziś dziękujemy za chęć i zryw do pomocy."

Franio, trzymaj kciuki za swoje Muratorowe Ciocie i Wujków!

 

Akcja "Zajączek dla Frania" kończy sie we wtorek-10 kwietnia

Edytowane przez emiranda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguniu i Aniu...dzięki...pracochłonne jak cholera, ale wciąga. Chociaż mam palce pokłute dzisiaj, to tak się zastanawiam, czy nie brać się za następną:)

Ale właściwie...po co?????? Już mam, sprawdziłam się i jestem zadowolona:)

Dzisiaj po pracy ...praca w kuchni!!!!

Co robicie babeczki na święta do jedzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Beatko jajka bardzo ładne i podziwiam zacięcie , bo tak wszystko równo poupinać to mistrzostwo . Ja jakoś tych świąt nie czuję , no ale ja mam z nimi tak co roku . W tym roku goszczę swojego tatę u nas , bo mama wybyła do sanatorium . Gotować mi się też nie chce , ale coś muszę wymodzić tak więc będzie pieczeń z jajkiem , mielone kotleciki faszerowane , jajka w skorupkach faszerowane , sałatka gyrosowa ( dawno nie robiłam ) i pewnie coś jeszcze ... a ciasta mam dosyć po ostatnich urodzinach córy i przedwczorajszych moich .

A Ty co robisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kubelko:)

Ja też tych świąt nie czuje, przez tę paskudną pogodę chyba!!! Ale zrobić muszę:) Bo moje dzieciaki:) przyjadą, to trzeba towarzystwo nakarmić:) U mnie pewnie będzie jak co roku....żurek z jajem i białą kiełbaską...dużo faszerowanych jaj, oczywiście mięsa, bo to moja rodzina najbardziej zjada ( czyt. mój najstarszy syn:)) sałatki , babka udekorowana straszliwie mocno:) no i nad ciastem się zastanawiam:)

Tak z mężem wspominałam ostatnio, że kiedyś na święta się czekało, bo wtedy była szynka, i wiele rzeczy których na co dzień nie było. A teraz żeby czymś zaskoczyć to nieźle trzeba się nagłowić!!!

 

kubelko...przepraszam, ale o twoich urodzinkach nie wiedziałam..( ja tak z doskoku na FM, i nie wszędzie zajrzę:)) .ale za to życzę ci spóźniona, dużo zdrowia, miłości, przepięknych świąt w gronie najbliższych:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga_dar, aneta s , AgaKuba ,Drop_Inn ...... ślicznie dziękuję Wam za życzenia za życzenia:):):)

 

 

A ja dzisiaj w końcu mogę się cieszyć...mam swój narożnik...dowieźli:) Niestety, fotel będzie dopiero jutro:(

Fotki wstawię, ale robione telefonem...bo jak pisałam wczoraj, aparat mi się zbuntował, więc straszliwie kolory przekłamane i wcale nie oddają tego naprawde!!!

Wielkość to 2.89 na 2.80

 

jak będzie fotel to pokaże:)

Edytowane przez bogumil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niech zmartwychwstały Chrystus oświeci drogi codziennego życia

Obdarza błogosławieństwem i pomaga życie czynić szczęśliwym.

Pogodnych i ciepłych

Swiąt Zmartwychwstania Pańskiego

Życzy Ala z Rodzinką

 

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQD5uEAmOTdlrDBfHuk6pXIGQ_OsmZXLFJwJFWmZcxO-Re4O7co

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.kartki.tv/kartki/10/8/d/812.gif

 

W te piękne Święta,

gdy Pan Zmartwychwstanie.

Życzę smacznych jajek na śniadanie,

żółtego kurczaczka, białego zająca

i oby te święta trwały bez końca

Tęczowych pisanek, na stole pyszności,

mokrego Dyngusa i wspaniałych gości,

niech to będzie czas uroczy

Życzę miłej Wielkiej Nocy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...