Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

LAZUR i trochę ogródkowo


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A co takiego Aniu robiliście?

Bo ja chodziłam ostatnio i zaglądałam w każde miejsce....a mąż za mną i śmiał się , że szukam już wolnego miejsca na nowe roślinki:) No chciałoby się coś nowego....:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne fotki Beatko:wiggle::wiggle: Jak zawsze zresztą:rolleyes: Ogród budzi się ze snu zimowego. Mam nadzieję, ze Ci róże nie pomarzły.. U mnie na razie są niby zalążki pąków, ale listków jeszcze brak. Najbardziej martwię się o tą szczepioną na pniu, bo najwrażliwsza:eek:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A troszkę tutaj, troszkę tam ;) powsadzałam dalie i lilie, poprzycinaliśmy studzienki od odwodnienia, powsadzałam trochę jednorocznych do truskawek i poziomek bo to ma być rabatka dekoracyjno użytkowa i takie tam :).

 

Tulipanki już pokazują powoli kolory za to krokusa nie mam ani jednego :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga...czekam niecierpliwie na jakieś oznaki życia moich róż na pniu....cholera, one są od frontu gdzie jest najzimniej zimą:( Dały radę pozimie w tamtym roku to może i w tym dadzą radę...

 

yokasiu...dzisiaj zakwitł pierwszy tulipan:):) a nawet pocieszyć się nim nie mogę bo piź.....jak w kieleckim (przepraszam tych z kieleckiego, ale u nas tak się mówi:))

 

Aguś...w miarę możliwości postaram się wklejać fotki, obiecuję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga...czekam niecierpliwie na jakieś oznaki życia moich róż na pniu....cholera, one są od frontu gdzie jest najzimniej zimą:( Dały radę pozimie w tamtym roku to może i w tym dadzą radę...

Beatko, a owijałaś je czymś? Bo ja podwójnie... może to pomoże:)

Tulipanek boski. Moje potrzebują jeszcze paru dni:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczny :D i jaki wysoki chyba, cooo ? W tym roku u nas bogactwo kolorów :lol2: głównie różowe, fioletowe i żółte. Masz posadzone jakoś "kolorami" czy pomieszane? Pamiętam jak sezon czy dwa temu u Toli tulipany się wzajemnie pozapylały i niektóre były dwukolorowe :D.

 

(U nas też się mówi tak samo, myślałam że wszędzie tak :) biedni mieszkańcy Kieleckiego :lol2:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga...kopczyki robiłam ale nie owijałam i oże to był błąd. Ale jesienią i przed Bożym Narodzeniem kiepsko ze mną było, więc nawet nie miałam do tego głowy:(

 

Aniu...nie sadziłam kolorami ale jak pamiętam z zeszłego roku, to przy tarasie miałm jeden kolor a w klombach różniste:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga...kopczyki robiłam ale nie owijałam i oże to był błąd. Ale jesienią i przed Bożym Narodzeniem kiepsko ze mną było, więc nawet nie miałam do tego głowy:(

 

Ja oprócz kopczyków kupiłam tym szczepionym na pniu specjalne ochronne worki na zimę. Zobaczymy...

Beatko a jak Ty się czujesz? Mam nadzieję, że już lepiej?:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na wyniki:(

Krew mnie zalała, jak oglądałam parę dni temu wiadomości, bo nie mogę słuchać tych głupich polityków...ludzie nie mają leków...brakuje leków na chemie....

no i nie ma leku, który brałam przed świętami...aż się boję co będzie jeśli....

 

 

sorki, że o tym piszę ale mam doła:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na wyniki:(

Krew mnie zalała, jak oglądałam parę dni temu wiadomości, bo nie mogę słuchać tych głupich polityków...ludzie nie mają leków...brakuje leków na chemie....

no i nie ma leku, który brałam przed świętami...aż się boję co będzie jeśli....

 

Beatko będzie dobrze Kochana :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękny tulipanek podoba mi się :cool:

ja na jesień wsadziłam do ziemi wiele cebulek różnych wiosennych kwiatów, ale niestety wyrosły pojedyncze i nie wiem, czy to wina kretów, czy arktycznych w tym roku pod górami mrozów. Jak myślicie dziewczyny?

Beatko i trzymam za Ciebie kciuki! Nie daj się!!!:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...