Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

LAZUR i trochę ogródkowo


Recommended Posts

Beatko, specjalnie dla ciebie zrobiłam przed chwilą zdjęcie :) kalina rośnie w otoczeniu innych roślin, ale nie za blisko.

 

http://img259.imageshack.us/img259/543/sam1570i.jpg

 

znalazłam fotki z zeszłego roku, jedna na początku lata była robiona a druga później...wyglądała tak (z lewej strony:))

 

http://img152.imageshack.us/img152/6503/sam4733.jpg

 

http://img207.imageshack.us/img207/9536/sam6285.jpg

 

dopiero na zdjęciach widać jak rośliny się zmieniają:)

 

Beatko, na tym trzecim zdjęciu trochę słabo ją widać, ale zobacz, rośliny się rozrastają, więc za blisko sadzić nie można. Ja kalinę praktycznie sadziłam z "patyka":) A dzisiaj już taka duża:)

Edytowane przez bogumil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

mariola...mój bez sadziłam dwa lata temu na jesień...i w zeszłym roku zakwitł ale ociupinkę:) za to w tym roku dał czadu:):) I chyba będzie kwitł co roku. Mam taką nadzieję :)

 

A u nas dzisiaj zimno jak jesienią, chodziliśmy w kurtkach...brrrr!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola...mój bez sadziłam dwa lata temu na jesień...i w zeszłym roku zakwitł ale ociupinkę:) za to w tym roku dał czadu:):) I chyba będzie kwitł co roku. Mam taką nadzieję :)

 

dzięki Beatko, mój bez sadziłam w okresie kwitnienia dwa lata temu i wtedy kwitł troszku, w zeszłym roku podobnie jak Twój dał czadu maksymalnie, a w tym nie zakwitł. Czytałam, że faktycznie bzy kwitną co drugi rok, szczególnie te, które kwitną wyjątkowo obficie. Ponoć dzieje się tak dopóki dopóty młode bzy nie przejdą tzw. okresu juwenilnego (młodocianego), który u lilaków może trwać nawet do 8 lat. Szkoda w tym roku nie mam bzu :cry::cry::cry::cry:

 

A u nas dzisiaj zimno jak jesienią, chodziliśmy w kurtkach...brrrr!!!!

 

oj szkoda, u nas było dziś cudnie, słonecznie, cieplutko, tak wiele znów udało mi się w ogrodzie zrobić, ale mam nadzieję, że przyszły tydzień Ci to wynagrodzi.

Edytowane przez mariola3108
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej..toś mnie zasmuciła...ja mu dam okres młodociany, nie zgadzam się:):):)

 

Niestety...przed chwilką oglądałam pogodę, i nie zapowiadają lepszej na najbliższe dni:( Ale dobrze, że majówka się udała chociaż:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej..toś mnie zasmuciła...ja mu dam okres młodociany, nie zgadzam się:):):)

Eeee tam, skoro Twój kwitnie drugi rok z rzędu to znaczy, że wszystko z nim w porządku. To nie dotyczy wszystkich bzów, tylko niektórych. Oczywiście musiało paść na mojego :(

 

Ach te Twoje roślinki, oglądanie ich traktuję jako terapię na wszelkie zło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, muszę się czymś, a właściwie kimś:) pochwalić:) Moja córcia śpiewała na przeglądzie amatorskiego ruchu artystycznego.

 

 

Wkleję link...może się otworzy:)

Sama

 

 

i z zespołem rockowo-bluesowym z którym śpiewa:)

 

http://www.facebook.com/pages/Strawberry-Fields/155099654588163

Edytowane przez bogumil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, mmajeczko, Agawi, admete i Alu...piękne dzięki:):) No musiałam się pochwalić:) Ale faktycznie głosisko to ona ma!!! Przez internet, facebook tak nie słychać, bo zniekształca trochę, ale warunki głosowe ma:)

DZIĘKI dziewczyny:)

 

mmajeczko..ja wiem, że twój ogród będzie niedługo...zobaczysz, ja też tak mówiłam jak ty jak tutaj zaglądałam, a teraz nie mam już gdzie dosadzać roślinek:) admete też dzięki...takie wpisy bardzo cieszą i motywują do pracy:)

 

 

Aaa..u nas dzisiaj pada i jest tylko 6 stopni...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...