Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

LAZUR i trochę ogródkowo


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej mariola...fakt, w zacisznym słonecznym miejscu kwitnie piękniej i szybciej:) A zdjęcie...cóż...będzie inne...kiedyś:):) A tak na poważnie nie działa mi dzisiaj image shack!!!!!

mróweczko...dzięęęęki:) Ale zimno i nie ma jak się nimi cieszyć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malutką taką tylko :D. Chętnie zobaczę jakąś jeszcze :).

 

Wszystko ok, dziękuję. Siniaków nie mam ale kręgosłup niedomaga, trudno - w ogródku trzeba pracować. Jestem na etapie szukania pracy w małej mieścinie i powoli tracę nadzieję, do tego pogoda do luftu i jak tu się cieszyć :).

 

Jeszcze jak zobaczyłam, że i Tobie i Anulce kwitną krzewuszki :rolleyes: a moja chyba zapomniała, że wiosna jest i rosnąć trzeba :D. Zaglądam do Ciebie codziennie i podglądam kwiatki :lol2:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zaraz ci wyślę jakąś:) Ale nie ma co oglądać...też się wygłupiłam z tym zdjęciem...co mnie wzięło????????:)

Krzewuszki te różowe kwitną ale te ciemne jeszcze nie...może i twoje też zakwitną później:)

A co do pracy...to ci współczuję...ale nie poddawaj się...trzymam za ciebie kciuki.

Posyłam ci fote:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jak zobaczyłam, że i Tobie i Anulce kwitną krzewuszki :rolleyes: a moja chyba zapomniała, że wiosna jest i rosnąć trzeba :D. Zaglądam do Ciebie codziennie i podglądam kwiatki :lol2:.

 

Aniu! Tak jak kiedyś Beatka powiedziała. Jak moja przekwitnie, to Ty będziesz się cieszyć swoją. A u mnie już kwiatków nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tolu...tamaryszek młodszy zakwitł pierwszy...więc go wklejam dla ciebie:) Jak zakwitnie starszy to ci go pokażę:)

 

Beatko, dziękuję, jak miło że pamiętałaś o tym,

że ja mam szczególny sentyment do tamaryszków :)

Pięknie kwitnie i piękne zdjęcie. Skopiuję do swego archiwum, dobrze?

Buziak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu...oczywiście, że pamiętam i już, już za dni parę wstawię fotkę pięknego tamaryszka:)

 

Beatko...wielkie dzięki:):)

 

Aguś.... już z tym image jest ok...tylko czasami coś się pierniczy a ja niestety do cierpliwych nie należę i mnie wku...rza:)

A samopoczucie...różnie to bywa! Ale śliczne dzięki, że pytasz:)

 

mmajeczko, ty tak poważnie z tym, że prosto z komputera??? bo u mnie to chyba nie działa. Kiedyś próbowałam i nic...no chyba, że żartujesz?:)

 

Nadulko...ja uwielbiam jazdę na motocyklu...i nic na to nie poradzę:) Ale rozumiem też, że można się bać...ja np nigdy nie skoczę na bungee:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne tamaryszki Beatko:)

i berberys w szarym otoczeniu bomba:)

zgapię i na tyłach , jak już pergole postawimy wsadzę.

Tylko kiedy to będzie....

plan jest taki-sobota stawiamy 4 pergole od str.najbardziej widocznej:)))))

potem którejś nast.soboty pozostałe.

A potem całe wakacje na nasadzenia:) kupowanie też:)

byle wszystko inne sprzyjało.

 

Miłego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...