Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

LAZUR i trochę ogródkowo


Recommended Posts

Matko, Asiu, zazdroszczę ci tych planów, bo ja już nie mam gdzie sadzić, stawiać cokolwiek:)

Muszę ci powiedzieć, że teraz mój Mężulek się śmieje , że już w ogóle od kompa nie odejdę, jak forum się przeniosło jeszcze na fejsa:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Asiu...dziękuję:)

 

mariola, u ciebie też coraz piękniej...przed chwileczką byłam u ciebie...ale się napracowałaś!!!

 

ane3ko...u mnie w zeszłym roku zmarzła magnolia i myślałam, że jest już po niej ale w tym roku odbiła ale nie kwitła:( Może w przyszłym ...A krzewuszki już, już będą kwitły:) U nas dzisiaj było gorąco...w końcu:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola...uwielbiam prace w ogrodzie...trochę się odstresowuję, wyciszam po pracy...no sama przyjemność:)

 

karolku...dziękuję:):):) to miło czytać takie słowa:):) dzięęęęki:) i chyba mogę powiedzieć, że zaraziłam tym swego lubego...bo on kiedyś nie lubił pracy w ogrodzie a teraz sam widzi postępy i to go motywuje jeszcze bardziej do pracy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmajeczko, ty tak poważnie z tym, że prosto z komputera??? bo u mnie to chyba nie działa. Kiedyś próbowałam i nic...no chyba, że żartujesz?:)

 

Beatko oczywiście,że poważnie:yes: Słońce mi ten sposób podpowiedziała:yes: Napiszę Ci jutro jak to się robi, bo dzisiaj to z lekka zmęczona jestem po wczorajszej imprezie i mi się myśleć nie chce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki mmajeczko....no ciekawa jestem czy mi tak wyjdzie...

Kochana dzięki że zajrzałaś do mnie bo zapomniałam już gdzie mam swój wątek:):)

 

Wyjdzie na pewno wyjdzie :yes:

E no ... na pewno jeszcze nie zapomniałaś gdzie Twój wątek ... tego się nie da zapomnieć :lol2:

 

A powiedz mi proszę jak Ty się czujesz ??? Jak badania ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda gadać:( Nie jest dobrze ale i najgorzej nie jest!! Nawet nie chcę dzisiaj o nich myśleć!!! Dzisiaj je dostałam.... Ale dzięki że pytasz...kochana jesteś:)

 

Beatko Kochana przytulam mocno :hug::hug::hug::hug::hug::hug: Ty wiesz,że musisz być DZIELNA :yes::yes: Głowa do góry :yes::yes:

 

Jak będziesz chciała pogadać, wyżalić się lub po prostu popłakać ... to pamiętaj,że tutaj jestem :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...