Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

LAZUR i trochę ogródkowo


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej Beatko:D Córcia niezmiennie piękna:yes: pewnie chłopcy walą do niej drzwiami i oknami:D

Kochana trzymam kciuki za zdrówko:hug: wszystko będzie dobrze- bądź dobrej myśli, bo to połowa sukcesu:D

Jakby co to pisz do mnie na priv:hug:

 

Ogródek Ci pięknie rozkwita:eek::eek: A to dopiero początek sezonu:cool:

buziaki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko, Aga, Asiu i mugatko, pysiaczku...bardzo bardzo dziękuję wam za słowa otuchy...kurde, nie chciałam tutaj się wyżalać, ale wczoraj miałam strasznego doła przez te wyniki ....a mmajeczka zapytała o badania i poszło jakoś...sorki jeszcze raz!!!

Dzisiaj jest już trochę lepiej...dużo lepiej:):) uzbroiłam się w pancerz i do przodu:):):)

 

Buziaki dla was wszystkich zostawiam....aaaa, mugatko, to naprawdę moja córcia ...dzięki:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko mam pytanie. Przeniosłam z naszego ogródka działkowego do ogrodu róże. Takie, z których kwiatów można zrobić sok etc. Po wsadzeniu do ziemi i obfitym podlaniu oczywiście uschły na wiór. Myślisz, że można je teraz przyciąć tak na 30 cm od ziemi i puszczą coś z pąków śpiących czy zmarły na amen? Pachną (nawet suche) tak nieziemsko....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko życzę zdrówka :yes:

 

A córkę masz przepiękną normalnie się zakochałam :lol2:http://www.matrax.net/forum/images/keny/I_LOVE.GIF

 

ale z tego co widać po avatraku to wdała się w mamusię

 

ja Wam proponuje wystąpić w wyborach miss matki i córki

http://emoty.blox.pl/resource/win2.gif

wygrana murowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatka, nie powiem, że przeczytałam wszystko, ale zdjęcia obejrzałam na wszystkich(!) 64 stronach:yes: (no, umknęło mi to z tej strony, kilka minut za późno tu weszłam, ale myślę, że nadarzy się jeszcze okazja, bo na pewno będę częstym gościem!!!) Masz przepiękny ogród (dom też) To niesamowite w jakim tempie te roślinki Ci rosną!!! Dużo zdrówka życzę i obiecuję zaglądać:hug:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...