Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

LAZUR i trochę ogródkowo


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ale piękny kolor ma Twój clematis Beatko:yes: :cool: Mój ma ze 30 pąków, które w takim upale zaczęły się na raz rozwijać :mad:

Mam nadzieję, że nie masz żadnych strat po burzy...:( U nas też na koniec weekendu było burzowo, ale dość delikatnie. Dobrze, że trochę popadało.

Pozdrawiam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny:)

Dzisiaj w nocy znowu lało...moje róże źle znoszą te deszcze!!! Kany w donicach poprzewracało...dobrze, że się nie połamały! Kwiaty w donicach pozalewało....

Ależ się uwzięły te ulewy na nas!!!!

Już mam dość.....a niektóre z was czekają na takie deszcze....!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłam pracę w ogrodzie! W nocy znowu lało...więc "chwaściorów" ci u mnie dostatek:) Ale dzisiaj między deszczami wytoczyłam im walkę, mam już czyściutko, ale....nie wiem jak ja wstanę teraz jak już usiadłam:):):)

 

Widzisz mmajeczko, a nie mogłaś mi wcześniej o tych kamyczkach..??????????? :):)

Ja z chęcią się z tobą tym deszczem podzielę ...a nawet weź wszystko, a co mi tam:)

 

Anetko...z tobą też....może przedmucham troszeczkę te chmury w waszą stronę...chociaż nie wiem czy po dzisiejszej robocie dam radę ....dmuchać:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz mmajeczko, a nie mogłaś mi wcześniej o tych kamyczkach..??????????? :):)

 

A widzisz, nie pomyślałam :no: W czasie deszczu jest naprawdę duży plus, bo cała woda zbiera się w kamieniach, a z ziemi nie robi się błoto :no: Polecam takie rozwiązanie :yes:

 

Ja z chęcią się z tobą tym deszczem podzielę ...a nawet weź wszystko, a co mi tam:)

 

Podziel się podziel :yes: u nas deszczu BRAK sucho jak jasna ch..... :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim:)

 

Aga...my w niektórych miejscach mamy, tam gdzie kamienie wysypane:) A resztę "obrabiam":)

 

mmajeczko, ja też mam kamyki w tych dużych donicach...w tej "kaskadzie" ale mi chodzi o te małe drewniane...no zapomniałam tam i już!

A deszczyk ci przedmuchałam, oby nie za dużo, bo jak dzisiaj oglądam jakie gradobicie i ulewy we Wrocławiu i na Śląsku to aż się martwię o niektóre dziewczyny:(

Ale u was ok???

 

Alu...dziękuję i również pozdrawiam:) I życzę słoneczka w tej twojej ukochanej Gdyni:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Cię bogumiłku, oj jak dawno mnie tu nie było.

Zdjęcia ogrodu oczywiście zachwycające, czasami mam wrażenie, że bywam u Ciebie na tarasie na kawce, wiem gdzie masz poszczególne roślinki, jak rosną i jak się komponują z otoczeniem. To nieprawdopodobne, jak wirtualne podróże po ogrodzie mogą się urzeczywistnić.

Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko, pogoda u nas jest... dziwna. Trudno mi znaleźć określenie. W każdym razie nie przypominam sobie, żeby dawniej tak było. Upały mamy do 35st. Wieczorem potrafi się zrobić czarno, walą pioruny i leje tak, że przez ogródek przechodzi rzeka. W konsekwencji robi się strasznie parno. Od rana człowiek chodzi spocony, każdy ruch powoduje fale gorąca. W nocy na poddaszu zdychamy. Okien dachowych nie da się otworzyć, bo mamy wszystkie okoliczne komary w sypialni. Zwykłe okno prawie nic nie daje. Kupienie moskitier na okna dachowe to niezły interes - min. 325zł za sztukę :)

Stasiek w ciągu dnia moczy się w baseniku. Dobrze, że choć w aucie mamy klimatyzację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj mariola:) Gdzie się podziewałaś ?????? Miło cię "widzieć":) Ależ Ty pięknie napisałaś...dzięki i zapraszam na kawkę "tarasową" jak najczęściej:)

 

yokasiu:):):) pisz co tam????

 

ane3ko...u nas co noc burze straszne, dzisiaj oczywiście też, z piorunami......a w dzień upał, czasem ze słońcem a czasem bez...dziwnie:(

To ciśnienie, czy nie wiem co ściągnęło chmary much wczoraj, nie dało się żyć...dzisiaj jest ok.

Faktycznie drogie te moskitiery jak piszesz...cholernie drogie patrząc na to, ile ich potrzeba na wszystkie okna!!!!! My w zeszłym roku postawiliśmy wielki wiatrak.....wszędzie go ciągaliśmy ze sobą...z sypialni do pokoju itd....ale nam się zepsuł....a chłodził jak 150!:)

Stasiu ma najlepiej:)

 

 

Hej Aga...no różnie to z tą pogodą...dzisiaj od rana strzygę wierzby:) robię im fryzurki:)

A urlopik mam ten tydzień...od poniedziałku do pracy na tydzień:( i znowu urlopik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejże, co tam ... no nic tam. Dalie leżą na ziemi położone przez wiatr i gradobicie. Godecja i maciejka odpoczywają w poziomie. Oczywiście dalie mają inny kolor niż miały mieć a ja czerwono-żółtych kwiatów wprost nie znoszę. Dobrze, że chociaż kształt mają śliczny i wysokie diabły na metr :).

 

W nocy burze, w dzień słoneczko :) dla roślin idealnie. My zdychamy i mamy komarów tyle co Aneczka :) wczoraj się spryskaliśmy jakimś świństwem i lulu :D.

 

Buziaki zostawiam! Wiem, że jak nadejdzie zima to będę narzekała że jest zimno dlatego upały mnie cieszą :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...