Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

LAZUR i trochę ogródkowo


Recommended Posts

martaibartek...właśnie o tym pisałam przed chwilą Ali, że ten czas tak szybko umyka, nawet się nie obejrzysz a dzieci będą dorosłe....jeszcze nie tak dawno moje były małe:) Ehhhh...życie...niestety dzieci się starzeją, a my....coraz młodsi:):):)

 

A co do pogody, to szkoda gadać...tak mi szkoda też tych moich kwiatów, nie nacieszę się nimi, bo oklapły petunie w donicach, bratki....szkoda słów!

Może od przyszłego tygodnia pogoda się w końcu poprawi? Miejmy taką nadzieję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziewczyny, skoro wzięło mnie na wspominki to wkleję parę fotek moich dzieci:) Na chwilkę:)

 

Dawno, dawno temu....:) rodzeństwo:)

 

 

To tak w skrócie:)

Edytowane przez bogumil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko widzę, ze Cię tez wzięło na wspomienia, jaka fajna gromadka, niedawno malutkie a dziś juz dorosłe :) Fajnie jest powspominać, ja dzisiaj właśnie wkleiłam na fejsie moja ulubioną fotkę Michała i moich "przybranych" dzieci, uwielbiam ją.

Ja to juz powinnam mieć wnuki, ale tak mi się w zyciu poukładało, że dopiero 16 letniego syna mam, może kiedyś, bardzo tęsknię do tych lat z dzieciństwa Mi.

Fantastyczna trójeczka, gratulacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko ale fajna podróż sentymentalna...Wiesz , na tym zdjęciu z Absolutorium Najstarszego to swieżo upieczony student wygląda na psotnika...czy atki jest faktycznie? ile lat ma Wasza córka? Beatko Dzieci piękne Macie no i jakie mądre! jeszcze raz gratuluję!

Troszkę się zasmuciłam tym pedzącym czasem, bo moje dzieciaki teraz takie fajne, małe przytulanki, że chciałabym ten czas zatrzymać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko...każde z nich to psotnik:)

Ewa w styczniu skończy 18 lat....matko jedyna!!!!!!!!!:) Faktycznie czas zasuwa nieubłaganie! Ciesz się ile wlezie dziećmi, bo warto...potem jest co wspominać:)

Dziękuję ci za miłe słowa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa...piękne imię! i jak moja młoda ze stycznia...Iskierka z 30...matko pewnie nidługo powiem to co Ty - kiedy te 18 lat zleciało....

Ja staram sie cieszyc każdą chwilą , zwłaszcza teraz kiedy nie pracuję i mam je tylko dla siebie ale mam świadomosc tego upływającego czasu no i mi troszkę żal , że zaraz szkoła się zacznie, obowiązki...bo taka beztroska jak teraz fajna jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja teraz się cieszę jak wszyscy zjadą do domu...teraz to rzadko się zdarza, ale się zdarza:) i też pielęgnuję te chwile ...aby wystarczyły mi do następnego razu:)

Jednak cudowne jest to macierzyństwo, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj moja koleżanka przyprowadziła do pracy swoją wnusię....no ja się rozpłynęłam:) Chyba będę ( jeśli w końcu mnie zrobią babcią) strasznie zwariowaną babcią!!!:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla moich rodziców też moje dzieci były pierwszymi wnukami, a moje pierwsze dziecko, rodzice tak traktowali jak by to było ich syn:)...czasami musiałam im przypominać, że to jednak mój syn:):):) Do tej pory tak jest:)

No ja na samą myśl wariuję a co będzie potem???:)

 

Matko, dziewczyny, moje dzieciaczki były niedawno takie jak wasze ....całkiem niedawno:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko. masz fantastyczne ,cudowne dzieci!!Nie tylko mądre ,ale z urodą gwiazdorską .Zauważyłam podobieństwa córki do Angeliny Jolie,starszaka do Piotra Adamczyka ,tylko nad Młodym muszę jeszcze pomyśleć...:Da tak na poważnie ..to ja te jestem przerażona tym tempem upływającego czasu..jeszcze niedawno zmieniało się im pieluchy ,a teraz syn-20lat a córka 14:( NIBY KAŻDY WIEK MA SWOJE PLUSY ,ALE JEDNAK MIMO WSZYSTKO CHCIAŁABYM COFNĄĆ CZAS DO TEGO OKRESU....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Beatko:)

Ja też cieszę się z tego co mam, ale jednak człowiek tęskni za tamtymi czasami:)

 

Anetko, ja mojego tatę łapię na tym, że jak niekiedy spotykamy jego znajomych i mówią..."to jest ta Beatka?" a tata" no patrz , niedawno w wózku ją woziłem a już tak wyrosła" , hihihi!!! ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...