Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

LAZUR i trochę ogródkowo


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

O matko....a ja dopiero dzisiaj tu wlazłam, a tutaj takie smakołyki!!!!!!!!!! Aniu, wyglądają ekstra i pewnie tak smakują....uwielbiam pączusie:) Dzięęęęki:):):)

Aż mi się humor poprawił:):)

 

A ja dzisiaj pokażę co zakupiłam:) Ptaszków to jeszcze dokupię....bo są śliczne:)

 

http://img5.imageshack.us/img5/7320/p121112163802.jpg

 

http://img51.imageshack.us/img51/6851/p121112163901.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mmajeczko:):)

Powiem tak...sobota pracowicie, bo cały poprzedni tydzień nie czułam się dobrze, więc w sobotę nadrabiałam porządki w domu! A niedziela... relaksik:):)

Tylko czemu tak szybko ta niedziela mija??????????

Buźka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yokasiu...dzięki:) A pączki to chyba jedyna rzecz za którą nie mam odwagi się zabrać....a tak je lubię:):)

 

Aniu, dziękuję:):) Ja co roku obiecuję sobie, że na pewno będzie mniejsza choinka niż w zeszłym roku...na pewno!!!! A jak przyjdzie do kupna, to gnam gdzie największe !!!! Więc co roku dokupuję świecidełek:) Ale w tym roku to już na pewno będzie mniejsza!!!!!!:):)

 

Witaj Nadulko:) Ptaszki kupiłam u nas, w sklepie z takimi właśnie świecidełkami i różnymi dekoracjami...mam zamiar dokupić ich jeszcze:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maju, ode mnie jeszcze handlarze się nasłuchają....bo wycinają takie biedne te choinki...Z wielkimi kikutami, łyse...których nikt nie chce kupować, i do wyrzucenia, bez sensu!!!! Po co to takie wycinać, niechby sobie rosły!!!

 

Nadulko...śliczne i...tanie!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Beatko

 

ja tez ubolewam co roku nad ścinaniem choinek.. ale sami zawsze też mamy świeżą...

Pocieszam się tylko tym, ze te ścinane są ze szkółek, gdzie są specjalnie gęsto sadzone i przeznaczone do świątecznej wycinki.

Piękne ozdoby choinkowe nabyłaś:o Jak się czujesz?:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Aga:)

Dzięki....jest dobrze, nie mam co narzekać:) Oby tak dalej:):)

 

Tak szybko pędzicie w tych swoich wątkach, że jak przyjdę z pracy to nic innego nie robię tylko ślęczę przy kompie i tak nie mogę "ponadążać":):):)

 

Idę czytać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...