Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

LAZUR i trochę ogródkowo


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

O mtko....jak mi miło, że do mnie zajrzałaś....ja już swój wątek zgubiłam!

 

Dziękuję ci Aguś:) I tobie miłego weekendziku życzę:)

 

 

http://img51.imageshack.us/img51/240/sam0903x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Aguś...doigrałam się, bo trzy tygodnie już tak chodziłam podziębiona! Ale co ? ja nie dam rady????Dam!!!! I tak chodziłam aż wychodziłam!!! Dobrze mi tak...jaka stara taka głupia....!!!

 

 

A mówiłam , że nie cierpię jesieni....ja też chcę lata!!!!!!!!!!!!

 

Beatko jakbym sama siebie czytała,też trzy tygodnie chodziłam...bo kiedyś przejdzie no nie?....ehh ....

Zdrówka życzę :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Nadulko...dzięki, że do mnie zaglądasz. Ja już dzisiaj po zwolnieniu harowałam w pracy jak przysłowiowy wół:):) Nie jestem za zdrowa, ale cóż.......dość wylegiwania się :) Trzeba zarabiać na bułki:):):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Aga....choroba...nie ma na nią czasu:) dzisiaj po przyjściu z pracy tak się wzięłam za robotę, że o Bożym świecie zapomniałam:) Musiałam nadrobić zaległości domowe z zeszłego tygodnia, kiedy leżałam w niemocy:)

 

Ane3ko, ależ mi miło, że wpadłaś:) Wakacje....no cóż, pozostały zdjęcia i oczekiwanie (cholernie długie) na następne wakacje!!!

Śnieg u nas pada, ale mokry, więc więcej błota niż śniegu. Rano jak wychodzę do pracy, ogród wygląda pięknie....po przyjściu już tak pięknie nie jest:)

Ja czekam na prawdziwy śnieg, taki z mrozem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu...ileż ja bym dała za słońce i ciepełko teraz?!!!!!!!!!! Ale wolę już mróz niż chlapę i mokrą jesień....umieram wtedy....brrr!!!

U nas dzisiaj też sypnęło śniegiem i ślisko jak cholera a na noc taki przymrozek zapowiadają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mariola:)

Wszystko jest ok:) Dzięki:)

 

Już nawet zaczynam szaleć ze stroikami świątecznymi do domku! Dzisiaj robiłam.....eee.....może jutro albo pojutrze, jak skończę to się pochwalę...ooo!!!

 

Buziaki posyłam i miłego wieczoru:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...