Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Potwierdzam co mówi mebs...jest dużo lepsze dojście do śluzy i ślimaka niż w moim modelu....w starszych jest po prostu do duszy to rozwiązane...wiem bo mój serwisman bluzgał za każdym razem jak miał tam dojść...a co do zadowolonych użytkowników Smarta wiem, że istnieją bo w mojej okolicy jest nawet dwóch takich, byłem u nich i rozmawiałem.....tak więc cuda istnieją :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 639
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam, poszukuję kogoś kto ma zamontowane takie urządzenie u siebie.

Proszę o info. Chciałbym zobaczyć urządzenie na terenie woj. Śląśkiego.......... wiadomo kiedy obejrzy się go ,,na żywo" wtedy łatwiej podjąć decyzję.

Na razie mój wymarzony dom ogrzewam kotłem Viessmana, szukam jakiejś alternatywy...... bo koszty ogrzewania za niedługo doprowadzą moją rodzinę do ruiny , eko groszek odpada - blisko kotłowni mam pralnie.... więc pozostaje bio massa :)

Jest wiele firm na rynku produkujących kotły..... ale ja już wybrałem 3 w tych 3 jest Smart Lazar, więc muszę go zobaczyć. Na live!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję kogoś kto ma zamontowane takie urządzenie u siebie.

Proszę o info. Chciałbym zobaczyć urządzenie na terenie woj. Śląśkiego.......... wiadomo kiedy obejrzy się go ,,na żywo" wtedy łatwiej podjąć decyzję.

Na razie mój wymarzony dom ogrzewam kotłem Viessmana, szukam jakiejś alternatywy...... bo koszty ogrzewania za niedługo doprowadzą moją rodzinę do ruiny , eko groszek odpada - blisko kotłowni mam pralnie.... więc pozostaje bio massa :)

Jest wiele firm na rynku produkujących kotły..... ale ja już wybrałem 3 w tych 3 jest Smart Lazar, więc muszę go zobaczyć. Na live!

 

Poczytaj sobie lepiej kilka stron wstecz,omijając tzw.jednopostowców to odechce Ci się to coś kupić-no chyba że kolor Ci się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Michał30 - przeczytałem sobie kilka ostatnich stron dojechałem bodajże do 8 strony,,,,,, dalej nie czytałem bo nie miałem miski aby się yyyyy wyrzygać! Jak czytam kto wypowiada się na tym forum to ręce opadają!!!!!!!!!!!

Zacznijmy od początku: użytkownik: karoka65 - producent kotłów ( http://karoka.eu/oferta ) jaką on ma wiarygodność w tym temacie ??? To tak samo jakby Sony wypowiadało się że Nokia ma do dupy telefony...... wiarygodność -1000% więc jak wiedziałem posty tego użytkownika nawet ich nie czytałem......proste!

Następny użytkownik który w tym temacie wypowiadał się bardzo błyskotliwie: Piotrek42 wczoraj po napisaniu przeze mnie posta. ,,... że chcę zobaczyć urządzenie na własne oczy napisał mi wiadomość prywatną na której nie będę cytował ( bo to nie ładnie) chodziło w każdym bądź razie że poleci mi dobry kocioł i wysłał mi do niego link........ jaka wiarygodność???? -1000% Więc nie będę się sugerował tym kto co piszę po prostu chce zobaczyć urządzenie jak pracuje i wtedy będę decydował....

Nie bronie w każdym bądź razie tego producenta anie tym bardziej samego urządzenia bo go po prostu znam z ulotki.... spodobało mi się natomiast w nim kilka rzeczy jak: śluza, palnik peletowy, sterowanie ( widziałem na targach w Kielcach - bardzo przyjazne użytkownikowi!) hmnnnnn sprawność 92,1% potwierdzona przez Laboratorium z Łodzi hmnnnn w sumie na wygląd też patrzałem..... hehee świetnie będzie się komponował z moim Viessmanem :) :wiggle:

Edytowane przez imperatore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Michał30 - przeczytałem sobie kilka ostatnich stron dojechałem bodajże do 8 strony,,,,,, dalej nie czytałem bo nie miałem miski aby się yyyyy wyrzygać! Jak czytam kto wypowiada się na tym forum to ręce opadają!!!!!!!!!!!

Zacznijmy od początku: użytkownik: karoka65 - producent kotłów ( http://karoka.eu/oferta ) jaką on ma wiarygodność w tym temacie ??? To tak samo jakby Sony wypowiadało się że Nokia ma do dupy telefony...... wiarygodność -1000% więc jak wiedziałem posty tego użytkownika nawet ich nie czytałem......proste!

Następny użytkownik który w tym temacie wypowiadał się bardzo błyskotliwie: Piotrek42 wczoraj po napisaniu przeze mnie posta. ,,... że chcę zobaczyć urządzenie na własne oczy napisał mi wiadomość prywatną na której nie będę cytował ( bo to nie ładnie) chodziło w każdym bądź razie że poleci mi dobry kocioł i wysłał mi do niego link........ jaka wiarygodność???? -1000% Więc nie będę się sugerował tym kto co piszę po prostu chce zobaczyć urządzenie jak pracuje i wtedy będę decydował....

Nie bronie w każdym bądź razie tego producenta anie tym bardziej samego urządzenia bo go po prostu znam z ulotki.... spodobało mi się natomiast w nim kilka rzeczy jak: śluza, palnik peletowy, sterowanie ( widziałem na targach w Kielcach - bardzo przyjazne użytkownikowi!) hmnnnnn sprawność 92,1% potwierdzona przez Laboratorium z Łodzi hmnnnn w sumie na wygląd też patrzałem..... hehee świetnie będzie się komponował z moim Viessmanem :) :wiggle:

 

No gdzie jak gdzie..ale takich jaj jak w tym wątku to z świeczką trzeba szukać! Nie do pomyślenia żeby instalatorzy,sprzedawcy itp.dzwonili do użytkowników i prosili o kilka pozytywnych słów na temat kotła śmiech na sali. A co do Karoka65 możesz na pewno do niego podjechać zobaczyć co i jak itd z tego co ja wiem,i na pewno jak by było coś nie tak to nie będą ci kazać wymieniać wkładu kominowego bo ma za dużą średnice-bądź za małą,i zganiać winę na inne pierdoły. No ale kto wie może u Ciebie sprawował by się dobrze z Wiessmanem :) :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gdzie jak gdzie..ale takich jaj jak w tym wątku to z świeczką trzeba szukać! Nie do pomyślenia żeby instalatorzy,sprzedawcy itp.dzwonili do użytkowników i prosili o kilka pozytywnych słów na temat kotła śmiech na sali. A co do Karoka65 możesz na pewno do niego podjechać zobaczyć co i jak itd z tego co ja wiem,i na pewno jak by było coś nie tak to nie będą ci kazać wymieniać wkładu kominowego bo ma za dużą średnice-bądź za małą,i zganiać winę na inne pierdoły. No ale kto wie może u Ciebie sprawował by się dobrze z Wiessmanem :) :wiggle:

 

Michał chyba się troszkę nie zrozumieliśmy, co mnie obchodzi polityka instalatorów którzy poprosili aby użytkownicy napisali swoją opinię na temat kotła????

Co to ma do rzeczy,,,,,,, piszę o tym, że czytanie postów które piszę gość który jest producentem kotłów jest dla mnie śmieszne....... hehehehe co to ma być??

W tym temacie mieli wypowiadać sie użytkownicy a nie producenci i marketerzy firm! dlatego nie sugeruj się tymi postami........chociaż jest wyjątek, jeżeli użytkownik daje zdjęcie kotłowni to wtedy jestem skłonny trochę jemu zaufać....... a nie gościowi który sam produkuje..... czy nie uważasz , że to bez sens?

Z tego co przeczytałem Lazar wymaga wkładu kominowego...... chyba fi 120 z tego co się nie mylę.... każdy producent ma inaczej..... więc jeżeli wybiorę ten kocioł to już moja sprawa czy założę ten komin czy też nie moja decyzja! proste!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny użytkownik który w tym temacie wypowiadał się bardzo błyskotliwie: Piotrek42 wczoraj po napisaniu przeze mnie posta. ,,... że chcę zobaczyć urządzenie na własne oczy napisał mi wiadomość prywatną na której nie będę cytował ( bo to nie ładnie) chodziło w każdym bądź razie że poleci mi dobry kocioł i wysłał mi do niego link........ jaka wiarygodność???? -1000%

 

Nie wstydz się kolego zacytuj.... nie mam nic do ukrycia... napisałem co myslałem i dałem CI linka do PORZĄDNEGO kotła na paelety który widziałem na własne oczy w akcji jako że nie sprzedaje kotłów ani ich nie produkuje napisałem kto moze je sprzedawać... mam wkleić to co Ci napisałem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję kogoś kto ma zamontowane takie urządzenie u siebie.

Proszę o info. Chciałbym zobaczyć urządzenie na terenie woj. Śląśkiego.......... wiadomo kiedy obejrzy się go ,,na żywo" wtedy łatwiej podjąć decyzję.

 

Pytanie i moja prywatna odpowiedz.... (bardzo nie lubię jak ktoś sobie moimi prywatnymi wiadomosciami gębę wyciera) jak kolego juz poruszyłes priw to proszę do osądu przez czytelników...

 

Chłopie wez olej teg lazara bo z kotłowni nie wyjdziesz!!! kup sobie lepiej Tilgnera na pelet http://www.tilgner.com.pl/ jak dobrze kojarze to na forum takie kotły sprzedaje Minertu a on mieszka gdzieś na śląsku.

 

pozdr Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek nie obrażaj się ale denerwuje mnie taka sytuacja w której nie masz styczności z danym urządzeniem a wypowiadasz się na jego temat jakbyś w tym momencie koło niego stał............ jesteś tak samo wiarygodny jak Ci ,,jednopostwocy" hmnnnnn w sumie oni są bardziej wiarygodni bo przynajmniej pisząc coś o urządzeniu a nie tylko podburzają...... ja potrzebuje informacji, od użytkowania....... nawet nie informacji a możliwości zobaczenia samego urządzenia.....

ten temat ma posty głównie podburzające...... tylko trochę przydatnych info. się tutaj znalazło.

 

ps. proszę o info na temat produktów które wybrałem a ty na pw. wysyłasz mi link...... do kotła..... na temat którego nie będę się wypowiadał.

Interesuje mnie tylko trzy produkty...... z czego jeden wczoraj widziałem na własne oczy ..... niestety nie było mi dane zobaczyć jak urządzenie pracuje widziałem go na sucho...... ale jakość wykonania też może powiedzieć wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będe z tobą polemizował... na przyszłość nie szafuj czyimiś PW bo PW jak sama nazwa wskazuje to wiadomosć prywatna!Napisałem co wg MNIE jest najlepsze ( i co widziałem na własne oczy) po prostu pokazałem Ci drogę, a jeżeli nie chciałes skorzystać, mogłeś zignorowac wiadomośc... lecz tak zrobiłes jak zrobiłes (nie interesują mnie Twoje intencje) dla mnie firma która tak postępuje z użytkownikami swoich wyrobów po prostu nie istnieje (przykład mebs) a to co pisza jednopostowscy to żenada i wstyd a nie jakaś reklama.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od początku: użytkownik: karoka65 - producent kotłów ( http://karoka.eu/oferta ) jaką on ma wiarygodność w tym temacie ???

Kolego ja nie jestem producentem. Zobacz od kiedy jestem użytkownikiem forum.

Do niedawna byłem takim samym userem na forum jak TY. Niestety już nic nie można było napisać bo zaraz znalazła się jakaś mądrala która pod byle pretekstem zarzucała reklamę.

Zapłaciłem za reklamę a bardziej dla świętego spokoju.

Poznałem na forum kilku fajnych ludzi a nawet powiem że przyjaciół i nie mam zamiaru z tego rezygnować bo kogoś coś boli.

Przecież każdy może spróbować, Ty też.

Sprzedawcą kotłów i sterowników zostałem właśnie po namowie kilku chłopaków z forum, chcieli mieć kogoś zaufanego kto powie co i jak ale na prawdę.

Byle gówna u siebie nie trzymam i na siłę nic nikomu nie wciskam.

Jeśli dla Ciebie jestem nie wiarygodny to Twoja sprawa.

Życzę Ci tylko żebyś miał takie wsparcie o każdej porze jak mają moi klienci.

Pozdrawiam i życzę mądrej decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karoka65:

użytkowniku czy potrafisz zrozumieć to, że nie pytam się ciebie o inny kocioł niż,,, kostrzewa, Lazar i orlańsk?? poprostu wybrałem tych trzech producentów i za przeproszeniem nie interesuje mnie żaden inny wynalazek,,, czy to pleszewski czy jakikolwiek inny....

więc sorry jeżeli nie masz nic do dodania co do samego urządzenia to porostu nie podburzaj tylko nie odwiedzaj tego wątku!........ interesuj się swoją marką..... tak mi się wydaje...... jak ja widzę w sklepie, że ktoś źle mówi o konkurencji i strasznie zwraca uwagę..... to po prostu idę kupić do konkurencji (nie zawsze).... bo wiem, że musi być coś na rzeczy i sprzedawca musi sie bać konkurencji..... więc bez urazy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karoka65:

użytkowniku czy potrafisz zrozumieć to, że nie pytam się ciebie o inny kocioł niż,,, kostrzewa, Lazar i orlańsk?? poprostu wybrałem tych trzech producentów i za przeproszeniem nie interesuje mnie żaden inny wynalazek,,, czy to pleszewski czy jakikolwiek inny....

więc sorry jeżeli nie masz nic do dodania co do samego urządzenia to porostu nie podburzaj tylko nie odwiedzaj tego wątku!........ interesuj się swoją marką..... tak mi się wydaje...... jak ja widzę w sklepie, że ktoś źle mówi o konkurencji i strasznie zwraca uwagę..... to po prostu idę kupić do konkurencji (nie zawsze).... bo wiem, że musi być coś na rzeczy i sprzedawca musi sie bać konkurencji..... więc bez urazy.....

Kolego nie sram na inny wyrób przez to że nie mam go w ofercie ale w dzisiejszych czasach takie podejście do serwisu i klienta jest nie do przyjęcia.

A odwiedzam co chcę, kiedy chcę i nic ci do tego.

Życzę dobrego wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na info na priv...... odrzuciłem orlańskiego....... a kostrzewa nawet do mnie na e-maila nie odpisała.......a rozmawianie z ich przedstawicielem nie przebiegło po mojej myśli..... chyba już mają za dużo zamówień,albo za mało :p (!)

Wójtala jesteś z Żor? hmnnnnn mam trochę km......... jak długo masz urządzenie? w lato podgrzewasz CWU? daj znać.

Edytowane przez imperatore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karoka@ i piotrek42, nie wchodzę z wam w polemikę bo nie ma po co...... nic wnosicie do tematu nic innego niż zamęt.....

Karoka wybór będzie mój i na pewno nie będę się sugerował wpisami.......,, do dupy urządzenie" bo gdzieś tak słyszałem.....jak będę miał trochę czasu to wypiszę trochę większy post. Bo w tej kwesti będe akurat walczył na tym forum w tym temacie lub jakimkolwiek innym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co nie tak??? hmnnn podam dwa główne powody....... byłem u przedstawiciela, który nie chętnie udzielał mi informacji na temat samego produktu.... próbował wcisnąć mi co innego :p następna sprawa mieli tylko ten kocioł na wystawce....... na pytanie czy można zobaczyc ten kocioł u jakiegoś ich klienta usłyszałem że nie w tej chwili więc albo nie zamontowali w ogóle albo bali się opini samego użytkownika :PP haha

i jest jeszcze jeden powód.... moja żona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...