Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Natuzzi - w szczególności sofa Clyde, opinie


skibusia

Recommended Posts

Mam sofę Natuzzi - model James (z funkcją relaksu i podnoszonymi zagłówkami).Czarna skóra, tyle że nie lakierowna a delikatna cielęca. Uzytkuję ją 3 lata.

Generalnie jestem zadowolona z tej kanapy. Tyle, że skóra która wybralismy jest trochę inna w użytkowaniu, niż tradycyjna. Łatwo ją można porysować, natomiat później wystraczy przetrzeć ręką i jest ok. Inaczej się też starzeje, lekko dekatyzuje, a nie wyciera jak te tradycyjne. Natomiast moja znajoma ma sofę i fotel (nie znam modelu) z tej tardycyjnej skóry i po ponad 8 latach uzytkowania wygląda bez zarzutu, może troszeczkę się naciągnęła skóra w miejscach w których najczęściej się siedzi - głównie fotel, ale nie straciła fasonu (dlatego też zdecydowalismy się na zakup widząc po kilku latach że kanapa wygląda bardzo dobrze).

 

Jęśli zaś chodzi o sam mechanim funkcji relaksu czy zagłówków to działają dotychczas bez żadnych napraw. Jedyne co się przytrafiło to w pierwszym tygodniu użytkowania przytrzanęła się skóra w podnóżku podczas zamykania i lekko poszarpała (tylko w jednym), ale ponieważ widać to wyłącznie przy otwartym zostawilismy nie chcąc się bawić w reklamacje.

 

 

A i zapomnaiałbym, mam również fotel w obiciu z materiału (Butterfly). Z tym to już w ogóle nic sie nie dzieje, mimo że jest z materiału. Minimalnie tylko wypłowiał, ale głównie dlatego że salon jest od strony południowo-zachodniej i operuje w nim słońce od 11 do 18 (a stoi pod oknem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e.chianti - dziękuję za opinię. Mam jeszcze pytanie odnośnie relaksu. Czy macie ten elektryczny czy taki ręczny? Mi się podoba ten elektryczny, ale nie wiem, czy to się nie psuje po jakimś czasie. Jeśli masz elektryczny, to napisz też proszę jak rozwiązałeś/aś kwestię doprowadzenia prądu. Innych też prosiłabym o uwagi w tym temacie. Może ktoś jeszcze ma sofy Natuzzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...