Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rury Spiro - opinie?


Recommended Posts

W sprzedaży sa przeważnie łącniki bez uszczelek. Jak to uszczelinić, czy można dokupić do kształtek same uszczelki. I drugie pytanie, czy trójniki kupować w kształcie litery T czy razczej Y. Myślę,że na tych drugich będzie mniejszy spadek ciśnienia i wszędzie gdize się da lepiej takie dawać. Co wy na to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konto usunięte_12*
W sprzedaży sa przeważnie łącniki bez uszczelek. Jak to uszczelinić,

To zależy, czy chcesz mieć złącze rozbieralne, czy nie. Ja te kształtki rozbieralne uszczelniam silikonem lub taśmą, a te, których w przyszłości nie trzeba będzie rozbierać (lub do których nie będzie już "dojścia"), kleję klejem do PCW (bo z takiego materiału przeważnie są wykonane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years później...
Dołączę się do tego tematu, bo nie znalazłem odpowiedniego. A jakie kratki wentylacyjne macie założone w kanałach spiro? Chcę teraz wymienić te kratki na nowe bo miałem zamontowane zwykle najtańsze kratki wentylacyjne. Szukam kratki z przepustnicą regulacyjną, tak aby tegulować wydajność powietrza. Czy tego typu kratki spiro nadawałyby się?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się do tego tematu, bo nie znalazłem odpowiedniego. A jakie kratki wentylacyjne macie założone w kanałach spiro? Chcę teraz wymienić te kratki na nowe bo miałem zamontowane zwykle najtańsze kratki wentylacyjne. Szukam kratki z przepustnicą regulacyjną, tak aby tegulować wydajność powietrza. Czy tego typu kratki spiro nadawałyby się?

Wpisz sobie w google:

kratka spiro z przepustnicą

Wyskoczą ci takie kratki z możliwością regulacji przepływu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...