Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DOMEK NA WSI-przytulnie, niedrogo;-),kolorowo czyli po naszemu.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 734
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

Witam agusiazet,

a dzieje się dzieje. Kominek się wykańcza,ponad to mamy zamontowane parapety, właz-schodki na stryszek i.....2 ściany wyłożone klinkierem. Na razie oswajam się czy nie jest to aż nadto klinkieru w jednym wnętrzu. Mąż dziś przywozi gres na podłogę 100m.kw.

Problem z kolorem na belkę kominkową się rozwiązał. Pan od kominka doradził nam bezbarwną bejcę, aby tylko podkreśliła słoje drewna. I to był strzał w dziesiątkę.

Cześć zdjęć już mam, ze względów technicznych w tej chwili ich nie wrzucę, postaram się wieczorem:D.

 

Pozdrawiam:)

C.D.N....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Msdracula praktycznie cały dół będzie wyłożony jednym rodzajem płytek. Mamy otwarty dół i jakoś pasuje mi taka jednolita powierzchnia. Kotłownia i łazienka mają mieć inne płytki. Termin na płytkarza mamy dopiero na lipiec. Wcześniej musimy popodpinać CO,ogrodzenie ma być robione i jednak trochę trzeba wygładzić ściany. A potem już płytki:lol2:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Msdracula praktycznie cały dół będzie wyłożony jednym rodzajem płytek. Mamy otwarty dół i jakoś pasuje mi taka jednolita powierzchnia. Kotłownia i łazienka mają mieć inne płytki. Termin na płytkarza mamy dopiero na lipiec. Wcześniej musimy popodpinać CO,ogrodzenie ma być robione i jednak trochę trzeba wygładzić ściany. A potem już płytki:lol2:.

 

Z tymi płytkami na dole to podobnie bedzie i u nas, też otwarta przestrzeń, cała w płytkach, bo łatwo posprzątać. Na zdjęcia też czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

djcezar na ścinkach jest cięta cegła Rustic CRH. Postaram się o jakieś lepsze zdjęcia.

 

Uderzenie zimy spowodowało zatrzymanie się planów z zakupem płytek na górę do łazienki. A teraz się zastanawiam bo oczytałam się , że one takie nierówne strasznie. I teraz nie wiem...są jednymi z niewielu które nam się podobają na górę.

 

Pozdrawiam:)

C.D.N....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

http://img703.imageshack.us/img703/7615/dsc0019mjs.jpg

Planowane płytki do górnej łazienki. Tylko układane w poziomie.

 

 

Płytki zaklepane, zaliczkowaliśmy i może jeszcze w tym tygodniu przywieziemy.

 

Zima zwariowała, wiosna chyba się gdzieś błąka:eek:.

 

Pozdrawiam:)

C.D.N....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Krokusia "Twój" kominek stoi i nic poza tym:(. Pogoda jest jak widać .....tragiczna, prac na budowie nie czynimy żadnych. Ja byłam nawet nie pamiętam kiedy, chyba jak kończyli kominek. W połowie kwietnia mamy się konkretnie umawiać z panem od gładzi, zobaczymy co nam powie. Nie lubię gipsu na ścianach ale te pajączki które mamy wkurzałyby mnie jeszcze bardziej gdyby tak straszyły spod farby.

 

Obudziły nam się muchy w pokoju:lol2:. Czy to może świadczyć o zbliżającej się wiośnie:cool:?

 

Pozdrawiam:)

C.D.N....

 

P.S. Jeszcze poszukuję szafek do łazienki, to co jest w sklepach z nakładanymi umywalkami mi nie pasuje. Jeśli nie znajdę szafek to pan płytkarz wymuruje nam konstrukcje do zamontowania blatu z umywalką i drzwiczek.

Edytowane przez janiseya
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

fajnie wyszedł kominek i płytki do łazienki też przyjemne. Wiosna chyba przyszła, już kilka dni temu lataliśmy po dworze na krótki rękaw i w sandałkach, a teraz znowu jakby nieco się ochłodziło, ale na reszcie chyba 'po zimie' :))) no i też już kilka much wybiłam :p

 

co tam u Was, jak prace?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...