Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

NASZ klocuszek - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 133
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hoffi:

Kibicuje, żeby wykańczanie poszło szybko i sprawnie- bez wykańczania Was:) i czekam na zdjęcia :)

 

Etap samej budowy też jest przyjemny- cieszę się za każdym razem kiedy widzę, że mury pną się do góry :yes::yes: W tym tygodniu pewnie zobaczę strop :) to już będzie coś. A wykańczanie na tą chwilę wolę traktować jako przyjemność- to zajęcie zdecydowanie bardziej kobiece :) co mi tam do jakieś cegły, kominów etc. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

jak przeglądam twój dziennik budowy dzień po dniu to muszę przyznać że jestem pod wrażeniem pomimo studni w salonie i remontu przed zalaniem stropu jak szybko postępują prace, albo nie zwróciłem uwagi na daty kolejnych wpisów.

w której cześci w-wy budujesz. ja zaczynam we wrześniu jak dobrze pójdzie projekt "Szmaragd"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Certa:

Prace idą szybką aczkolwiek w porównaniu z początkiem to mam wrażenie, że tempo trochę zmalało. Murarze weszli 9 maja i na dzień dzisiejszy gdyby poprawki i zmiana stropu nad piętrem z drewnianego na terive to kończyliby więźbę dachową. Budujemy pod Warszawą a dokładniej w Otwocku.

 

Powodzenia w budowaniu:) Szmaragd to piękny dom- mieliśmy okazję się przekonać będąc w gościnie u Acici :)

Edytowane przez Luminda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... a co wg Ciebie jest nie tak?

 

 

Dzięki za info- sama przeanalizowałam projekt i zgadza się- podciąg pod tarasem powinien być 10cm wyżej niż nadproże okna narożnego. Rozmawiam z ekipą- też zgodzili się, że jest (kolejny!!) błąd ale co dalej z tym- nie wiem :(

MASAKRA!

Edytowane przez Luminda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

 

...podglądam poczynania Twojej ekipy. u nas daleka droga do takiego stanu, jaki jest u Ciebie ;(. narazie jesteśmy na etapie przenoszenia wody i prądu na nas i załatwiamy pozwolenie na wyburzenie dwóch budynków, które znajdują się u nas na działce. kiedy już wyburzymy, będziemy kupować projekt i załatwiać pozwolnie na budowę. jesteśmy trochę przerażeni całym budowaniem , czytając jakie "wpadki" zaliczają budowlańcy-szok. na wszystkim wypadałoby się znać, bo jak nie to spaprają-masakra.

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Luminda

Nie przejmuj sie optyka wielkosci pomieszczen. Widok samych cegiel zawsze pomniejsza pomieszczenie, a tynki jak to mowia, zdzialaja cuda :)

A jak polozysz podlogi i bedziesz wnosic meble to w ogole stwierdzisz, ze obawy o wielkosc pomieszczen byly niepotrzebne. Sypialnie na poziomie 15 - 16m2 i lazienki 7 - 8 m2 to naprawde spore pomieszczenia. Juz kiedys przerabialem te dylematy...a zupelnie nie potrzebnie! Glowa do gory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...