Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

NASZ klocuszek - komentarze


Recommended Posts

Już się ucieszyłam zdjęciami łazienki, że już tak do przodu jesteście, ale widzę, że jeszcze nie bardzo się da zamieszkać, szczególnie z małym dzieckiem. Raczkowaniem bym się nie przejmowała i tak żadna barierka nie pomoże, ani ścianka (ale to chyba nie z kartongipsu?) i tak zainwestuj w barierki na górze i na dole, by dziecko samo bez nadzoru na razie po schodach nie mogło łazić :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 133
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

zainwestuj?

wow :)

chyba nie o takie rady chodziło :D

 

 

a jak już inwestować to w ostateczne barierki a nie tylko takie, żeby zamknąć dostęp do schodów.

 

czemu uważasz, że z małym dzieckiem jeszcze daleka droga do przeprowadzki? One raczej mega wypasionych i luksusowych wnętrz nie potrzebują :) chyba, że o czymś nie wiem... :D

Edytowane przez Luminda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainwestuj?

wow :)

chyba nie o takie rady chodziło :D

 

 

a jak już inwestować to w ostateczne barierki a nie tylko takie, żeby zamknąć dostęp do schodów.

 

czemu uważasz, że z małym dzieckiem jeszcze daleka droga do przeprowadzki? One raczej mega wypasionych i luksusowych wnętrz nie potrzebują :) chyba, że o czymś nie wiem... :D

 

 

 

To skrót myślowy - barierki = zastawki, by dziecię na schody wejść samo nie mogło

 

o takie coś

 

 

a to ceną nie zabija ;)

 

 

a jeśli chodzi o dzieci, to jakoś ubrdało mi się, że jeszcze malować ściany będziesz:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skrót myślowy - barierki = zastawki, by dziecię na schody wejść samo nie mogło

 

o takie coś

 

 

a to ceną nie zabija ;)

 

 

a jeśli chodzi o dzieci, to jakoś ubrdało mi się, że jeszcze malować ściany będziesz:rolleyes:

 

 

o takich barierkach myślałam... o ile montaż na dole jest możliwy to na górze pojawia się problem, bo nie ma ścianki z obu stron...

 

 

a malować będziemy jeszcze... tak jak pisałam zresztą... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Faktury rozliczam sama z racji wykonywanego zawodu. Jest przy tym sporo pracy, bo każdą pozycje trzeba zweryfikować. Z początku myślałam, aby oddać faktury do jakiegoś biura i nie bawić się w to sama.. Ale jak zaśpiewali mi opłatę w wysokości 5% od kwoty zwrotu to stwierdziłam, że przesiądę do tego pomiędzy kamieniem, przewijaniem i zabawą z dzieckiem :)

 

Pozdrawiam,

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 1 year później...

Witam..

 

Buduję podobny domek, z tej samej pracowni (a raczej na nim wzorowany). Zazdroszczę etapu prac, ja dopiero jestem przy dachu. I mam pytanie. Kiedy, jak i czym ocieplaliście strop nad garażem? Bo to mnie teraz męczy i nie wiem, jak to zrobić prawidłowo... Styrpoian i na to jakaś wylewka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...