Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

NASZ klocuszek - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 133
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hej :)

podoba mi sie koncepcja jasnych drzwi i listew, osobiscie drzwi w domu zrobie bez przeszklenia i najlepiej w miare gladkie, bo oobecnie mam w mieszkaniu z 5 okienkami szklanymi i krew mnie zalewa jak je pucuje i albo robie cos nie tak albo zrobione mam to z jakiegos materialu, ze bardzo ciezko jest idealnie wyczyscic te szybki, denerwuja mnie smugi czy inne drobne niedociagniecia na szybach

podobaja mi sie takie drzwi:

http://www.grupasolo.pl/content/oferta/drzwi_wewnetrzne/ps_drzwi_malowane/fiord/min/fiord_MALE(1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rkowal79 - dziękuję w imieniu naszym i córy za życzenia :) a co do budowy- to masz rację, mogłaby już się zakończyć. Nie mogę się doczekać kiedy się przeprowadzimy ahhhh :)

 

greywolf - cieszę się, że kolorek Ci się podoba :) w świetle dziennym jest jeszcze ładniejszy, bo bardziej kremowy :)

 

kjuta - dziękujemy za życzenia :) co do drzwi to masz rację, te z przeszkleniami wymagają sporo pracy. W obecnym mieszkaniu mamy drzwi z szybkami- naszczęście są z jakimś delikatnym wzorkiem i nie widać jak zostaną jakieś smugi :) tym samym utwierdziłaś mnie w przekonaniu, że lepiej będzie jak zainwestuję w drzwi bez szyb :) łazienkowe też można dać bez szyb- trzeba by było tylko dorobić otwory wentylacyjne. Te co pokazałaś też ładne- wiesz co to za model i producent?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
No nie... nie wierzę!! Glazurnik zwiał?? Nie wiem - śmiać się, czy płakać... Choć... u moich teściów pan kuchnię skończył, wyszła co prawda pięknie... ale miał zjawić się z ostatnim uchwytem do szuflady i po swoje 900 zł... i rozpłynął się w powietrzu.

niezłe :-) ale oszczędnosc jest pozytywnym aspektem sprawy.

a przy okazji sie przywitam. Tez budujemy Kasjopeę. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie... nie wierzę!! Glazurnik zwiał?? Nie wiem - śmiać się, czy płakać... Choć... u moich teściów pan kuchnię skokńczył, wyszła co prawda pięknie... ale miał zjawić się z ostatnim uchwytem do szuflady i po swoje 900 zł... i rozpłynął się w powietrzu.

 

Teraz już się z tego śmieję, ale na początku zbieram szczękę z podłogi- szok! Do tej pory w głowie mi się to nie mieści... co sobie przypomnę to krew mi się buzuje. Ta sytuacja utwierdziła mnie w tym, że nie ma co robić interesów ze znajomymi.

 

niezłe :-) ale oszczędnosc jest pozytywnym aspektem sprawy.

a przy okazji sie przywitam. Tez budujemy Kasjopeę. :-)

 

witaj :)

oszczędność finansowa jest- to mnie cieszy... ale z drugiej strony strata czasu, żeby dopieścić te łazienki. W tym czasie można by było robić coś innego co bardziej zbliżyłoby nas do przeprowadzi a tak.. wszystko się opóźnia :(

a lecę do Twojego dziennika :)

 

pozdrawiam i zapraszam częściej :)

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

 

Lumindo - widziałam, że wybrałaś piekarnik i mikrofalę Gorenje, czy mogłabyś się podzielić wrażeniem stylistycznym jak Ci się to zgrywa?Zastanawiam się miedzy innymi nad tym zestawem, tylko ze mam wszystko w jednym slupku i chcialabym, zeby mi się to spasowało.

Z góry dziekuję za podzielenie się opinią. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSU, niestety jeszcze nie mogę się wypowiedzieć w tym temacie. Sprzęty stoją na razie w pudłach i jeszcze do nich nie zaglądałam. Liczę na to, że wszystko będzie do siebie pasować, bo powiem szczerze, że zamawiałam piekarnik i mikrofale w ciemno :) tylko z obrazków i opinii w necie. A więcej będę mogła powiedzieć jak zamontują kuchnie, czyli być może w przyszłym tygodniu.

 

Pozdrawiam,

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Dorotko :)

 

Powiedz jak się mieszka- jakie wrażenia? Niedługo chyba pierwszy rok minie, prawda...? :)

 

Pozdrawiam,

A.

 

Witaj Luminda :-)

masz rację za 2 miesiące roczek, kolejny powód do świętowania hihi

mieszka się .... rewelacyjnie, naprawdę nic bym nie zmieniała

czytam i oczom nie wierze, że na budowie ciągle są jakieś problemy a to z budowlańcami a to z projektem,

u nas poszło gładko, wszystko idealnie aż się się dziwie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoffi, u nas od początku wszystko pod górkę, więc zdziwiłabym się jakby końcówka przebiegła gładko i szybko :)

Cieszę się, że dobrze się mieszka. Ja już nie mogę się doczekać :)

 

Ja teraz na etapie wykańczania bym zmieniła kilka rzeczy- przede wszystkim przydałyby się drzwi przesuwne, chowane w ścianę w łazience przy sypialni oraz garderobie. Na tradycyjne drzwi trochę brakuje miejsca i trzeba kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadam z rewizytą

 

Ostatnio dużo się dzieje i nie ma czasu na aktualizację dziennika.

 

W domu pojawił się nowy członek rodziny - 2 sierpnia na świat przyszła nasza pierworodna - Sandra :) w dniu urodzenia ważyła 4310g przy wzroście 60cm :) niezły z niej klocuszek :) Jak na razie to całą swoją uwagę skupiłam na Niej, ale sprawy budowlane nie zeszły na dalszy plan.

:)

 

nasze córeczki urodziły się tego samego dnia ;)

dziennik przeczytam to bede komentował ;)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anuś, u nas lecą z tynkami :D

Bardzo ciekawa jestem jak u Was wyjdą szarości na ścianach, bo my też mamy zaplanowane w kuchni, jadalni i salonie, ale ja strasznie się boję tej palety - mam nadzieję, że jak pomieszamy z białym i śliwką w dodatkach różne odcienie szarego to jakaś sensowna, nie'ponura kompilacja wnętrz wyjdzie... Czekam na malowanie u Was, to wtedy podglądnę i wrednie zmałpuję szare które nam najbardziej podejdą :p Według mnie Beckers w ogóle górą - ma rewelacyjne odcienie szarego - ciekawe porównanie na zdjęciach zamieściłaś, bardzo przydatne!

Edytowane przez acici
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka, z niecierpliwością czekam na zdjęcia Waszych tynków :) od razu inaczej to wygląda, prawda?

My raczej kupimy Beckersa- malowaliśmy tymi farbami w mieszkaniu (lateks) i jak dotąd super się sprawuje- myję, szoruję a kolor wciąż ten sam. A od malowania minęły już jakieś 3-4 lata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Hej Marzenko :)

U nas wszystko dobrze- Niunia grzeczna :) śpi pięknie (tfuu tfuuu, żeby nie zapeszać)- już od paru dni przesypia pięknie nockę co mnie bardzo cieszy :)

 

A co do przeprowadzki to hmmm.. nie wiem :(

Kasa na koncie rozpływa się w zastraszającym tempie- trzeba wybierać na co ją wydać, niektóre rzeczy będą musiały poczekać jak zwrócą VAT. A jak wszystko pójdzie dobrze to jakoś przed Świętami powinniśmy się wprowadzić- trzymaj kciuki, żeby się udało :)

 

Buziaki dla WAS Dziewczynki :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...