Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Proszę o pomoc w urządzeniu korytarza, sypialni ...


habibiana

Recommended Posts

Kashag dziękuje bardzo za odpowiedź myślałam, ze juz nikt nie pomoze

Przemyślałam to co napisałaś i chyba masz rację 100% szary tylko oziębiłby mi sypialnię.

A moze wrzucisz przykładowe zdjęcie koloru na ściany o którym pisałaś. To wtedy przy takim kolorze skosy bedzie można malować? Czy dobrze myślę?

A co z lampami bo chcę zmienić na jakieś inne fajne. Myślałam o jakimś z kryształkami z abazurem tylko w jakim kolorze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kashag dziękuje bardzo za odpowiedź myślałam, ze juz nikt nie pomoze

Przemyślałam to co napisałaś i chyba masz rację 100% szary tylko oziębiłby mi sypialnię.

A moze wrzucisz przykładowe zdjęcie koloru na ściany o którym pisałaś. To wtedy przy takim kolorze skosy bedzie można malować? Czy dobrze myślę?

A co z lampami bo chcę zmienić na jakieś inne fajne. Myślałam o jakimś z kryształkami z abazurem tylko w jakim kolorze?

 

greige.jpg

 

To jest właśnie "greige", czyli połączenie szarego z beżem. Możesz pomalować skosy, ale pod warunkiem, że wybierzesz najjaśniejszy odcień. Co do lamp to proponuję zostawić podstawę i dokupić do tego abażury np. w kolorze kawy z mlekiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]71031[/ATTACH]

 

To jest właśnie "greige", czyli połączenie szarego z beżem. Możesz pomalować skosy, ale pod warunkiem, że wybierzesz najjaśniejszy odcień. Co do lamp to proponuję zostawić podstawę i dokupić do tego abażury np. w kolorze kawy z mlekiem.

 

dziekuje jak zrobię ten mały remoncik to wstawie fotki

KashaG a co powiesiłabyś na ścianach w moim salonie (zdjecia sa w tym poście)? Bo wydaje mi sie za pusto, a nie mam pomysłu co?

A jeszzce jedno pytanie co myślisz o tym kolorku greige do korytarza cy może tu dac szary?

Edytowane przez habibiana
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje jak zrobię ten mały remoncik to wstawie fotki

KashaG a co powiesiłabyś na ścianach w moim salonie (zdjecia sa w tym poście)? Bo wydaje mi sie za pusto, a nie mam pomysłu co?

A jeszzce jedno pytanie co myślisz o tym kolorku greige do korytarza cy może tu dac szary?

 

Habibiana, do korytarza możesz użyć i greige i szarego, możesz też użyć koloru, który jest w salonie - też wygląda na delikatny szary. Jeśli chodzi o sam salon to mam dwie uwagi - pierwsza to stół - odsuń go od ściany , nawet jeśli będzie blisko narożnika to będzie wyglądać lepiej niż taki wciśnięty w kąt - niefajnie się siedzi przy tak ustawionym stole. Co do ścian to wykorzystaj to, że są kinkiety i daj pod nimi np. reprodukcje grafik Henrie'go Matisse lub Pabla Picasso - może nawet biało-czarne oprawione w ramy w kolorze podłogi, żeby dodać trochę ciepła :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...

Witam znów

postanowiłam znów Was wykorzystać, jeśli oczywiście mogę ;))

Zaczęłam urządzać pokoik dla córeczki i dywan z salonu chcę przenieść do pokoju córki a do salonu kupić nowy.

Tylko pytanie: W jakim kolorze? zdjęcia salonu są wklejone wcześniej.

Ściany mam w kolorze greige bardzo jasny, tapeta w kolorze popielatym, narożnik brąz a meble w kolorze czekoladowego brązu (firmy Paged), zasłony bez z brązem.

No i nie kupiłam jeszcze obrazów bo dalej nie wiem jakie będą fajnie wyglądały.

Jeśli ktoś z was znajdzie chwilkę wolnego to proszę o pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months później...

Co myślicie o tym gdybym taką konsolę wstawiła pod schody na korytarzu? (grzejnika już tam nie mam - odkręciłam go było wystarczająco ciepło) Czy moze raczej przy ścianie obok tych nieszczęsnych kontaktów i zawiesic nad nią jakieś lustro?

A wtedy pod schody jakaś ławeczke ?

I pytanie czy białą konsola z debowym blatem bedzie mi pasowała? mam dębowy parkiet

prosze o pomoc

http://www.sklep.meble.pl/p189752,konsola-stolik-do-salonu-biala-no-05-retro-scandinavia.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

myślę, że najlepiej byłoby konsolę białą z dębowym blatem ustawić na ścianie z kontaktami a pod schodami ławkę z poduchami.

Wysyłam w załączniku wzór ławki z naszej oferty. Mamy takie w kolorze białym i czarnym :)

Ławka jest bardzo funkcjonalna. Siedzisko jest podnoszone, dzięki czemu służy również jako schowek na koce,

poduszki szale itp :)

Myślę, że bardzo by się przydała. Lustro pasowałoby idealnie nad konsolę i może jakaś lampa na srebrnej nodze :)

[moderowano]

pozdrawiam :)

021113_bench_storage.jpg

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Nie wiedziałam ze urządzanie wnętrz to aż taki duży problem dla osoby ktorej cieżko sie zdecydowac czyli mnie ;)

patrzę i patrzę na te konsole i nie wiem jaką wybrac

Proszę pomóżcie znalazłam na allegro fajne konsole http://allegro.pl/listing/user.php/run?change_view=1&order=bd&us_id=21775276 tylko nie wiem jaki kolor czy czarna (czy połysk bedzie ok czy moze mat?) bedzie pasowała na tą ściane pod kinkietem ?

Pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...