Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moje budowlane zmagania- pogaduchy u Ka_eM


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 785
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

thx

ADK ostatnio zaglądałam do ciebie i po cichutku podczytywałam zebrane przepisy;).

Musze się ujawnić w komentarzach bo będzie, że ciebe zaniedbuję.

 

Panowie od kostki pracują dzisiaj od rana. przyjechało ich chyba z 5 a później się okazało, że to nie wszyscy bo część pojechała po kostkę:jawdrop:. W takim tempie to może i skończą do konca tygodnia. Choc raczej w to nie wierzę ale abytnio bym się ie martwiła.

 

Ostatnie zakupy łazienkowe zrobione - do końca tygodnia mamy dostac umywalke na dół, deszczownicę i przyciski do toalet. W czwartek podjadę kupić jeszcze baterię do wanny i bedzie komplet :wave:.

 

Elektryk ma na dniach zamontować pstryczki. Do tego jeszcze instalator podłączy kanałówkę i prawie wszytskie rzeczy instalatorskie zostaną dokończone.

 

Jutro zrobię zdjęcia łazienki. Dzisiaj wpadłam na chwilkę by omówić kostkę i zmieniła się koncepcja obudowy wanny ale mam nadzieję, że na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ka_em - u mnie nic nowego. Czekam aż wykonawca łaskawie powróci i nucę sobie Krawczyka

[...]Wygnaj z serca chłód wróć do mnie

Jak najkrótszą z dróg wróć do mnie

Bo ja wciąż pamiętam Ciebie z tamtych lat

Niech się dzieje co chce, nam nie może być źle

[...]

Jak stracony czas wróć do mnie

Jak już kiedyś raz wróć do mnie

Bo ja wciąż pamietam Ciebie z tamtych lat[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam jego kawałek z Edytką Bartosiewicz...

Moja mama jest jego wielką fanką.

 

Mam znowu dylemat: kolor klamek.

U góry wiadomo do białych drzwi wszystkie dodatki srebrne. Ale na dole drzwi mam w jasnym orzechu i jakoś te srebrne klamki średnio mi się widzą.

A mąż innych nie chce.

Jakie byście zrobiły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam jego kawałek z Edytką Bartosiewicz...

Moja mama jest jego wielką fanką.

 

Mam znowu dylemat: kolor klamek.

U góry wiadomo do białych drzwi wszystkie dodatki srebrne. Ale na dole drzwi mam w jasnym orzechu i jakoś te srebrne klamki średnio mi się widzą.

A mąż innych nie chce.

Jakie byście zrobiły?

 

ładne klamki mają w VOX-ie na Bukowskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin mam na 23 lutego ale gin przestrzegł mnie, że przy takim tempie nie mam szans na dotrwanie do tego terminu. A czasu jeszcze sporo więc musze jakoś wytrzymać.

Jeśli nie jeżdże i nie dzwigam to jest w miarę ok. Najgorzej, że Młody jeszcze nie chodzi i niestety wykluczenie tego nie wchodzi w rachubę. A jak ccę gdzieś jechac to dochodzi jeszcze pakowanie i wypakowywanie wózka itp. Niby nic ale jak robi się to kilka razy dziennie to niestety później mam tego skutki.

Na daną chwilę skurcze ustały i bardzo się z tego cieszę.

 

Dziś będę na budowie i na pewno zrobię zdjęcia początków łazienki. Płytkarz robi powolutku ale bardzo dokładnie. Ja wolę taką pracę więc go nie pospieszam ale efety będą widoczne powolutku.

Kostkę mają chyba dzisiaj zakładać. Wczoraj robili porządki i wyrównywali teren.Najbardziej cieszę sie z tego, że wzięliśmy firmę, która robi wszystko od a do z, czyli porządki (wywieźli nam ziemię, gruz itp), sami kupują i przyworzą materiał i nie musze się o nic martwić. Wyszło może ciut drożej ale komfort psychiczny jest tego wart.

Na tym etapie człowiek już nie ma siły wszystkiego sam robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjątek jeszcze nie mam. Wczoraj do późna omawialiśmy szczegóły z płytkarzem i tak głupio było przy nim robić fotki.

Ale będę jutro to zrobię jeszcze więcej bo mają być już zamontowane parapety i stolarz będzie montował drzwi przesuwne. W łazience też mam nadzieję, że będą spore postępy więc zdjęć powinno być więcej.

 

Co do klamek to sanęło na szczotkowanej stali. Myślę, że będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle na gowie, że człowiek nie ma czasu usiąść i spokojnie spojrzeć na forum.

Mężuś zroił obiecane zdjątka ale przyznam, że co do kostki to niewiele widać. Panowie od razu zasypali piaskiem i efekt popsuli:(.

Łazieneczka się robi. Ostatnie sprzęty do łazienek zakupione i tylko czekają na montaż.A płytek powolutku przybywa. Już wszystkie reklamacje się wyjaśniły i częśc jest już wymieniona a częśc dotrze w tygodniu.

Stolarz mam nadzieję, że skończy dziś montować drzwi przesuwne i wykończeniowiec dokończy wszystkie rudne roboty. Jak Mały się obudzi to jadę dokończyć wybieranie farb.

 

A teraz fotki:)

Łazienka na górze(oczywiście wanna nie będzie w tym miejscu)

P1010124.JPG

P1010125.JPG

 

I przed domem

P1010130.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ka_em

cudna ta łazienka!

Dopiero początek a już tak ładnie wygląda. Idealnie wygląda połączenie tej bieli z grafitem i drewnem. Świetnie to wymyśliłaś

Już bym swoją czarną zmieniała ;)

 

ehhhh, jak patrzę na kostkę u ludzi to stwierdzam że chyba tylko ja zostałam bez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łazienka super:) Już się nie mogę doczekać efektu ze sprzętami. Ja już żałuję, że nie zrobiłam żadnej łazienki w takim fajnym, nowoczesnym, minimalistycznym stylu...

Kostka u mnie też zasypana piachem i nawet jej dobrze nie widziałam ;)

 

Co do przycisku to punktem wyjścia do wyboru jest stelaż - jakiej masz firmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za to będziesz mieć tynki i podbitkę:)

 

 

Nie będę mieć tynków. Ekipa już dawno się zwinęła. Jest za zimno i baliśmy się*tynkować*kiedy w nocy są przymrozki (w caparolu powiedzieli że temperatura w trakcie nakładania i wiązania nie może spaść poniżej 5st)

Podbitka jest, to fakt, ale dom jest w stanie opłakanym, cały w wielkich plamach szarego kleju na wcześniejszym białym cem-wap tynku. Masakra

 

Przycisk bym wzięła czarny. Ładnie by na tym drewnie wyglądał :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stelaż mam TECE.

Najgorzej, że jak już jakieś ładne przyciski to kosztują po 400-500zł. A wolę tę ase przerzucić na lampy - kolejna zagwostka. z którą nie mogę się uporać.

 

Monsanbia szkoda,że nie zdążyliście ale myślę, ż enie warto ryzykować. My też z powodu pogody przełożyliśmy bodowę ogrodzenia. Nie warto ryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuciłam okiem na przyciski tece - pasuje do Twojego stelaża ten ich system modułowy TECELoop?

Bo jeśli tak to wzięłabym bezdyskusyjnie obudowę szklaną szary marmur, a przyciski czarne lub stal szczotkowana, nie wiem trzeba by przyłożyć do siebie jak wyglądają...

Świetny w kształcie jest ten TECEsquare - myślę, że fajnie by u Ciebie pasował - albo metal, albo jak pisze monsanabia czarne szkło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...