Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moje budowlane zmagania- pogaduchy u Ka_eM


Recommended Posts

Monsanbia nie chciej sobie tego wyobrażać bo jest strasznie. Najgorsze jest to, że nie mam już siły tak sprzątać i muszę patrzeć na ten pył. A osiadł już wszędzie.

Mąż zanim zabrał się do sprzątania to porobił zdjęcia i powiedział, że mu potrąci za panią do sprzątania. Bo nieźle się napracuje przy usuwaniu tego pyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 785
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ka_em

jak najbardziej potrącić p. Adamowi za panią do sprzątania - przecież chyba widzi, że nie pracuje na brudnej budowie a w zamieszkałbym domu!

A jak schody idą? Ma jakieś logiczne tempo czy się ślimaczy jak u mnie?

Trzymam kciuki za Bartka, żeby decyzje były pomyślne i jak najszybciej wrócił do domu.

A Ty się nie przejmuj pyłem tylko odpoczywaj, pamiętaj o Maluchu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam pomyślnych wieści - w przyszłym tygodniu czeka nas przeszczep; stópka nie chce się goić. Za długo to wszystko trwa i zdecydowali, że przeszczep będzie najlepszym rozwiązaniem.Czyli czekają nas kolejne jakieś dwa tygodnie w szpitalu. Wiem, że ludzie mają gorsze sytuacje i pociesza mnie fakt, że nas koszmar kiedyś się skończy.

Ale nie mogę patrzeć jak synek cierpi i jeszcze to się nie skończyło. Ostrzegam Was na przyszłość - pilnujce wasze maluchy przed gorącymi rzeczami bo nie życzę nikomu takiego stresu i przejść a najbardziej bólu dziecka.

 

Codziennie wyrzucamy sobie tych kilka sekund nieuwagi, bo niestety za wszystko jesteśmy winni my - rodzice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POdejscia do schodów miał już dwa - jeszcze nie dokończone, bez barierki.

W piątek przyjeżdża montować pozostałe drzwi na dół (trzy pary) i może ruszy schody, ale wątpię. W przyszłym tygodniu ma montować resztę - oczywiście jak zrobi barierkę.

 

A syf jest taki, że szkoda gadać. Dziś trochę oprzątnęłam kuchnię bo nie mogę na to patrzeć ale cały czas trzy czwarte domu jest zapylone.

 

Dziś zamontowali mi większośc drzwi u góry (te reklamowane Pol-skone). Brakuje jeszcze dwóch par - jedne przejściowe więc mi to nie przeszkadza. Natomiast jedne przyjechały dzisiaj z nowym uszkodzeniem dlatego od razu zostały wysłane z powrotem.Pewnie poczekam sobie na nie z 4 tyg.

Wc na dole powinno byc skończone w sobotę. Tak przynajmniej mam zapowiedziany przyjazd blatu pod umywalkę. Reszta juz jest.

Powolutku cos tam robimy. Ale głowy nie mam do niczego, a już w szczególności serca do tego.

 

Zdjęcia bymzrobiła ale jak widzę ten pył to mi się odechciewa. Chciałabym wam coś ładnego pokazać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ka_em często myślę o Tobie i Twoim synku..dzisiaj przeczytałam że będzie przeszczep...słów brak... ale wierzę że będzie dobrze, trzymamy całą rodziną mocno kciuki!!!! Nurtuje mnie co się stało.. może pisałaś a ja coś przeoczyłam, jeśli możesz to napisz bo ja też obawiam się takich wypadków przy mojej dwójce.. zwłaszcza że Leo jest taki energiczny, trudno będzie mi nad nim zapanować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie pociesza to fakt, że Mały znosi to chyba dużo lepiej niżmy. Humorek mu dopisuje i ogólnie jest w bardzo dobrej kondycji. Pewnie składa sie tez na to fakt, że ciągle ktoś z nim jest i nie czuje się obco w szpitalu.

A co się stało? No cóż, głupota rodziców...

 

Nie mieliśmy jeszcze dokończonej kuchni i czajnik stał w mało odpowiednim miejscu. Niestety mąż niedopilnował i stało sie to co się stało. Zwykle gotowana woda była w momencie gdy Mały był albo w krzesełku albo w kojcu. Nigdy jak jest puszczany. W sumie to był pierwszy i ostatni raz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...