Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moje budowlane zmagania- pogaduchy u Ka_eM


Recommended Posts

A szaleje, a co:).

Później będzie ostra dietka, w szpitalne jedzenie też do najlepszych nie należy.

 

A Tłusty czwartek właśnie w ten czwartek.

 

Z tymi pączkami jest tak że raczej mam straszną ochotę je piec niż jeść bo i tak więcej niż jednego nie mogę.Ale ostatnio mam straszliwą ochotę na pieczenie więc ja piekę a goście będą jeść:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 785
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

P.Adam w końcu się odezwał. Niby ma zjawić się w środę i robić schody ale to już ma z mężem omówić bo mnie nie ma.Niby skruszony ale na mnie to już wrażenia nie robi.

 

Na dniach ma też zjawić się pan od kuchni i podokańczać wszystkie niedokończone duperele oraz zamontować blaty w łazienkach. Czyli jak wrócę to będę mieć umywalki. Hura. PO cc byłoby mi cięzko sie schylać nad wanną i myć się. Teraz już jest trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że mój M. się ujawnił:)

 

No więcjest juzMalutki na świecie!:) Nie mam zbytnio siły pisać co i jak bo wolno dochodze do siebie a i nie narzekam na zbyt dużo czasu. Ale jak tylko się trochę ogarnę to na pewno pokaże na chwilę tego mojego Bombla.

 

Dzięki wszystkim za gratulacje i wsparcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że mój M. się ujawnił:)

 

No więcjest juzMalutki na świecie!:) Nie mam zbytnio siły pisać co i jak bo wolno dochodze do siebie a i nie narzekam na zbyt dużo czasu. Ale jak tylko się trochę ogarnę to na pewno pokaże na chwilę tego mojego Bombla.

 

Dzięki wszystkim za gratulacje i wsparcie.

będziem czekać... :)

a teraz wypoczywajcie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...