Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki i plotki u MarJel


Recommended Posts

Może to jakoś przerzedzić?

O to to. Za dużo dobrego u Pani.

 

Poniższe proszę ładnie zapakować i natentychmiast kurierem mi przesłać :lol2:

Tulipany sama sobie kupię :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wazon na środku stołu z kwiatami których za mało :lol2:

Hellou Marjelko - tulipany przepiękne - też uwielbiam - mąż mi czasem właśnie na wiosnę kupuje (po cichu liczę że na te święta też kupi)

u mnie zwykle trzymają się od 1 tygodnia do 2-ch, i wcale nie za mało - jak tylko się rozwiną to będzie ich multum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś jak dla mnie dekoracji w sam raz:);)pięknie jest! a tulipany kupuj w Biedronce - ja tam kupuję , zdaje się , że 8 zł za 12szt;) po co przepłacać;)

To ja za Chiny Ludowe mojego stołu nie pokażę, dopiero bym dostała burę od naszej Venuski;) u mnie bardzo często cerata bo w przeciwnym razie stół nie przeżył by szaleństw Okruszka i Iskierki z farbami:cool:

Marta jak tylko Masz możliwość to bież ogrodników, Będziesz miec gwarancję, że przytna jak należy.Kochana jesli to nie problem zrobiłabyś zdjęcia jak wygladaja Twoje katalpy bez liści, proszę:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia jak to więcej kwiatów :jawdrop: Mało Ci jeszcze :eek: Wydałam 73zł na tulipany które pewnie świąt nie doczekają :rolleyes:

Ty to Monia masz wymagania ;):hug:

no gdzie ty je kupujesz. Lidl, albo Biedronka jak mowi Anetka:):):) a ty poszła s do kwiaciaarni:cool:

 

MarJel Cudnie u Ciebie :hug:

Drzewko, jajeczka i zajce są cudnej urody :yes:

 

http://images45.fotosik.pl/1772/e11cd3b5bc55c64bmed.jpg

przepięknie u ciebie nie dodałam;) cudnych świąt:hug:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany:eek:, od ostatniego mojego wpisu, zdzwaniam się co chwile z naszą Hazelką bo dziś już musiałyśmy podjąć ostateczne decyzje, odnośne kształtu, wymiaru mebli. Oczywiście jak przez kilka tygodni wszystko było niby ustalone to ja dziś jak wściekła zaczęłam zmieniać i wydziwiać :sick: Jednak jestem zrzęda, a zawsze myślałam, że do rany przyłóż :rolleyes:

 

Marjelko nigdy nie piszę czegoś żeby się ktoś przejął ;) Tylko czasem tak jest, że u kogoś się widzi a u siebie nie :rolleyes: mnie np to dotyczy :lol2:

Aha :rolleyes:

No i co ja mam teraz z Tobą zrobić? :rolleyes:

A mnie się bardzo podoba i pomyśleć, że miałam tulipanów nie kupować, bo wiosny nie ma i takie tam, no ale jak tu do Ciebie MarJel zajrzałam no to klapa muszę jutro kupić, no co zająca takiego jak Ty mam, drzewko też no to nie mogę być gorsza;)

 

Żartuję oczywiście, witam serdecznie i jak pozwolisz to będę zaglądać:wiggle:

Witaj Anakris :) cieszę się że się ujawniłaś! Mam nadzieję, że teraz nie będę Cię spotykać tylko u Karolki;), ale czasem wpadniesz też do mnie. Tulipany koniecznie kup i pamiętaj żeby nie za mało ;)

Czy ja miałam Tobie coś jeszcze wysłać odnośnie bufetu?

Ale fajne te jajeczka, takie delikatne. Kroliczki, zajaczki wszystkie fajne, te nowe na kominku są drewniane ?

Lubie te twoje wnętrza , wszystko czysciutko, świeci sie jak psu j... :)

Emilko, króliczki na kominku nie są drewniane, wydają się jakby by były gliniane :rolleyes:, ale pewna nie jestem.

Ano świeci się;) w końcu zbliża się Wielkanoc.

Marta piknie u Ciebie:) Ja w dokładnie tydzień temu kupiłam bukiet tulipanów w biedronce i do dziś pięknie się trzymają, więc może i Twoje do świąt spokojnie wytrzymają:wiggle:

Marta ponawiam pytanie o bufety, które wstawiałaś kilka stron wstecz. Z jakiej stronki pochodzą zdjęcia tych eliganckich mebli, zwłaszcza tego białego i czarnego?

Ja też tulipany często w biedronie kupuję, ale coś ostatnio w naszej nie było :rolleyes:

Zizi, szukam , szukam i znaleźć nie mogę, gdzieś sobie kiedyś wkleiłam jako inspirację, ale skąd one?! Nie wiem :oops: Jeszcze poszukam i dam znać jak będzie wiadomo.

O to to. Za dużo dobrego u Pani.

 

Poniższe proszę ładnie zapakować i natentychmiast kurierem mi przesłać :lol2:

 

Tulipany sama sobie kupię :lol2:

Sie robi Kochana! zamówię kuriera ekspres coby przed świętami zdarzył :lol:

Hellou Marjelko - tulipany przepiękne - też uwielbiam - mąż mi czasem właśnie na wiosnę kupuje (po cichu liczę że na te święta też kupi)

u mnie zwykle trzymają się od 1 tygodnia do 2-ch, i wcale nie za mało - jak tylko się rozwiną to będzie ich multum

Hej isa:) Mam nadzieję że postoją przynajmniej do wtorku :rolleyes:, U nas w domu jest chyba za ciepło bo cięte kwiaty wyjątkowo szybko padają :rolleyes:

Martuś jak dla mnie dekoracji w sam raz:);)pięknie jest! a tulipany kupuj w Biedronce - ja tam kupuję , zdaje się , że 8 zł za 12szt;) po co przepłacać;)

To ja za Chiny Ludowe mojego stołu nie pokażę, dopiero bym dostała burę od naszej Venuski;) u mnie bardzo często cerata bo w przeciwnym razie stół nie przeżył by szaleństw Okruszka i Iskierki z farbami:cool:

Marta jak tylko Masz możliwość to bież ogrodników, Będziesz miec gwarancję, że przytna jak należy.Kochana jesli to nie problem zrobiłabyś zdjęcia jak wygladaja Twoje katalpy bez liści, proszę:hug:

Anetko, moje katalpy na tą chwilę straszą przed domem:rolleyes: Taki chabaź szarobury się zrobił. Jejku , a jak przemarzły :eek::eek: One młodziutkie, a tu takę długą zimę mieliśmy :eek: Zrobię jutro fotkę, to sobie porównamy ok? To ty też nie zapomnij obfocić swojej :)

MarJel Cudnie u Ciebie :hug:

Drzewko, jajeczka i zajce są cudnej urody :yes:

 

http://images45.fotosik.pl/1772/e11cd3b5bc55c64bmed.jpg

 

Ślężanko dziękuję :) Tobie i Twojej całej rodzinie również życzę, zdrowych, słonecznych Świąt :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no gdzie ty je kupujesz. Lidl, albo Biedronka jak mowi Anetka:):):) a ty poszła s do kwiaciaarni:cool:

 

przepięknie u ciebie nie dodałam;) cudnych świąt:hug:

Monia, a właśnie że nie poszłam do kwiaciarni :p tylko kupowałam u tych kobitek co stoją pod sklepami, jak widać się cenią, ale nie mogłam się powstrzymać :rolleyes:

Monia, ja Tobie również życzę rodzinnych i ciepłych Świąt :hug:

 

Martusia cieszę się, że poduchy doszły i się podobają :hug:

mi bieżniki się podobają bo sama je lubię :D ozdóbki baaaardzo fajowe - te małe jajka miałam w sklepie i bardzo się one podobały, poszły w jeden dzień:wiggle:

Poduchy są BOSKIE!!! Jeszcze raz dziękuję :hug: Obfocę je zaraz po świętach zobaczysz jak się prezentują tymczasowo w bawialni, bo docelowo jak wiesz pójdą na taras. Pasiu, napisz mi na privka po ile chodzą u Ciebie te pikowane dozowniki i ten stojak na ręczniki który u Ciebie schodzi jak świeże buły ;)

Marta, te tulipany :jawdrop: - uwielbiam :yes:. Już Anetce zazdrościłam, a teraz Ty?

Podjechałam dzisiaj ostatni raz do Almi Decor, ale zająców jak nie było, tak nie ma :(.

Ilonko u nas w Almi to już dawno wszystko przebrane , jedynie z serii moich królików zostały jeszcze szare kurki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusia, kucham Cie-Ty krejzolko:lol2::hug:

Co do ozdób....mam gula, jak nie wiem, bo u mnie marniutko:bash: moze jutro cos powalcze z tematem.

Wysle Ci teraz na maila ostateczny rozrys (nr 44:lol2:) i prosze, zeby szefowa sprawdzila, czy wszystko sie zgadza:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusia, kucham Cie-Ty krejzolko:lol2::hug:

Co do ozdób....mam gula, jak nie wiem, bo u mnie marniutko:bash: moze jutro cos powalcze z tematem.

Wysle Ci teraz na maila ostateczny rozrys (nr 44:lol2:) i prosze, zeby szefowa sprawdzila, czy wszystko sie zgadza:wiggle:

http://emotikona.pl/emotikony/pic/035.gif

http://emotikona.pl/emotikony/pic/036.gif aż się bałam zajrzeć na maila ;)

Wszystko cacy moja kofffana, jak ja uwielbiam z Tobą robić interesy :popcorn:

Jaja dzisiaj były nie?! :eek: Ja normalnie o tej porze już śpię, a tu tyle we mnie adrenaliny przez te zmiany w ostatniej chwili, że muszę to teraz rozładować , coby usnąć spokojnie http://emotikona.pl/emotikony/pic/2zlosc.gif

I biorę telefon pod poduchę, dzwoń w razie jak ci się coś jeszcze przypomni :lol2::hug:

Szarych kurek było sporo :yes:, ale wybitnie mi się nie spodobały :bash:.

To prawda Ilonko, takie bezpłciowe te kurki :rolleyes:

Edytowane przez MarJel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarJel ale ja wpadam do Ciebie i to codziennie już od dłuższego czasu, no tylko faktycznie się nie ujawniałam, bo tu u Ciebie jak ktoś już wcześniej zauważył tak bardziej prywatnie, ale nieraz boki zrywam co Wy tu dziewczyny wypisujecie:lol2:

Ale jeśli dostałam już oficjalne zaproszenie to czasem coś skrobne, z wielką przyjemnością:yes:

 

Po tulipany jutro biegnę, a te u Ciebie są śliczne i tak w sam raz;)

 

Co do bufetu to nadal czekam na wizualkę ewentualnie wymiary bo o takowe pytałam:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Sis,

 

ja nie wiem co się kuleżankom-paniusiom nie podobało:P bo dekoracje masz pięknie-subtelnie i eleganckie- tak jak lubięhttp://www.mondeoklubpolska.pl/images/smilies/Emotki/napalony.gifhttp://www.mondeoklubpolska.pl/images/smilies/Emotki/napalony.gif

Nie ma nic gorszego niż naćpać ich za dużo:sick: tulipanki boskie- też zawsze robię z nich bukiecik lub mieszam z żonkilami.

Spor przepłaciłaś za swoje :( U nas za paczkę 25 szt trzeba zapłacić 30-35 zł. Ja mam psiapsiółkę, która ma kwiaciarnię i na większe imprezy zamawiam u niej prosto z giełdy- po taniości:wiggle:

 

Jutro i u mnie coś się świątecznego pojawi - obfocę:cool:

Dobrej nockihttp://www.mondeoklubpolska.pl/images/smilies/cmok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne te twoje dekoracje

bardzo subtelne i eleganckie:wiggle::wiggle:

 

to ja się nawet nie przyznaje po ile kupuje tulipanki

wiadomo ze całe paczki i od producenta;):rolleyes:

Karolka, to się nie przyznawaj nawet :p

Ty wiesz co? Wróciłam do Twoich fotek z domku i wystroju świątecznego i tak się przyglądam temu Twojemu drzewku i co? W tych samych miejscach i te same kolory jajek z piórkami powiesiłyśmy na nim :lol2: Zaraz wyjdzie na to, że mam kolejną siostrę na fm :eek:

No jaja,jaja:lol2: Jak dwie szefowe robią interesa, to tak własnie jest:lol2:

Idz spac spokojnie-jesli obie twierdzimy, ze wszystko gra-to nie ma innej opcji:rolleyes:

Ty mnie juz nie strasz szefowa tymi esemesami bo zawału dostanę http://emotikona.pl/emotikony/pic/0wacko2.gif

MarJel ale ja wpadam do Ciebie i to codziennie już od dłuższego czasu, no tylko faktycznie się nie ujawniałam, bo tu u Ciebie jak ktoś już wcześniej zauważył tak bardziej prywatnie, ale nieraz boki zrywam co Wy tu dziewczyny wypisujecie:lol2:

Ale jeśli dostałam już oficjalne zaproszenie to czasem coś skrobne, z wielką przyjemnością:yes:

 

Po tulipany jutro biegnę, a te u Ciebie są śliczne i tak w sam raz;)

 

Co do bufetu to nadal czekam na wizualkę ewentualnie wymiary bo o takowe pytałam:bye:

 

Wyślę Ci jutro te wymiary, bo dzisiaj znowu były zmiany :rolleyes:, ale już klamka zapadła.

Teraz już zmykam spać, o ile usnę ;)

Anakris, czuj się u mnie jak u siebie w domu:) Czy ja dobrze pamiętam, że Ty z Lublina lub okolic?

To fakt u mnie tematy czasem pikantne, czasem wesołe i historie z życia wzięte, jednym słowem nudno nie jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Sis,

 

ja nie wiem co się kuleżankom-paniusiom nie podobało:P bo dekoracje masz pięknie-subtelnie i eleganckie- tak jak lubięhttp://www.mondeoklubpolska.pl/images/smilies/Emotki/napalony.gifhttp://www.mondeoklubpolska.pl/images/smilies/Emotki/napalony.gif

Nie ma nic gorszego niż naćpać ich za dużo:sick: tulipanki boskie- też zawsze robię z nich bukiecik lub mieszam z żonkilami.

Spor przepłaciłaś za swoje :( U nas za paczkę 25 szt trzeba zapłacić 30-35 zł. Ja mam psiapsiółkę, która ma kwiaciarnię i na większe imprezy zamawiam u niej prosto z giełdy- po taniości:wiggle:

 

Jutro i u mnie coś się świątecznego pojawi - obfocę:cool:

Dobrej nockihttp://www.mondeoklubpolska.pl/images/smilies/cmok.gif

 

Heloł siostrzyczko :hug:

Ja płaciłam dwa zeta za sztukę :rolleyes: może postoją z miesiąc jak takie drogie :rolleyes::lol2:

Koniecznie pokaż coś u siebie wymodziła, ja wiem że Ty nie lubisz pstrokacizny , pewnie będzie pięknie i subtelnie:rolleyes:

Jutro będę u Ciebie czyhać na nowe fociszki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...