Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki i plotki u MarJel


Recommended Posts

MarJel dostałam odpowiedź:),zrobią mi lustro w czarnej ramie:wave:

 

Ale czarne, czarne? Czy czarne przecierane? Na ile Ci wycenili lustro? I na kiedy byś miała?

 

A, co Ty robisz o tej porze na fm? Zawsze byłaś popołudniami:D

 

A, co jak tak 100 pytań do...... :rolleyes: :lol2:

 

A, i cieszę się że będziesz miała swoje wymarzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ale Wam dobrze Olki :lol2:, a co to za święto?

 

Mariomili, ale Ty spostrzegawcza jesteś:cool:

Ano żeby zaszaleć z sufitem w holu na górze i nie psuć sobie planów wyłazem, zrobiłam go w sypialni syna.

I gdy już wszystko zaplanowałam co gdzie będzie stało w pokojach dzieci (jeszcze na etapie elektryki) siostra pozazdrościła bratu tego strychu w pokoju i zamienili się na pokoje, to znaczy ona bo on jeszcze za mały, całe szczęście bo pewnie też by nie popuścił tego strychu :lol2:

 

I od nowa Polska Ludowa zmiana elektryki itd. całe szczęście że jeszcze na tym etapie tapet nie zamówiłam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już tu kombinuję, że pewnie ukryte gdzieś w holu :D

 

W holu na gorze na suficie są 3 duże lampy (z karton gipsu) zwane przez nas kasetonami, wszystkie są z pleksą i z świetlówkami, jedna z lamp dodatkowo ma na strychu szybę i ta lampa ma również naturalne światło, które idzie od okna z dachu , ten kaseton zwany jest świetlikiem:D

 

Nie dało się ukryć wyłazu w holu, ale też były takie plany.

Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam :D

http://img11.imageshack.us/img11/2222/dsc0219ix.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Pozdrawiam Te co mają dziś wolne - zazdroszczę :-)

Olu - ja także ładnie proszę o wycenę lustra

 

U mnie dziś od 15 -będą wylewać strop - bogu dzięki wczorajszy upał ustąpił - było ponad 30 st i mega duszno

Jak wszystko pójdzie oki za dwa tyg zaczynają dach:wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne-czarne:yes:,najszybciej byłoby na wrzesień ,ale wiesz ,że mi się nie śpieszy ;),cenę podeślę zaraz na pw:D

Mam dzisiaj wolne ,bo "szkopy" świętują:cool:,więc się byczę :popcorn:

A jak dokładnie będzie wyglądać ? Masz jakąś fotkę ? Napiszesz na priv na ile wycenił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos holu, tylko tym razem na dole, taki mały holik, a może bardziej przejście do garażu. W tym miejscu czyli na przeciwko schodów, jest taka sama czarna ściana jak w salonie, drzwi do garażu zamiast szyby tak jak w innych mają lustro, pod schodami robi się już zabudowa (biała szafa) nad srebrną komodą kinkiet( jeszcze nie wybrałam) i fotka; Edytowane przez MarJel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz chwalę się a co!:p zamówiłam również do mojego białego skórzanego łóżka w sypialni, podłużną skórzaną białą pufo-ławeczkę, będzie stała tak jak przy tym fioletowym komplecie:D o taką

 

 

Oczywiście mebelki BIAŁE, to by było na tyle z dzisiejszych niusów :popcorn:

Edytowane przez MarJel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bomba:yes::cool:

 

Wiem, bo będziesz miała takie samo:P

Ja się zaczęłam dzisiaj zastanawiać że może nawet lepiej w mojej sypialni wyglądałoby fioletowe :rolleyes: do tapety by pasowało i wykładziny, ale ja to sobie lubię utrudniać życie i wyszukiwać kolejne dylematy, jak i tak już po ptokach:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łóżko już Ci Martuśka pisałam kiedyś, podoba mi się baaardzo :) Zarówno białe jak i fioletowe.... bo ja lubie fiolety zwlaszcza wsypialni.

Wogóle wszystko faaaaajnie! Kiedy Ty się kobieto przeprowadzasz! Bo ja się już Twojej przeprowadzki doczekac niemogę tak jak bym to się ja przeprowadzać miała!!!

 

Chociaż odkąd wiem,ze teraz mieszkamy od siebie dosłownie o krok, to już Cię tak na tą przeprowadzkę nie namawiam ;P

 

P.S

Ja chyba jakaś ślepa jestem!!!!!! Dopiero teraz zauważyłąm,że ty masz ciemno szarą, chyba grafitową ścianę przy schodach :jawdrop: A ja u siebie właśnie w nowym domku na ścianie przy schodach planowalam graficik :D U mnie grafit ma byc tez na 1 ścianie w salonie pod antresolą, gdzie będzie wisiał TV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...