Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki i plotki u MarJel


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Biała sypialnia super!, ponadczasowa i można poszaleć z kolorem, choć w twoim wydaniu wygląda bardzo elegancko. Fiolet jest chwilowy, więc nie żałuj. Czy będziesz tak uprzejma i napiszesz gdzie ją zamówiłaś i jaka to firma. Dziękuję i pozdrawiam! Czekam na dalsze fotki.

a jeszcze jedno gdzie kupiłaś listwy przypodłogowe, czy to drewno? jakiej wysokości?

oraz drzwi wewnętrzne to lakier połysk? robione na zamówienie? czy gotowe?

oraz proszę o fotkę drzwi wejściowych?

szalejesz już w ogrodzie? (do Twoich wnętrz pasowałby minimalizm i na zewnątrz)

u mnie rosną mury , więc sadzę , sadzę i końca nie widać...

a kocham bauhaus i minimalizm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeny, ale się zapuściłam:eek:

Nie mogę niestety powiedzieć, że odpoczywałam, więc wybaczcie moją chwilową niedyspozycję.

A i nie zwoziłam kartonów i się nie przeprowadziłam:P Żartownisie moje:P

 

bdan, wysokość u mnie od podłogi do sufitu ok.2.8m, natomiast salon+ jadalnia to ok.50m+hol obok 22m

 

mirela, zdjęcia łóżka do sypialni, które wkleiłam ostatnio to kler, natomiast ja zamówiłam na ten wzór łóżko i pufę u tapicera. Za dwa tyg. jak przyjdzie łóżko będę mogła powiedzieć więcej czy warto było:rolleyes:

 

waclau Listwy przypodłogowe, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne zamawiałam w jednej firmie w Lublinie - Drzwi Kozłowski, wszystko na zamówienie pod wymiar. Białe listwy drewniane mają 10cm. i dębowe 8cm. długości.

Drzwi wew. nie są w pełnym połysku, ale też nie matowe, ciężko mi określić, zależało mi najbardziej żeby były białe:lol2:

U mnie ogród jeszcze w fazie ruiny, gruzu i pobojowiska:eek:

Drzwi zewnętrzne (dysponuję tylko starą fotką) Mój dom z zewnątrz nie jest nowoczesny, to i drzwi bardziej klasyczne.

http://img26.imageshack.us/img26/7289/dsc0001hy.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

justus67 gres na dole to opoczno lazio bianco, poler 59.3x59.3, widzę że te płytki cieszą się powodzeniem ;)

 

Karolcia, jutro lub pojutrze kończą mi remont w pracy, więc cały dzień będę się z powrotem zwozić, ale na 19.00 melduję się u Ciebie choćby nie wiem co:lol:

Mam nadzieje że Lady też przybędzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie było mowy jeszcze o gabinecie, na razie czekam na fototapetę na jedną całą ścianę, która powinna być lada dzień, nie mam jeszcze do końca koncepcji jaka będzie reszta czyli biurko i regały na książki, na pewno w rogu będzie fotel i nad nim lampa, coś podobnego do tych ze zdjęcia:)

Dlaczego Londyn?, otóż z tym miejscem związana jest praca mojego mężusia:D

http://img687.imageshack.us/img687/9879/stockphotoredbus1675861.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

http://img864.imageshack.us/img864/6152/thumb4b0920963b25f.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

http://img803.imageshack.us/img803/8996/image9x1lc.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Marjelko!

Fajnie,że już jesteś :)Ciekawe co ciekawego robiłaś przez łikend :p.Mam nadzieję,że wieczorem Nam opowiesz ;)

Ja oczywiście stawiam się o 19 u Karoli,tylko niestety lekko niedysponowana :(Przesadziłam z klimatyzacją+moje skłonności+zimne piwo w upał=zapalenie zatok.I antybiotyki biorę :wr.Więc niestety pozostanie mi pewnie wypić jednego symbolicznego drinka (odrobiny przyjemności sobie nie odmówię :p)

Ale i tak dla mnie ważniejsze z "kim",a nie "co".W miłym towarzystwie i przy wodzie mogę się dobrze bawić :D

Do miłego zobaczenia u Karoli!

(sorry za prywatę :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...