Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki i plotki u MarJel


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dla mnie bomba, choć ja pewnie dałabym gładki tynk (ale to tylko dlatego że mam awersję do strukturalnych ;) ) ...a chłopakom aż się prosi dać industrialne lampy do tych cudownych luster ...by the way gdzie one...za ile... bo jeśli pisałaś to przepraszam, bo ja tylko obrazki oglądałam u Ciebie na razie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariomili, mada Witam i dziękuję:)

 

Lasche, wiedziałam że to się nie spodoba, :bash:ja też nie cierpię takiego tynku, tyle że w przypadku tych ścian to było najlepsze wyjście, nie widać ewentualnej wilgoci, gładkie nie miały bu tu długiego żywota, a wiem co mówię bo remontowałam jeszcze jedną piwnicę obok w tej samej kamienicy,musieliśmy niestety zastosować takie cuś coby zaraz znowu nie remontować.

 

Domyślam się chodzi o światełka na męskim metalowe to ikea, na damskim są takie same tyle że na okrągłym plafonie.

Edytowane przez MarJel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ups sorry ...sama nie do końca zrozumiałam moją wypowiedź ;) chodziło mi ...do męskiego dałabym więcej industrialnych lamp ...kropka...przecudne lustra ...kropka...skąd lustra ...kropka ...koniec :) :)

 

aaaaaaaaaaa, do mnie to czasem trzeba dwa razy zanim zajarzę o co kaman ;), masz rację z tymi lampami do męskiego, nie wiem czy nie wywalę czarnego żyrandola, jak znajdę coś lepszego bo jakoś mnie denrwuje...

Lustra z męskiego zamawiałam u szklarza, ramę też, poszerzyłam ją o dodatkową listwę, lustra na damskim to konsole fryzjerskie.

 

Oldzia, Olu, może jeszcze będzie okazja fryzowania się u mnie, ostrzegam że specjalnych klientów obsługuję sama szefowa, proszę się liczyć z fantazyjną , awangardową fryzurą, moją specjalnością jest asymetria :p

 

blekitna, leniu, nie chciało się czytać co na skrobałam wyżej, co? :p nie jestem fryzjerką:popcorn:

 

psosin , umknęło mi gdzieś Twoje pytanie , salon razem z jadalnią ma około 50m, info na temat łóżka wyślę na priv.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarJel, piwniczka wyszła fantastycznie, super klimat:jawdrop:. Zgadzam się z lasche, bo ja też wolałabym gładki tynk, ale jak mus, to mus .... Zastanowiłabym się jednak, czy w męskiej części nie dać bardziej industrialnego oświetlenia, jakoś bardziej mi tam pasuje :)

Jak następnym razem będę się wybierać służbowo do Lublina, to się podpytam o adres, chętnie zajrzę:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW! ja pierdziu, rewelacja! zajebiscie podoba mi się odsłonięta cegła i sufit z belkami..tynk też wolałabym gładki ale i tak wrazenie ogólne powalające...lustra w damskiej częscie przeboskie... chyba wybiorę się na zabiegi fryzjerskie szybciej niz potrzebuję ;)

Klimat piwniczki został zachowany za co ogromny plus!

Część dla panów jeszcze bardziej bym ochłodziła...po prostu za mało męska mi się wydaje...lashe dobrze mówi, zmiana lamp dobrze by zrobiła...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...