Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki i plotki u MarJel


Recommended Posts

Lidszu byłam u Ciebie w dzienniku, widze, że już w domku robi się coraz lepiej i więcej :) ale nie o tym chciałam , czytałam tekst " nie bedę robił za dwa tysiące" naprawde niekiepski, z jednej strony ubaw po pachy, z drugiej masakra - jak tak można podchodzić do życia.... ale tacy ludzie u nas też są, dziady za robotę niech się biorą! gdzie znalazłaś ten tekst?

Błękitna, szczerze mówiąc to nawet nie pamiętam gdzie ten tekst znalazłam - chyba na facebooku ktoś z moich znajomych wklejał :rolleyes:

bardzo mi miło, że do mnie zajrzałaś i zapraszam częściej. Na początku lipca będą drzwi wewnętrzne i kuchnia :D

 

Mój mąż też się za bardzo w budowę nie włączał - czasami to nawet dobrze, bo jego niektóre pomysły powodowały palpitacje serca :lol2: Moi niektórzy wykonawcy śmiali się, że mam wirtualnego męża, bo w ogóle go na oczy nie widzieli :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam Alutkę i Basię

Basiu wkład kominkowy to spartherm narożny, szeroki na jeden metr:)

Kto by pomyślał że ktokolwiek kiedyś kawałek mojego domu zapisze w swoich inspiracjach:eek:, miło mi bardzo, wpadaj częściej. Mi na razie szczęka opada na projekt Twojej kuchni, będzie boska:)

 

Dobra, pierdu, pierdu, a tu co nie które czekają na wyrko:D

Mnie to ostatnio nic nie zadowala, zmęczenie materiału, więc same oceńcie:D

Edytowane przez MarJel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidzia łóżko zamawiałam w meblach tapicerowanych, http://www.stanuch.pl/index2.php, na wzór łóżka i pufy z kler, wyrko i pufa jest z białej skórki, zamawiałam przez net i nie widziałam wcześniej na żywo:)

cenę wyślę na priv

 

Reni, łóżko mi się podoba, jest naprawdę dobrze wykonane i wygodne się wydaję na chwilę wskoczyłam. Mało co się różni od klerowskiego, które oglądałam na żywca.

Nie wiem tylko czy mi się podoba całokształt sypialni, no w sumie dojdą jeszcze zasłony szafeczki, żyrandol i inne pierdółki, no zobaczymy jak skończę ją urządzać...:rolleyes:

he, he, za dużo w dupie to ja mam, ale centymetrów chyba :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rotfl:

ale się z Ciebie pośmiałam :rotfl:,nie jedna nastolatka chciałaby tak wyglądać ,a co dopiero po urodzeniu dwójki dzieci:cool:

 

yhu, jesteś po prostu bardzo miła Oleńko:D, dziękuję :hug:w nagrodę masz priva;)

 

Reni, mój m mówi to samo co Ty.

 

Tapeta jest szara, to znaczy tło, listki na niej wpadają w fiolet, narzuta szara, w planach mam fioletowe zasłony z drugiej strony szare( takie jakby dwustronne) będą obwiązane sznurem w tych samych kolorach, tarzające się po podłodze;) i na dole lekko wywinięte, żeby delikatnie było widać że z drugiej strony są szare, bo ogólnie przód będzie w fiolecie:rolleyes:

Nie wiem czy zrozumiałaś mój wywód, w każdym razie widziałam już takie w eurofiranach i będę zamawiać:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ja będę więcej pisać ? - jest CUDNIE!!! aż teraz sama zapragnęłam mieć takie łóżko - czy mogę również poprosić o priv?;)

co jeszcze mogę dodać myślę, że jeszcze jakbyś dodała jakiś akcent w czerni, no ale chyba lustro będzie w czarnej ramie prawda? myślę, że zasłonki czarne tez fajnie by wyglądały (brakuje mi mocniejszych akcentów)...... no, ale zapewne, jak nie zrobisz i tak będzie pięknie:)

stoliczki białe bardzo ładne i moim zdaniem będą pasowały:yes:

Edytowane przez oldzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i jeszcze jeden element ale narazie nie wymyślilam co!

 

Może fioletowe stringi i czarna jedwabna koszulka nocna :popcorn:rzucone figlarnie na łóżko:lol2:

 

Oldzia dziękuję Ci bardzo, zaraz Ci wyślę priva

Lustro będzie też srebrne przecierane, ale ono jest delikatnie w zakamarkach czarnawe, Ola ma mieć czarne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarJel to moze od razu skopiuj wiadomosc o łozku do mnie :-) (co tak bedziesz do wszystkich pisac z osobna ;)) Kalwaria nie jest tak daleko ode mnie wiec moze i ja kiedys zamowie tam meble :yes: (łóżko)

Twoje jest swietne a z ta pufa wyglada rewelacyjnie.Mysle ze szafeczki tez beda do niego pasować.

Oldzia masz juz namiar na te balustrady balkonowe?Ja wyceniałam w metaloplastyce ze stali nierdzewnej ale za metr wyszlo tam 650 zl wiec jak dla mnie sporo za duzo.Wyceniłąm wiec w kolejnej firmie balustrade ze satli czarnej (ocynkowana i malowana) i tam cena mb jest juz 300 zl .Wiem ze reni1980 miala dosc tanie balustrady z nierdzewki (chyba 450 zl /mb)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...