Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki i plotki u MarJel


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Oldzia masz juz namiar na te balustrady balkonowe?Ja wyceniałam w metaloplastyce ze stali nierdzewnej ale za metr wyszlo tam 650 zl wiec jak dla mnie sporo za duzo.Wyceniłąm wiec w kolejnej firmie balustrade ze satli czarnej (ocynkowana i malowana) i tam cena mb jest juz 300 zl .Wiem ze reni1980 miala dosc tanie balustrady z nierdzewki (chyba 450 zl /mb)

 

kakusku jeszcze nie mam - czekam:) myślałam o tych co ma reni, ale te czarne tez mi się podobają i myślę, że do całości też nieźle by pasowały i cena bardziej przystępna...... tym bardziej, że na płocie planuję coś w tym samym stylu, więc się zobaczy;) chciałam ceny od dziewczyn tak dla orientacji, bo w mojej miejscowości mój znajomy takowe rzeczy robi i jakby co będę wiedziała czy sens jest się targować;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kakusku, dzięki, a i zapomniałam Ci powiedzieć żebyś koniecznie nie rezygnowała z tych drugich drzwi w domu dla ewentualnych klientów,teraz trochę wydacie , ale będzie święty spokój, wysyłam info o łóżku :)

mariomili, dziękuję, wydaje się być wygodne, myślę że wszystko zależy od materaca. Wskoczyłam na chwilę na łóżko, było ok, więcej okaże się w niedalekiej przyszłości :D, wysyłam info.

markoto, bardzo dziękuję:)

blekitna, cieszę się że się podoba, w takim razie ceny nie wysyłam Ci na priv;)

pasie, no wreszcie mnie odwiedziłaś, a na jakim etapie jest Twoja sypialnia? I kiedy będziesz miała stół z MD?, mój koniec sierpnia dopiero:bash:

anna-maria dobrze że już jesteś, pewnie wypoczęta, baterie naładowane i gotowa do działania. Jeszcze wiele brakuje w mojej sypialni tak w ogóle to dopiero połowa drogi jej urządzania, ale faktycznie teraz więcej fioleciku by się przydało:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarJel moja sypialnia to możeeeee dopiero po wakacjach, teraz zabieram tyłek i jadę na całe lato nad morze a co do stołu to nie wiem:( nic się nie odzywają napisałam maila i też nic - miał być na koniec maja a jak na razie ciiisza:eek:

 

O kurcze, to jak mi obiecali stół na koniec sierpnia to pewnie mogę się spodziewać na Boże Narodzenie, jak dobrze pójdzie:jawdrop:

Wiesz co, jakbym miała wybrać urządzanie sypialni, lub całe lato nad morzem, to już bym się pakowała:D, sypialnia nie zając, a lato mamy takie krótkie :D

Życzę udanych i słonecznych wakacji:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzikuje za priv :) zastanawiam sie czy nie zrobiliby naroznika na wzor De Velde ;)

MArJel a gdzie znalazlas te szafeczki nocne nad ktorymi myslisz do swojej sypialni? Ja od dawna rowniez marze o bialym lozku i jak do tej pory faworytem bylo to :

http://img829.imageshack.us/img829/2835/bigsahra1.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Teraz zastanawai sie jeszcze nad Twoim modelem tylko nie jestem przekonana do tego wystajacego obramowania.Boje sie ze moze byc uciazliwe w praktyce (latow sie uderzyc ,gorzej siedziec na lozku itd) Mam nadzieje ze podzielisz sie swoja opinia zanim ja bede zamawiac swoja sypialnie ;)

Co do drziw to nie zrezygnowalam i jak za tydzien polecimy na urlop mam zamiar cos zamowic.Umowilam sie z ekipa od elewacji ze sciane na ktorej mamy wybijac otwor otynkuje w pozniejszym czasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kakusku, śliczne łóżko, też mi kiedyś wpadło w oko:)

Też miałam obawy jak się będzie siedziało na moim łóżku, ono jest dość niskie i jeszcze tak wystaje po za materac, ale za nim zamówiłam to próby siadania zrobiłam w kler jest ok. Po za tym stwierdziłam że do siedzenia może służyć pufa, a na łóżku ma być przede wszystkim wygodnie w pozycji leżącej ;)

Szafeczki białe, nocne stąd http://www.sklep.meble.pl/p94029,szafka-nocna-seria-saba-biala-wysoki-polysk.html

 

Jeszcze myślałam czy by nie zaszaleć z takimi srebrnymi :rolleyes:, ale są raczej za wysokie do mojego łóżka i drogie jak czort:eek:

http://img163.imageshack.us/img163/4993/romantict.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widzialam tutaj bardzo podobna lampe.Roznica polegala chyba tylko na tym ze zamiast 9 halogenkow miala 5 http://czerwonamaszyna.pl/lampa-wiszaca-kare-design-falling-diamonds-spirale,10787,p.html?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2011-06&utm_content=10787#nclid=8474f3079a76e62bf4f4c874c260b658

Zaciagnelam swojego M do sklepu zeby sie tez nia pozachwycal :) (tutaj lampa kosztuje 500 euro)

Oczami wyobrazni widzialam ja u siebie na klatce schodowej (wpuszczone w "dusze" schodow) Niestety moj malz nie zapałał miłoscia (oczywiscie wszystkiemu winna cena :)) wiec z rozpaczy zaczełam przegrzebywac neta w poszukiwaniu czegos podobnego.Zobacz co znalazlam :http://img87.imageshack.us/img87/9127/lampaluerro300zl.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Oczywiscie widze roznice i dlugosc tez nie ta (ta ma tylko 1 m ) ale cena rewelka-cale 290 zl :yes:

MarJel kup te nizsze biale bardziej pasuja do lozka.Mowisz ze Twoj M tez wpadl na taki genialny plan hihihi.Masz racje naroznik jest bardziej skomplikowany i pewnie tez nie odwazylabym sie zamowic :-)

Edytowane przez kakusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kakusku ja widzę, że my wszystkie to mamy podobne myśli, z tej samej masy chyba jesteśmy:lol2: Jak dostałam namiary od MarJel na łóżko też pomyślałam o narożniku, żeby zapytać;):lol2:

co do Twoich typów lamp na klatkę schodową też tak kombinuję;) i tak sobie myślę, że jak już będzie krucho z kasą to kupię sobie taką: 180cm długa i 399zł:D

http://modo4u.pl/katalog/details/186/51/produkty/lampy/lampy-wisz%C4%85ce/lampa-laura-crystal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusia ciut sie ogarnełam :)

wczoraj był jeszcze chrzest Julci wszystko wyszlo super, a ona grzeczniutko pierwsze pół mszy wpatrzona była z zachwytem w "pana w czarnej sukience ;) "

a kolejne pół przespała :D

 

No dobra.... ale do rzeczy!

Łóżko wyszło rewelacyjnie i ja na fotkach nie widzę zadnej różnicy z orginałem.... jest super i świetnie wygląda w Twojej sypialni! Stoliczki srebrne są bardzo fajne ale myślę,że nie powinnaś żałować bo białe są śliczne i będa świetnie pasować! A zapomnialam.... salon fryzjerski wyszedł bombastycznie!

Buziaki przesylam gorące i i biegnę sie wzmocnic kawusią bo padam na twarz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kakusku, lampa którą wkleiłaś faktycznie fajna, ale myślę że na schodach by zginęła, jest za tycia, ta którą wrzuciła Oldzia bardziej rzucałaby się w oczy i nie wyglądałaby jak kropla w morzu ;), a cenowo też przystępna. Ta Twoja może w którejś łazience by u Ciebie znalazła miejsce?

Narożnik de velde cudowne w sobie ma zagłówki, które super się składają w różne pozycje, jest ślicznie pikowany, myślę że ciężki do podrobienia( szczególnie te ruchome zagłówki):yes:

 

blekitna zgadzam się, białe szafeczki nocne będą idealne, nie mam co kombinować, nawet kontakty były już na etapie elektryki przygotowane pod niską szafkę.

Swoją drogą łóżko też idealne wymierzone między kontakty i zostało równo po 50cm na szafeczki:D

 

Karolcia, toż to ja wierzyłam w Julcie że koncertu nie da na chrzcie, przecież Twoje dziecię to anioł, a od wczoraj z aureolką:lol2:

W niedalekiej przyszłości mam w planach zrobić nalot na Wa-we tzn. na ikea, chcę kupić jakieś pierdółki dodatki, fotel do biurka dla córki itp. podejrzewam że m nie będzie się chciało ze mną jechać, szukam towarzystwa może Ty lub Lady ? :cool:

 

mirelka, bardzo dziękuję, zaraz wysyłam priv, poczekamy aż zawiśnie żyrandol, dojdą zasłony, myślę jeszcze nad fioletową narzutą, może będzie lepiej wyglądała niż szara, w sumie docelowa miała być fioletowa, ale jakoś tak wyszło;)

Miło mi że się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...