Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Fotki i plotki u MarJel


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie mogło być inaczej:wiggle: i skorzystał z wczorajszego 30% rabatu w H&Y

Powoli przygotowuję dekorację świąteczno wiosenną.

To akurat przykład, ale chyba trochę za zielono :lol2:, jeszcze coś na pewno dokupię dojdzie trochę koloru, jajek- pisanek i może zająców :p

 

http://img267.imageshack.us/img267/3960/dsc09542f.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

http://img855.imageshack.us/img855/8072/dsc09552z.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

http://img215.imageshack.us/img215/7313/dsc09512pa.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

http://img6.imageshack.us/img6/1899/dsc09502w.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam się, wszystkiego nie przeczytam za duże zaległości, ale koszyk widziałam i jest bomba, byłam wczoraj w H&Y i nie widziałam go, a poleciałam po wianek na drzwi bo wczoraj nie wiem czy wiecie ale było na wszystko 30% rabatu

 

U nas wczoraj też już koszyczków kur nie było ....

Żałuję, że wianka jeszcze nie wzięłam i jakiegoś królika, ale tak na szybko wpadłam kolejka i tłumy to złapałam tak na szybko cokolwiek:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super to skompletowałaś:)

 

Niby pasuje, taka trawka tu i tam, ale trochę za zielono, chyba wprowadzę jeszcze biały i różowy w dekoracjach, w ten wiosenno świąteczny czas.

Widziałam jeszcze w almi decor cudniaste szklane różowe jajka:rolleyes:

A Ty nic nie kupiłaś Renatko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby pasuje, taka trawka tu i tam, ale trochę za zielono, chyba wprowadzę jeszcze biały i różowy w dekoracjach, w ten wiosenno świąteczny czas.

Widziałam jeszcze w almi decor cudniaste szklane różowe jajka:rolleyes:

A Ty nic nie kupiłaś Renatko?

 

no post wyżej napisałam że kupiłam wianek z jajkami na drzwi zewnętrzne, tylko nie wiem czy na mojej wsi sąsiedzi nie będę się śmiać z niego, te jaka z almi są piękne ja kupiłam w zeszłym roku ecri, boskie są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamiku , zrobię fotki i wyślę. Na tą chwilę mogę powiedzieć, że wygląda ciut inaczej niż te z szybą, bo właśnie mają cienką listewkę u góry i na dole. Oświetlenie w kuchni to lampy aquaform.

Dzięki za miłe słowa :D

 

Bede bardzo wdzieczna za te zdjecia, tymczasem wracaj do zdrowka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój m na szczęście jest z tych wyrozumiałych i nie ogranicza zbytnio moich zapędów

 

Mój tez nie ma nic do moich zakupów, ale najlepiej jakbym robiła je sama, okropnie nie lubi wydawać pieniędzy (jak mysmy ten dom wybudowali?) i na zakupach dostaje białej gorączki więc po co ma sie denerwowac chłop i tak praca zżera jego nerwy. Więc generalnie robię zakupy sama (z budowa tez tak było) i nie ma wówczas problemu :)

What the eye does not see, the heart does not grieve over. :):lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martulkaaaa, kuruj sie Kochana:confused::hug:

To nasi Faceci sie w takim razie umówili chyba-bo mnie tez kurier przywiózł bukiet czerwonych róż:lol2: Fajne te nasze Chłopaki:wiggle:

No fajnych chłopaków macie:p

Marta a twoj pamiętał o kurierze:jawdrop::jawdrop::jawdrop:

 

ja wczoraj byłam z M w Pandorze razem i dostałam następny charms do bransoletki:p i ostatnią świeczkę narcyza z H&Y:p

 

super to skompletowałaś:)
super Marta . u nas chyba tego nie było. a zresztą z M byłam , to mało co widziałam:lol2: [/url]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Chyba mnie zaraziłas bo mnie wczoraj dopadło :yes: Zrobiłam sobie drinka z soczkiem malinowym i bycze sie w wyrku:p

Starszak w szkole a mlodszy przed kompem wiec przynajmniej do południa mam luzik :lol2:

Martunia sliczne te ozdobki maja w H&Y .Tutaj tego nie ma ale jak tylko wroce (kurcze kiedy to bedzie ) bede jak nawiedzona latac do sklepu i odkupywac sie za wszystkie lata posuchy :lol2: W zeszłym roku na allegro kupiłam ceramiczne kroliki ale nie są idealnie powykanczane wiec wole juz nie ryzykowac.

Zdrówka życze i pytam czyje fotki weselne rozsyłasz?????:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Chyba mnie zaraziłas bo mnie wczoraj dopadło :yes: Zrobiłam sobie drinka z soczkiem malinowym i bycze sie w wyrku:p

Starszak w szkole a mlodszy przed kompem wiec przynajmniej do południa mam luzik :lol2:

Martunia sliczne te ozdobki maja w H&Y .Tutaj tego nie ma ale jak tylko wroce (kurcze kiedy to bedzie ) bede jak nawiedzona latac do sklepu i odkupywac sie za wszystkie lata posuchy :lol2: W zeszłym roku na allegro kupiłam ceramiczne kroliki ale nie są idealnie powykanczane wiec wole juz nie ryzykowac.

Zdrówka życze i pytam czyje fotki weselne rozsyłasz?????:cool:

Marta twoje weselne?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...